herşey çok güzel olacak ve goradan sonra cem yılmaz filmlerini hiç izlemedim veya biraz izleyip kapattım.. sarmıyor beni, ben filmlerini sevemedim bi türlü, oyunculuğunuda keza öyle
ama stand up showlarina lafım yok Türkiye de 1 numara ve büyük keyifle izliyorum bilet alma şansım olsa gidip yerinde izlerim
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 22 Mayıs 2024; 22:33:51 >
Senaryoya biraz eğilmeleri lazım, ya her zaman okuruz ederiz adam müziğine 8 ay çalışmış şu rol için 6 ay şöyle yapmış yada hikayesini şu kadar sene üzerinde çalışarak yapmışlar gibi şeyler hep elin gavurundan okuyuruz, ne yaparsan yap hakkını vermek için olgunlaştırmak için zaman gerekiyor ama değiyor. alel acele bir iş yapmasın da , misal erşan kuneri'de +16'da durabilseydi iyi iş becerirdi ama kolaya kaçıp hemen yapıştırla geçince olan bu.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headlong Into Carnage -- 22 Mayıs 2024; 16:29:42 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >