Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
34
Cevap
0
Tıklama
25
Öne Çıkarma
Cevap: İran'da başı açık gezme deneyi (2. sayfa)

E
erkander
geçen hafta (534 mesaj)
kılıçdaroğlu yeniden seçildiğine göre herşey mümkün! mollalar, şahı devirmek için solculardan yardım almıştı! eğer solcuların yardımı olmamış olsaydı iran'da islam devrimide olmamış olurdu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkander -- 29 Temmuz 2020; 13:29:14 >


_
_Dexter_
geçen hafta (488 mesaj)
Yer Fatih, Sene 2023...
T
togiksk
geçen hafta (149 mesaj)
Birde bazı kadınlar İran'da ki rejimi savunuyorlar. Saksı gibi itilip , kakılmak istiyorlar herhalde. Çok şükür ki Cumhuriyet var.
P
ProJelly
geçen hafta (97 mesaj)
madem saçtan tahrik oluyorlar neden erkeklerin başı açık
R
redbul_540
geçen hafta (8480 mesaj)
Ortamlarda hoşgörü dini kusursuz felan diyin.Arada yutan oluyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 30 Temmuz 2020; 18:40:16 >


C
Cihan
geçen hafta (5758 mesaj)
Eşim iranlı.İran ile ilgili birçok bilinen ve bilinmeyen konu var.Youtube de iyi ve kötü yü gösteren birçok konu var.Sorusu olanlar , merak edenler soru sorabilir , eşimede sorarım sorularınızı.
Y
YOURMOVE
geçen hafta (2474 mesaj)
Videoyu izlemek için tıklayınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T
TulparHAN
geçen hafta (5736 mesaj)
Deney tehlikeli en iyi ihtimal ile dayak yersin veya tecavüze uğrarsın bunlar iyi olan şeyler çözümü var.. Bir de yüzünüze ASİT atılabilir işte bu çok tehlikeli İRAN'da asit atma falan çok yaygın bir etkinlik böyle bir deney yapılmaması gerekirdi. Bakınız tecavüzü bile ASİT atmanın yanında normal karşılayabiliyorum aman diyim gaza gelip irana falan giderseniz sosyal deney diyip böyle dangalaklıklar yapmayın biri yüzünüze asit atar hayatınız kayar
K
Koks34
geçen hafta (793 mesaj)
gelecekteki Türkiye işte bu ve o gelecek çok da uzak değil
J
Jquair
geçen hafta (552 mesaj)
Bizim ülkemizde şapka takmadı diye idam edilenler ne olacak?
Bunudamı şeriat düzeni yaptı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 3 cevap geldi.

C
cemsinan
geçen hafta (1629 mesaj)
Bugün hiç bir Kemalist “şapka takmayan biri ceza almalı” demez. Zaten cezalarda asla şapka gerekçesi yoktur. Dini kullanarak halkı kışkırtma ve isyan suçu vardır. Devletin isyancılara refleksi olarak düşünmek lazım deniyor. Atatürk Osmanlı eğitimi aldı. Osmanlı isyanları nasıl bastırdı? Kelleleri Topkapı sarayının önünde mızrakların üstünde sergiledi. velev ki şapka olsun. Bugün Kemalistler asla şapka takmayana ceza verilmeli demez. Dünya gelişti. Kişisel tercihlere saygı, kişilik hakkı gibi kavramlar kökleşti. Ben mesela müslümanlara karşı sabahlara kadar bu forumda kızların burkayla tyt , ayt’ye girebilmesi gerektiğini savunuyorum. Müslümanlar ise oldukça çağdışı buluyorlar ve benle bunu tartışırken ısrarla giyilmemesi gerektiğini savunuyorlar. Neyse bizler o eski kanun gayet tuhaftı diyebiliyoruz. Peki sen insan alıp satmanın yasaklanmadığı, insanların kiraya verilebildiği, miras bırakılabildiği, hediye edilebildiği asr ı saadet şeriat kanunlarına manasız diyebiliyor musun?Köle kadına hür kadından farklı muamele edilebilmesine manasız diyebilir misin? Ben derim. Benim senin tek başına şahitlik hakkımız varken Marie Curie, Catherine Johnson gibi kadınların bir çok meselede tek başına şahitlik yapamamasına manasız diyebilir misin?İran’daki bu durum bugün yaşanıyor. Kişinin tercihlerine ya da hak ve özgürlüklerine şeriat dışına çıkıldığı anda yaşama hakkı tanınmıyor. Sen bugünü konuş önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Jquair

8
88mph
geçen hafta (182 mesaj)
Cidden buna inanıyorsunuz değil mi? Şapka takmadı diye milleti astılar sanıyorsunuz
Bu mesajda bahsedilenler: @Jquair

L
laylaylaylom
geçen hafta (42 mesaj)
Ne güzel goruntuler İslami ne güzel yasiyorlar. İslam bence böyle yaşanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


W
WILDBOYS
geçen hafta (1906 mesaj)
Şapka takmadı diye asılanlar var ha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S
sissil
geçen hafta (6915 mesaj)
Senin deden vatana ihanetten asılmıştır. Sana şapka demişlerdir. Bu ülkede vatan hainleri asıldı birde Adnan Menderes gibi hainlerin diyeti olarak ABD güdümüyle milliyetçi solcular....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 31 Temmuz 2020; 23:20:15 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Jquair
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.