Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 5 misafir, 1 mobil kullanıcı
5903
Cevap
504774
Tıklama
20
Öne Çıkarma
Cevap: iOS 17 | ANA KONU l 17.5.1 (304. sayfa)
O
4 gün
Binbaşı

Ana konu uzun zamandır var. Rock açmıştı.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @gps.navigation
G
3 gün
Yarbay

Evet fark ettim 👍 Üstteki link nedense mobil sürümde açılmıyor. Ama buldum şimdiden baya komedi olmuş 😂 Çoğu yazılım dehası müthiş yazılımcı havasında olanlar başlamışlar yazmaya 😆 Herkese hayırlı olsun.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ozhanbayram
Q
3 gün
Yarbay

Apple IOS ,iPadOS ve MacOS üzerinde ortak yürüyecek Apple ntelligence ile yapay zeka kişisel asistan adımı ile hayata geçirmek için ilk adımı attı.Uzun bir süreç olacak ve IOS 19 finali ile tamamen hedeflenen noktaya getirilecek. ..

IOS 18 beta süreci ve stock sürüme geçişle olay tamamlanmayacak.Ekim ,Kasım gibi bazı özellikler hayata geçecek.Apple Intelligence tanıtmak yetmiyor uzun sürecin başlangıcındayız . ..

IOS 18 beta sürecini yükleyenler yapay zeka kullanıyorum düşüncesinde olmamalılar.Daha aktif bile değil.Her ilk adımın zorlayıcı yanları olacaktır ve stabilite uzun soluklu olmaktadadır.Siri örneği gibi . ..

Net olan tek şey Apple minimum 15 pro serisi hedeflemiş.Fakat izleyin odaklanma iphone 16 pro serisi.Çipset tabanlı bir yapı için çabalanıyor.Radikal bir kararı uygulamaya konmuş.Şuan hisedilmese bile bir süre sonra anlaşılacak tek şey cihaz ayrımı ve bu zorunlu noktasına gidiyor. ..

Apple hedefteki işlemci model cihazlar dışında ,firesiz IOS 18 desteği verdi.Kullanıcıların gönlünü alıp moral vermek ve yeni cihazlara yönlendirmek için yapılmış jest. ..

İlk beta için yorum çok erken ve Şuan anlık görünmeyen bir çok bug her an cebelleşilebilir.Heyecana kapılıp geçenler bir hafta içinde yakınmalara başlıyacak. ..

IOS 18 hedef kitlesi 15 pro serisi ve üzeri cihazlar.Daha halef yeni iphone çıkmadı ve ona odaklı yönlerle tanışmadık.Yapay zeka serüveni hedefleyen 15 pro seri minimum IOS 18 stock sürümlerinden birine geçiş yapmak zorunda kalacak.Ama Şuan değil . ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 11 Haziran 2024; 11:36:44 >

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @gps.navigation
E
3 gün
Onbaşı

İos 17.6 gelicek mi gelecekse ne zaman gelicek bir bilginiz var mı ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
D
3 gün
Binbaşı

Şu sıcaklar telefonun anasını ağlatıyor ya..Yarım saat instagramda reels izliyim diyorum başlıyor ısınmaya< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Q
3 gün
Yarbay

IOS 17.6 gelecek ve tarih Şuan için belli değil . ..< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Efe Saka
N
3 gün
Çavuş

Konu linkine https'ten sonra iki nokta üstüsteyi koyar mısınız? Link çalışmıyor yoksa.
Bu mesajda bahsedilenler: @QRocKfire
W
3 gün
Binbaşı

iOS 18 konusunu bulamadım. Link var ml?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.
B
3 gün
Teğmen

https://forum.donanimhaber.com/ios-18-ana-konu-haziran-wwdc-24-lansman-son-gelismeler--158152177

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMirror -- 11 Haziran 2024; 22:24:22 >


Bu mesajda bahsedilenler: @WatchteR
Q
3 gün
Yarbay

Konu başlığı ,iphone bölümünde değil yazılım bölümde.Yönlendirme bu şekilde oldu ve açıldı. ..< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @WatchteR
W
3 gün
Binbaşı

Evet, öyleymiş. Takipteyim şu an.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @QRocKfire
Q
dün
Yarbay

IOS 18 beta 1 yayınlandı ve bir çok kullanıcı bir deneyim olmazsa tekrar IOS 17.5.1 ( imzası açık tek sürüm ) dönerim diye hedefler . ..

Yalnız unuttukları nokta üst sürümde alınan yedek alt sürümde kullanılamıyor.Memnun kalmayıp IOS 17 döndüklerinde önemli bir süpriz bekliyor.IOS 18 beta geçtiğimizde iCloud bu sürüme özel yedek almış oluyor.Veri kaybı ile sonuçlanan sürüm düşürme durumu yaşamış olacağız . ..

Bunun bir çaresi var.IOS 18 beta sürümüne geçmeden önce kullandığımız sürümde Arşivli yedek alınırsa dönüşte kayıpsız yedek kullanabiliriz . ..


Arşivli yedek alma nasıl yapılır ve neden gereklidir ?

< Resime gitmek için tıklayın >

Arşivlenmiş bir iTunes yedeklemesi önemlidir, çünkü iOS cihazınızın geçerli durumunu kaydeder ve sonraki yedeklemeler tarafından yanlışlıkla üzerine yazılmasını önler. Apple, bir şeylerin ters gitmesi ve geri yüklemenin gerekli olması durumunda , önce arşivlenmiş bir yedekleme oluşturmasını önerir …Bazen donanım üzerinden iCloud yedek alırken sizin için önemli olan uygulama arşivlerinizi kazara seçmemiş olursunuz ve geri dönüşü olmayan kayıpları yaşamak zorunda kalabilirsiniz .Bu yüzden mutlaka ayda bir kez arşivli yedek almanızı tavsiye ediyorum …Arşivli yedek nasıl alınır …Şifreli Yedekleme Oluşturma :

< Resime gitmek için tıklayın >

* iPhone veya iPad'inizi bir Mac'e bağlayın ve ( Windows) iTunes'daki cihaz simgesine tıklayın …* Yedeklemeler altında "Bu bilgisayar"ı seçin. "İPhone yedeklemesini şifrele" yi seçin ve bir şifre belirleyin. Şifrelenmiş yedekleme hesap parolaları, Sistem Durumu ve HomeKit verilerini içerir. Şifrelenmemiş bir yedekleme, geri yükleme için kullanılıyorsa tüm bu verileri siler …


* "Şimdi Yedekle"yi tıklayın ve yedekleme işleminin bitmesini bekleyin. İPhone'unuza ne yüklendiklerine bağlı olarak tamamlanması yaklaşık beş dakika sürecektir …Yedeklemeyi Arşivleme :

< Resime gitmek için tıklayın >

* Yedeklemeyi arşivlemek için iTunes menüsünden "Tercihler"i seçin ve "Cihazlar" sekmesini seçin. Yeni yedeklemeyi seçin ve "Arşiv" seçeneğini getirmek için sağ tıklayın …* Arşivlendikten sonra, bir yedekleme arşivlenme tarihi ve tam saati ile işaretlenir …Arşivlenen yedeklemeleriniz, bir cihaz takılı olmasa bile iTunes'un Tercihler bölümünde her zaman görülebilir. Arşivlenmiş yedeklemelerinizden birini silmek, bir yedekleme seçip "Yedeklemeyi Sil" seçeneğini seçerek aynı menüden yapılabilir …
< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

D
dün
Binbaşı

Vpn’de sorun yaşayan var mı? Açmaya calısıyorum açılmıyor
Geçen haftaya kadar bişey yoktu

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

B
22 sa.
Teğmen

Arkadaşlar merhaba windowsta indirdiğim itunes benim telefonumu görmüyor fakat apple aygıtlarım uygulaması görüyor bunun çözümü var mı?< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
5 sa.
Yarbay

Farklı kablo deneyin
Bu mesajda bahsedilenler: @bros172034
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.