Bir devlet kurumu olan Türk Telekom'un kamu personeline özel indirimli tarifeler çıkarmasına anlam veremiyorum. Yahu Adalet Bakanlığı, Yargıtay, Spor Bakanlığı çalışanlarının indirimli tarifeye ihtiyacı mı var? Memurlar bu ülkedeki en rahat kesim ancak yinede memura özel uygulamalar var aklım almıyor. Hiç asgari ücretliye özel tarife görmedim nedense. Asgari ücretlinin tuzu kuru sanırım Turkcell'de 250 liralık tarifeler kullanıyorlarmış diye duydum |
Bir devlet kurumu olan Türk Telekom'un kamu personeline özel indirimli tarifeler çıkarmasına anlam veremiyorum. Yahu Adalet Bakanlığı, Yargıtay, Spor Bakanlığı çalışanlarının indirimli tarifeye ihtiyacı mı var? Memurlar bu ülkedeki en rahat kesim ancak yinede memura özel uygulamalar var aklım almıyor. Hiç asgari ücretliye özel tarife görmedim nedense. Asgari ücretlinin tuzu kuru sanırım Turkcell'de 250 liralık tarifeler kullanıyorlarmış diye duydum![]() |
D |
Değerli Donanım Haber Forum Üyelerimiz; Günümüzde, uygun fiyatlı tarife arayışı içinde olan birçok kişi olduğunun farkındayız. Ancak, bu süreçte maalesef bazı fırsatçıların da olduğunu gözlemliyoruz. Bu kişiler, para karşılığı tarife/paket satışı yaparak siz değerli kullanıcılarımızı yanıltmaya çalışmakta ve sizi forum dışı uygulamalara yönlendirerek güvensiz ortamlara çekmeye çalışmaktadırlar, ayrıca bu tarz uygulamalar çok güvensizdir. TC NO, telefon numaranız, isim soy isim gibi önemli bilgilerinizi bu şahısların eline vererek, hem kendinizi hem de ailenizin güvenliğini tehlikeye atıyorsunuz. Böyle kişilere 1₺ bile olsa para kazandırmayın. Aman 50-60₺ daha uygun olsun, aman 3 GB az olsun, yaşlı emekli anneme-babama tarife yapayım derken, yarın bir gün suçlu durumuna düşmeyin, numaranız patates hat, açık hat haline gelmesin. Belki bunu yapan kişiler terör suçlusu? Herkese aldanıp, güvenip iş yapmayın, herkes sizin gibi iyi niyetli olamaz, bunu asla unutmayın. Biz forum üyeleri olarak, her zaman en uygun ve en şeffaf tarifeleri bulmanız için buradayız. Sizlere, herhangi bir maddi beklenti olmaksızın yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Lütfen, tarife arayışınızda sadece güvenilir kaynakları tercih ediniz ve bu tür fırsatçılara itibar etmeyiniz. Unutmayın, gerçek fırsatlar şeffaflık ve güven üzerine kuruludur. Sizlere yardım etmek için bu konu var, biz buradayız ve her zaman yanınızdayız. |
Tam şu anda ben de artık faturasızlar kervanına katıldım. Telekom sağolsun 30 GB 99 lira olan tarifemi 30+2 GB 350 TL olacak şekilde fırsat olarak önüme sundu. 50 GB 412 TL bu fiyat kaç... |
Tam şu anda ben de artık faturasızlar kervanına katıldım. Telekom sağolsun 30 GB 99 lira olan tarifemi 30+2 GB 350 TL olacak şekilde fırsat olarak önüme sundu. 50 GB 412 TL bu fiyat kaçmaz diyor telefondaki az önce. Geçen sene bu vakitte 99 lira olan tarife % 100 enflasyonla hadi 200 olsun. Ya 250 olsun hadi. % 250 mi enflasyon? Böyle bir şey mi var? Dolar 20 liraydı da 50 lira mı şu anda? Çalışanları en büyük giderleri bu şirketlerin. Çalışanlarına % 250 zam mı yaptılar? Öyleyse lafımı geri alayım. Eğer geçen sene bugün maaşı 30 bin olan çalışanına şu anda 75 bin veriyorsa gram kızmam bakın. Ama hepimiz böyle olmadığını biliyoruz. Üstelik anlaşıyorlar. Evet, rakip değil ortak gibiler. Hep birlikte hareket ediyorlar. Serbest piyasa dediğin bunun tam tersidir. Rekabet olur. Bunlar rakip değil ortak olmuş. Evet hayat pahalandı, her şeye zam geliyor, geliyor da yılda 2.5 katına çıkmadı. Öyle olsa acımızdan ölürdük zaten. Gerçekten ekmek parası ederdi kazandığımız para. Gerekirse faturalıya geçmem, her gittiğim yerde wifi sorarım, wifi üzerinden iletişim kuracağım yolları denerim. Böyle aptalca bir politika olamaz. Biz 3 tane operatör var, rekabet edecekler, o diyecek ki 100 lira, öteki gel bende 80 diyecek diye beklerken bunlar oturmuş "300'den aşağı tarife sunmuyoruz, kaçacak yerleri kalmasın" planı kurmuş gibi. |
109 tl lik pakete geçmeyi düşünüyorum nasıl sizce ? < Resime gitmek için tıklayın > |
Turkcell için normal bir fiyat diyelim, kabul edilir mi? Edilir elbette. |
Bunlar dan benden gelsin, geçmek isteyenler veya tarife arayanlar için belki faydam olur; Vodafone; < Resime gitmek için tıklayın > Vestelcell (Türk Telekom); < Resime gitmek için tıklayın > Turkcell; < Resime gitmek için tıklayın > Buda benim kendim kullandığım tarife (Vodafone); < Resime gitmek için tıklayın > |
Benim de Türk telekom faturalı KONFORLU 30 tarifesi < Resime gitmek için tıklayın > |
Kişiye özel fiyatlandırmalar mevcut < Resime gitmek için tıklayın > |
Yontulmamış Kazık Versiyonu. |
Vestelcelll şu an en uygunu gibi. Konusu mevcut < Resime gitmek için tıklayın > https://forum.donanimhaber.com/uygun-fiyatli-tarife-arayanlara-vestelcell-tt-altyapisi--152781992 |
REZ |
Herkese farklı fiyatlar dan veriliyor hocam, evdeki hatta da 5 Mbps 189₺ olarak sunuldu, hemen geçiş yaptık. Faturasız dan faturalıya geçişe özel diye sunulmuştu. |
Evet hocam, Vestelcell şuan en uygun tarifeleri sunmaktadır. |
çekim kalitesi nasıldır, malum bazı operatorler heryerden cekmıyor |
Bölgeniz de Türk Telekom nasıl bir çekim gücü sunuyorsa, aynısını sunacaktır. Ne bir eksik, ne de bir fazlasını sunmaz yani hocam. |
Arkadaşlar maalesef ne eksik ne fazla muhabbeti yok.Fark var.Yan yana 2 cihaz koyduk aynı model. TT 20 mbps değerlerini verirken Vestelcell 2-3mbps değerlerini verdi.Kapsamada fark yok ama hızda çok büyük farklar var. |
Kamuya Özel 15GB Tarifesi (1000 DK1000 SMS 15 GB: 49 TL) Adalet Bakanlığı, Yargıtay, Gençlik ve Spor Bakanlığı çalışan ve yakınlarına özeldir. Ayriyetten bulunsun belki birinin işine yarar. https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-programlar/calisanlar/yeni-musteri-kamu-tarifeleri/kamuya-ozel-15gb-tarifesi |
vestelcell'deyim huzurluyum |
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Konumuz 3 ana operatör ve de sanal operatörleri de kapsamaktadır.
Size gelen en uygun gördüğünüz teklifleri burada paylaşabilir, sorularınızı sorabilir, tartışmalarınızı ahlak ve nezaket kuralları çerçevesinde yapabilirsiniz…
Merhaba arkadaşlar,
2024 yılında mobil operatörler arasında rekabet kızışıyor. Her operatör, müşterilerine en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunmak için çeşitli kampanyalar, paketler, indirimler, hediyeler sunuyor. Peki, siz hangi operatörü tercih ediyorsunuz? Hangi operatör size en uygun tarife teklifini veriyor? Hangi operatörün müşteri hizmetleri, internet hızı, çekim kalitesi, ek hizmetleri daha iyi?
Bu konuda fikirlerinizi, deneyimlerinizi, tavsiyelerinizi paylaşmak için doğru yerdesiniz. Bu konuda 2024 yılında Türkiye'deki 3 ana operatör (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone) ve sanal operatörler (Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Fenercell, Netgsm) arasındaki en uygun tarife tekliflerini ve operatörler arası sohbetleri bulabilir, soru sorabilir, yorum yapabilirsiniz.
Konuya katılmak isteyenler, lütfen ahlak ve nezaket kurallarına uygun şekilde yazın, hakaret, küfür, reklam, spam içeren mesajlar göndermeyin.
Konuya katılan herkese teşekkürler.
Sizin de görüşlerinizi merak ediyorum. Hangi operatörü kullanıyorsunuz? Neden onu seçtiniz? Memnun musunuz? Başka bir operatöre geçmeyi düşünüyor musunuz? Neden?
Konuyu canlı tutalım, birlikte en uygun tarife tekliflerini bulalım.
Sorusu olan yazabilir.
< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
_____________________________