hat daha taşınmamış taşınacak . diğer operatörde açıldığı güne kadar faturaya tutar işleyecek ortada 5-6 gün önce yapılan bir başvurumu var ki olmayan bir şeyin neyini kastediyorsunuz . hat yarın açılacak mış .ben doğruları sen olmayan şeyleri olmuş gibi yazınca hayal dünyanıza bend dahil oldum sen de haklısın . Fatura ne zaman çıkıyorsa bilmiyorsanız bari yorum yapmayın .bilmediğiniz konuları size yazıyorum ama öğrenmemek için ısrar ediyorsunuz . Ben siz ne zaman kesildiğini ve ne zaman tekrar kesileceğini yazdım .Yazdıklarıma da inanmayıp bana iftiralar attınız .Konuları okur öğrenir bilgi sahibi olursunuz .bende sizi hakkımda söylediğiniz Yalan yanlış iftiralar ve hayal dünyanız ile baş başa bırakıyorum |
Hattını taşıyan o kullanıcının hattı yarın Turkcell'e geçiyormuş kendisi paylaşmıştı oradan biliyorum. Hat taşınmadan tutar faturaya işlenmiyor diye biliyordum ben. Çünkü o kullanıcı daha öncesinde Vodafone'dan Türk Telekom'a geçmişti. Türk Telekom'a numara taşıma başvurusunu 6-7 gün önce yapmıştı galiba. Mantıken o 2 günlük taşıma sürecinde kullanım yapılmıyor ve faturaya işlenmez diye düşündüm. Çünkü E devlete girince abonelik başlangıcı başvuru yapılan tarih değil hattın açıldığı tarihtir. Yine de size iftira atmadım sadece olabilir dedim ben bilemem ki sizin kim olduğunuzu. 23 Şubat'tan beri kullanılıyor demişsiniz ben 5 güne birkaç gün diyorum. Yanlış anlaşılma olmuş olabilir ama böyle ağır ithamlarda bulunmanıza gerek yoktu. Dediğim gibi size iftira atmadım yanlış anlaşıldıysa üzgünüm. Bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum iyi akşamlar. |
Ben size abone ne zaman taşımış ne zamandır kullanım yapıyor ne den cezai bedel ödeyecek diye hepsini yazdım ama siz anlamamak için ısrar ettiniz 1 kaç gün dediniz 23 şubatta kullanıma başlamış ilk faturası 26 şubatta kesildi . 27 Şubat itibari ile yeni döneme girdi ve 3 günlük 29 şubata kadar 26 martta 1 faturası daha kesilecek . benim bu forumda yazdıkları ne bayi çalışanı nede müşteri hizmetleri size söyler .Ben size iftira atmadım sizin bana söyledikeriNize hitaben söyledim . Benim yerimde başka birisi olsaydı size size çok aşağılayıcı yorumlar yazabilirdi. Hayırlı akşamlar ![]() |
Kaos çıkmış. Çekirdeğimi hazırlayıp geliyorum. < Resime gitmek için tıklayın > |
ya 100 günüm kaldı bu tt neden teklif göndermiyor |
Turkcellden Vodafone geçtim, bundan daha uygununu bulamadim. < Resime gitmek için tıklayın > |
Netgsm bakabilirsiniz oda uygun |
Uygunluğunun yanı sıra bankacılık hizmetlerini kullanamıyorsunuz,daha BANKACILIK için SMS altyapısı yok. 3 tane bankayla anlaşılmış sadece. |
Aslinda burda tam bir yanlislik oldugunu soylemisti bir arkadas nekadar dogru tam bilmiyorum ama bankada sms gelmeme gibi sorun olmuyormus her banka sms geliyormus ama bu 3 banka tam calisiyormus sadece genelde sorun yaratan 510 lu numaralarda oluyor diye biliyorum ben kullanmadim kesin diger bankalar sorun yaratmaz yada yaratiyor diyemem numara tasimada |
Sanırım hattınızı Türk Telekom'a taşıdıktan sonra,ilk faturanız kesildikten sonra,2. fatura döneminde başka operatöre taşıma yapmışsınız. Fatura kesim tarihiniz ayın 10'u olsaydı bu durumu yaşamayacaktınız. Taahhüt yapmadıysanız 1. ve 2. fatura gün bazlı + hediye internet ücreti + varsa 2024`ün kalan TKÜ ücreti toplamı olarak hesaplanır ama ilk fatura döneminde taahhüt yapıldıysa ve 2. fatura döneminde hattınız taşındıysa açıkcası işler karışık. |
Bakalım son ücreti e devletten öğrenirim artık, ama fazla bir şey çıkacağını zannetmiyorum, öderiz sağlık olsun. |
Turk telekom selfy 20 gb tarifesine geçmiştik. Uygun tc bulamadığımız için 4 gün taahhütsüz kullandık. Sonrasında turkcell faturasıza geçtik. 29 tl fatura çıktı toplamda. |
Fatura kesildikten sonra taşınınca hesaplar değişiyor ![]() |
Tartışmayı biraz okuyayım dedim kafam çorba oldu![]() Bence 101 tl cayma bedeli gayet doğal. Çünkü benim bildiğim kısa süreli kullanım ve başka operatöre geçme durumunda illa ilk ay geçerli hediye 20 gb’ın parasını alıyorlar. E hattı taşıdı, 2-3 gün kullandı beğenmedi hattı turkcell’e taşıdı derken 7 gün geçti ve 7 gün’e karşılık gelen tutar + 20 gb hediye internet bedeli ile hatta uyguna bile gelmiş ![]() |
@Yokizm68 'in kullandığı tarifenin taahhütsüz fiyatı sanırım 1500 TL. 2. faturanın,yani son faturasının ne kadar geleceğini ben de merak ediyorum,bizim için de önemli bilgi olacak. 200 TL'den az fatura gelirse Turk Telekom'u takdir edeceğim. |
Turktelekom 30 gb prime kullanıyordum, 107 liradan 295 liraya çıktı bu ay, arayan temsilci 190 lira civarı olacak demişti. Ezcümle yeni bir tarife ve operatör arayışı içindeyim, gün içinde işte wifi kullanıyorum, sadece evde değilken falan kullanmak için 10 15 gb internet ve 1000 dk civarı konuşma veren bşr paket işimi görecektir. Yardımlarınızı bekliyorum |
Forumdaki şu yazıdaki yönlendiirmeyi uygulayın. Az önce bir arkadaş daha dönüş yaptı,10 GB 121 TL"ye vermişler yazıdaki yönlendirmeleri uygulayarak. İstiyorsanız 20 GB 147 TL'ye alabilirsiniz. ilgili yazı 👇 https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/157779361 |
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @krkmz1666