Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
26
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Focus 2.5 dan Clio 4 e Geçilir mi ? (2. sayfa)

W Willian Konu Sahibi
geçen ay (2387 mesaj)
Anladım hocam. Okulum farklı ilde İşim farklı ilde o yüzden sürekli gel git yapıyorum. O zaman clioya bulaşmanın pek bir manası yok dediğiniz gibi. Ayda şuan 200-250 km şehir içinde anca yapıyorum. Hatta İşimin olduğu yerde pek de kullanmıyorum aracı çünkü artık yürüyerek gidip gelmeye çalışıyorum. Bakımları tam focusumun biz en iyisi böyle devam edelim.
Bu mesajda bahsedilenler: @anyhill

W Willian Konu Sahibi
geçen ay (2387 mesaj)
vallaha hocam clio 4 şehir içinde 1 saat kadar kullandım. Sert plastik focustan kat ve kat kötü hissiyatlı. çekişi fnea değildi şehir iinde hatta turbo küçük olunca çabuk doluyor çabuk patlıyor malum iyi seri gelmişti. Focusun sürüş zevki yanında sıfır kalıyor zaten clio. Focus 2.5 araba mı ya görüşünüze katılamam malesef. Babam da mk2 cmax var evet focus 3 ile aynı içi gerçekten iç mekanda çok büyük kalite farkı var.
Bu mesajda bahsedilenler: @MyWorldLife

S StaatSanWalt
geçen ay (1748 mesaj)
Clio 4'te birkaç defa yolcu olarak bulundum, dışarıdan görülen kabinde bulunan parçalarda bile bayağı bir kalite farkı var, Renault her zaman marka olarak ucuza üretip diğer markalara göre uyguna satmaya çalışıyor, politikası bu şekilde, böyle olunca da o kalitesizlik başta rahatsız etmese de ileride çıkacak problemlerde insanı rahatsız ediyor. Bence sizin tercih etmeniz gereken şey rahat, daha kaliteli, sağlam araç ile görece rahatsız, kalitesi düşük, yeni arasında tercih yapmak. Ayrıca yakıt tüketimi açısından da fark olacağını zannetmiyorum. Birde bagaj hacmi ve arka koltuklar açısından haliyle sınıf farkı da olduğu icin cok fark var. Gerektiği zaman Focus bu konularda da önde. Yani Clio 4'un üretildiği fabrikada çalışan mühendis akrabam dahi önermiyordu, o da Meganedan devam ediyor.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


K Kuş Kafası
geçen ay (1063 mesaj)
Bendeki lineayı geçen sene 172k kmde aldım, şuan 193k oldu. Ben de değiştirmek istiyordum ama şu piyasada hiç bir arabaya o parayı veresim gelmiyor. Hadi ailemize yeni biri katılacak diye mpv ya da hafif ticari falan bakayım dedim, onlar da uçmuş gitmiş. Sanırım çöp olana kadar ya da piyasalar akıllanana kadar bu arabaya bineceğim. Sürekli balıkesir-istanbul yapma durumum olmasa düşünmeden broadwaya geçerim.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


V VeterözeR
geçen ay (787 mesaj)
Başlık hatalı olmuş
...
"Focus 2.5 dan Clio 4 e Geçilir mi ?" değil de "Focus 2.5 dan Clio 4 e Düşülür mü ?" olmalı...
P Psyduck17
geçen ay (3830 mesaj)
2 yıl, 22bin kmdir clio kullanıyorum, Uzun yola da gittim, şehir içinde de kullandım. Uzun yolda kullanmak çok sıkıntı. Özellikle şu rüzgar sesi çok çok erken başlıyor. Süspansiyonları çok sert, yol tutuşa katkısı var ama uzun yolda yoruyor.
M magena
8 sa. önce (3410 mesaj)
sls'den inmiyorsunuz, dümdüz basit bir focustan iniyorsunuz. bal gibi geçilir. 120 ile gireceğinize viraja 100 ile giriverin.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: serlinetta


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.