~

Yarbay
06 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
33 üye
Görüntülenme (?)
455 (Bu ay: 42)
Gönderiler Hakkında
~
geçen hafta
Bugüne kadar izlenen en iyi dizi önerileri
Evet arkadaşlar, böyle bir başlık bulamadım. Ondan açayım dedim.

Bugüne kadar en beğendiğim diziler:

1) Squid Game
2) Breaking Bad
3) Lost
4) Prison Break
5) The big bang theory
~
4 hafta
7.günde öksürüğüm şiddetlendi. Virüs ciğerime inmiş olabilir mi?
Dostlar 8.günümdeyim. Şöyle bir sıkıntım var. Yardım eden fikir verecek olan olursa minnettar olacağım en azından içimi rahatlatmış olacak.

Şuan ne ateşim kaldı ne baş ağrısı. Sıkıntım şu ki artık öksürüklerim sıklaşmaya başladı. Mesela derin nefes almaya kalksam belirli bir kapasite sonrası direkt öksürüyorum. Biriyle konuşacağım vakit yüksek sesle konuşursam öksüresim geliyor. Kontrollü bir ses tonuyla konuşmam gerekiyor.

Acaba virüs ciğere mi indi? Sizde de böyle bir süreç oldu mu? Covid merkezini aradım ciğere inseydi konuşamazdınız ve de ateşiniz olurdu dedin.

Lütfen bilgisi olan varsa yardım etsin çünkü canım çok sıkıldı bu duruma. düzelmesi için bekleyeyim mi yoksa hastaneye gidip ciğer tomografisi çektireyim mi??
~
3 ay
Babama şarjı uzun gidecek 3000 tl limitli telefon önerisi
Selamlar arkadaşlar. Babam bir tek video izler telefonda. Şarjı da uzun gitsin istiyoruz. 3000 tl limitli en ideal f/p telefonunu önerileriniz nelerdir?
~
6 ay
Çekim gücündeki istikrarsızlık
Çevresi baz istasyonları olan, önü tamamen açık bir yerde oturuyorum ve 4G şebeke böyle bir yerde tek diş çekiyor. Yeri geliyor full çekiyor yeri geliyor tek dişe düşüyor ama hiç bir istikrar yok. Yani full çekerken bir anda tek dişe düşmesinin sonra geri yükselme sebebinin mantıklı açıklaması var mı?
~
7 ay
Vodafone’daki Hediye İnternet varken Ana Kotadan Yeme Kurnazlığı
Çarktan 1 hafta 3 gb internet çıktı. Paketin bitmesine 3 gün kala 100 mb internetim kaldı ve ana internet paketimden yemeye başladı. Sistemsel bir hata mı yoksa şark kurnazlığı mı çözemedim.
~
7 ay
Arayüzü kasmayan, şarjı uzun giden saat önerileri?
Direkt akla apple watch geliyor ancak apple watch’ların şarjı gidiyor. Şarjı minimum 1 hafta gidecek arayüzü akan bir saat arıyorum. Huawei watch gt2 pro’lara baktım arayüzü takılıyor bu da beni rahatsız ediyor.

Kısacası hangi saat önerirsiniz?
~
9 ay
Vodafone’da Çark’tan Gelen İnternetin Kullanımı
Bugün çarktan hediye çıkınca mesajla onayın gelmesini bekledim. Mesaj geldi ve Ardından veriyi kapatıp açıp interneti kullanmaya başladım. Kendi internetimden yediğini gördüm ve yine veriyi kapatıp açınca hediye internetten düştüğünü gördüm. Ancak şöyle bir durum var, veriyi kapatıp açmakla alakası yokta sanki 15 dakika sonra kullanıma geçiyor sanki.

Çarktan gelen hediyenin kullanılması mantığını çözen varsa yardım etsin, kendi internetimizden gitmesin artık...
~
9 ay
Daymond Rene nasıl bir saat?
12 sene evvel annemin aldığı saati yeni kullanmaya başladım. İnternette pek bilgi bulamadım, kullananlar yada bilgisi olan var mı? Kaliteli midir?
~
10 ay
Hem video edit hem de oyun laptopu tavsiyesi...(Limit 10bin)
Dostlar selam.

Adobe Premiere pro 2020 ile video editleme konusunda çok bekletmeyecek ve günümüzdeki oyunları da orta kararda çalıştırabilecek bir laptop arıyorum. Maksimum 10.000 TL verebilirim. En iyi önerebileceğiniz fiyat/performans laptopu nedir?
~
11 ay
Bildirimlere her tıkladığımda çıkan rahatsız edici ekran
< Resime gitmek için tıklayın >

Her bildirime tıkladığımda bu çıkıyor. Ne zaman düzelecek acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.