Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 3 kayıtlı üye, 12 misafir, 3 mobil kullanıcı
5300
Cevap
403619
Tıklama
44
Öne Çıkarma
En Uygun Tarife Teklifleri Ve Operatör Sohbetleri [3 Ana Operatör ve Sanal Operatörler Dahil]
Y
11 ay
Moderatör
Konu Sahibi

Konumuza hoşgeldiniz;

< Resime gitmek için tıklayın >

Konumuz 3 ana operatör ve de sanal operatörleri de kapsamaktadır.

Size gelen en uygun gördüğünüz teklifleri burada paylaşabilir, sorularınızı sorabilir, tartışmalarınızı ahlak ve nezaket kuralları çerçevesinde yapabilirsiniz…

Bir forumdaşın tavsiye içeren mesajını da buraya bırakıyorum arkadaşlar;

Merhaba arkadaşlar,  
Eskiden var olan ama şuan hatırlanmayan bir yöntemi tekrar hatirlatacağım. Unutanlar ve bilmeyenler için illa ki bir faydası olacaktır. Biliyorsunuz ki çoğu kamu tarifeleri normal tarifelerden çok daha uygun. Örneğin şuan Türk Telekomda EGM tarifeleri görebildiğim en uygun tarifelerden. EGM 20tarifesinde 20 GB internet, 1500 dk, 1000 SMS + 2 yıl ücretsiz muud aboneliği aylık 88.31 TL. Bu piyasada bedava gibi bir şey. Bu tarifelerdeki kişiler 3 kişiye kadar referans olabiliyor. Sadece bu tarifeye özgü bir durum değil, diğer kamu tarifelerinde de referans olayı var.  
Referans nasıl yapılır. 
Referansla örneğin EGM'ye geçiş yapmak isteyen kişi: 6008'e kendisine referans olacak kişinin telefon numarasını başında sıfır olmadan yazıp mesajı gönderiyor. 
Refarans olacak kişiye: 9230'dan kendisine mesaj geliyor. Mesajda ne yapması gerektiğini içeren talimatı veriliyor. Onları uygulayacak. Nedir o talimat kisaca talimatta; büyük harflerle EVET yazıp, bir boşluk bırakıp, referans olmak istediğiniz numarayı başında sıfır olmadan yazıp 6008'e gönderin. Der. Olay budur. 
Ek bilgi: 
Daha önce kamu tarifelerine başkasının referansıyla geçen kullanıcılar, yeniden referansla kamu tarifesine geçemeyebilir (Ben geçemedim). 
Referansla kamu tarifesine geçen kişi başkasına referans olamayabilir. Bunları bilip aşağıda verdiğim linkten detayları okuyup şansınız zorlayın. 

 
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler?mobileTariff=Kamu%27ya Özel
Bu arada not düşeyim beyler;

2019 yılından beri yani 4 sene olmuş, İnşallah böyle devam ederiz yine, ama 4 senedir ben bu forum da özellikle özel mesaj aracılığıyla çoğu insana operatörlerle alakalı tavsiyeler verdim;

“Şöyle yapsan daha iyi olur, şunu yaparsan daha kötü olur” gibi.

Bir çoğuna yardımımım dokundu açık konuşmak gerekirse, aslında dinimizce yapılan yardımlar belirtilmemeli, gizli kalmalıdır, ama inanmayan veyahutta tedirgin kalan dostlarımız için mecbur söyleme ihtiyacı duyuyorum ben burada, ki hiç bir şüpheleri, korkuları olmasın.

Bazen olumsuz durumlar da oldu, arzu ettiğimiz şeyler olmadı, yaşayamadık, istediğimiz gibi olmadı ona da sözüm yok, insanoğluyuz hepimiz hata yapabiliriz, hatasız kul olmaz zaten.

İlgili sonuçları net olarak elde ettikten sonra, benden yardım alan arkadaşlar, rica ediyorum sizler den şu konunun altına veya Mobil Operatörler/Sanal Mobil Operatörler/Cep Telefonu ve Operatörler forumumuz da ki herhangi konular dan birine beni etiketleyerek sonuçları yazabilirsiniz, hatta ve hatta eleştirebilirsiniz de, işte “Yokizm kardeşim bana bu yolu tavsiye etti, ama bu tarifeyi alamadım, artık başka öneri sunarsanız sevinirim” gibi.

Küfür/hakaret, argo söylem olma dan elbette eleştirmek serbest beyler, son bahsettiğim kelimeler den içeren bir cümle dizisi yazarsanız zaten ben o mesajı sileceğim açık danışayım.

Dediğim gibi küfür/hakaret, argo, tehditvari kelimeler yazmadığınız sürece olumlu veya olumsuz tüm eleştiriler serbest, teşekkür mesajları ile zaten ayrı bir mutluluk hissediyorum şu 4 yıldır, hepinize teşekkürler, yola İnşallah daha da güzel bir şekilde devam edeceğiz.

Uzun lafın kısası benden yardım alan dostlarım, tecrübelerini şu konuların altlarına yazsın rica ediyorum, diğer dostlarımız da görüp, ona göre hareket etsinler, biz burda yasa dışı bir iş yapmıyoruz sonuçta.


Bunlar da kanıt olsun Sayın Dostlarımıza;


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

Daha da böyle çok var, hangi birini atayım :) Bunlar bile yeterli şimdilik, diye düşündüm


Şuan taahhüdü bitmek üzere olan arkadaşlar Vodafone ve Türk Telekom üyeleri için söylüyorum;

Taahhütünüz bitmek üzere ise direkt olarak faturasıza geçiş blöfünü uygulayın, bu 2 şirkette sizi kaybetmemek adına güzel teklifler sunuyorlar, ilkinde olmazsa hemen pes etmeyin, ikiye veya üçüncüye bu işin meyvesini alacaksınız, buna inanarak ve ciddi, esas bir duruşla konuşma yaparsanız temsilciler sizi kaybetmemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Turkcell’e gelecek olursak; 1-2 Hafta evvel Mega 21 (140₺) teklifi oldu size artık 180₺, Turkcell de blöf yaparak bir şey yapmanız imkansız, en fazla size onu sunabilirler, ha maddi yönden sıkıntım yok derseniz kabul edebilirsiniz tabii ki, ona bir sözümüz yok.

Ama şöyle de yapabilirsiniz Turkcell üyeleri; Git - Gel yaparak, Turkcell Faturasız hatta geçiş yaparak güzel bir tarifeye sahip olabilirsiniz arkadaşlar, veyahutta şuan kısa süreli teklifler sunuldu direkt onlara da geçiş yapabilirsiniz hiç faturasıza geçmekle uğraşmadan.

Üstüne düştükten sonra çok güzel tarifeleri, güzel fiyatlar ile elde edebiliyorsunuz, üç operatör içinde aynısı geçerli.

Tekrar söylüyorum Turkcell de indirim almanız imkansız, blöf falan hayal artık Turkcell de şuan için, ancak bir Sosyal Destek Kampanyası ile indirim alabilirsiniz geçeceğiniz tarife de, oda tabii belirli bir sebebiyetiniz var ise.
Vodafone da uygun tarife almak isteyenler bu yazımı mutlaka okusunlar;

Şikayet Var dan limitsiz tarife için olumlu dönüş sağlanmadı, ben de risk alıp 10 GB 99₺ olan faturalı bize sunulan teklifi kabul ettim, üstüne 10 dakika oldu veya olmadı Vodafone müşteri hizmetlerini aradım, faturasız hatta geçmek istiyorum dedim, faturasız hatta geçiş birimine aktardılar.

Oradaki temsilci neden faturasıza geçmek istiyorsunuz, zaten daha yeni faturalı olmuşsunuz gibisinden şeyler söyledi, ben de Vodafone Yanımda uygulamasın dan kolay paket alacaktım, yanlışlıkla faturalıya geçmişim uygulama da dedim, o yüzden geri faturasıza geçmek istiyorum, artı olarakta fiyat fazla içerik az dedim.

Temsilci de nasıl bir içerik lazım size dedi, ben de 20 GB ve üzeri bir şey olursa fena olmaz dedim, fiyata yine razı olurum dedim.

Ardından 2 teklif sundu birinde 22 GB, sınırsız sosyal medya (YouTube hariç) 85₺ dedi, YouTube var mı bunda dedim sınırsız olarak dedim, yok dedi.

Ama dilerseniz şöyle yapabiliriz dedi, 20 GB + Sınırsız Sosyal Medya (YouTube da dahil,) Sınırsız WhatsApp (Görüntülü, sesli arama dahil), hafta da Pazartesi ve Çarşamba günleri olmak üzere 2 hediye çarkı hakkı, her yöne 3000 dakika, ev/iş ve Vodafone hatları yönüne sınırsız konuşma, her yöne 250 SMS, her ay 1 kez de olsa 24 saat geçerli her yöne ve hotspot dahi geçerli sınırsız internet, ve bitiğinde duran aşım yapmayan fatura koruyucu dahilinde hepsi toplam da ayda 95₺, 9₺ TKÜ dahil 104₺ dedi ve kabul ettim.

İkinci dönemi de var, ikinci dönem de 10₺-20₺ farkla devam edecek, 120₺ gibi falan olacak ikinci 12 ay dönemin de.

Daha faturalı hatta yeni geçer geçmez bu teklifi verdilerse, eski müşterilere hayli hayli güzel teklifler sunacaktır, Vodafone teklifler konusun da Türk Telekom kadar başarılı olmaya başladı son dönemler de, blöf yapmanızı sonuna kadar tavsiye ediyorum.

İşte yeni tarife den görseller;

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >

Degerli musterimiz, hattiniza Redli Musteri Ozel 20 Plus'niz dahilinde 16.03.2023 00:00'a kadar gecerli 214 SMS her yone, 17.36 GB yurt ici internet, 2571 DK yurt ici her yone konusma, sabit hat yonune SINIRSIZ konusma, Vodafone'lularla SINIRSIZ konusma, kotadan dusmeyen Video Pass, kotadan dusmeyen Muzik Pass, kotadan dusmeyen Iletisim Pass, kotadan dusmeyen Sosyal Pass hakkiniz 20.02.2023 17:10 itibariyla Mevcut Musteri 27 1. Donem Kampanyasi dogrultusunda 81.43 TL karsiliginda yuklenmistir. Eger fatura kesim tarihinizden once tarife degisikligi yaptiysaniz, bu icerikler kalan gun sayisiyla orantili olacak sekilde yuklenmistir. UCRETSIZ Vodafone dMags Dergi uygulamasinihttps://h.dmags.net/g/VodafonedMags3 linkinden indirebilirsiniz. Kalan kullanim haklarinizi dijital asistaniniz TOBi'den hemen ogrenebilirsiniz:https://vfselfservis.com/CHATBOT/FIRSTMESSAGE/_hide_sms_rupostinf?tracking_cid=sms-remaining-usage-inflow-20220817-tobihood B003

Başka fatura aşım hediyesi haricinde, ilk 4 ay geçerli olmak üzere her ay aylık 3 GB ve de ilk ay 30 gün geçerli 10 GB daha tanımlandı, bilginize arkadaşlar.

Sorusu olan yazabilir.Evde 20 GB + Sınırsız YouTube 95₺ olan tarifeli hattı teklif edilen Sınırsız Süper (5 Mbps) 329₺ olana geçirdim, ardından müşteri hizmetlerini aradım evdeki 5 Mbps 189₺ kullanan hattın fiyatına indirmek idi amacım, yanlışıkla geçtim blöfünü uyguladım yine, müşteri hizmetleri bayağı bir bekletti, ama böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyleyip, üç tane teklif sundu, ikisi hoşumuza gitmedi, hattı ev üyelerin den biri kullanıyor, ama evde tarife işleri yine ben de tıpkı forum da da olduğu gibi.Ben de düşündüm, ya 5 Mbps 329₺ kullanmaya razı olacaktı ya da en son teklif etmiş olduğu yine eski tarifemizin 30 GB + Sınırsız Sosyal Medya (YouTube dahil), 3000 Dakika, Vodafone içi sınırsız konuşma ve her yöne 250 SMS olan Redli Müşteri Özel 30 Plus Tarifesini 114₺ üstüne de TKÜ dahil 123₺ kabul etmek zorunda kalacaktık, ki ben de onu yapıp eski tarifenin bir tık üstünü tercih ettim.30 GB + Sınırsız YouTube 114₺, vergilerle beraber 123₺ kullanmaya devam edecek artık.5 Mbps 329₺ çok geldi, tam düz olarak 200₺ indirse kabul edecektim, ama bu tarife de günümüz tarifelerine göre çok çok mantıklı ve makul geldi bize…< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Yokizm


Bir devlet kurumu olan Türk Telekom'un kamu personeline özel indirimli tarifeler çıkarmasına anlam veremiyorum. Yahu Adalet Bakanlığı, Yargıtay, Spor Bakanlığı çalışanlarının indirimli tarifeye ihtiyacı mı var? Memurlar bu ülkedeki en rahat kesim ancak yinede memura özel uygulamalar var aklım almıyor. Hiç asgari ücretliye özel tarife görmedim nedense. Asgari ücretlinin tuzu kuru sanırım Turkcell'de 250 liralık tarifeler kullanıyorlarmış diye duydum
Yoruma Git
Yorumun Devamı Michael Giacchino - 11 ay +36
Bunlar dan benden gelsin, geçmek isteyenler veya tarife arayanlar için belki faydam olur;

Vodafone;

Yoruma Git
Yorumun Devamı Yokizm58 - 11 ay +10
Rezillik..neredeyse tüm kamu kurumları var ama ne hikmetse öğretmenlere yönelik indirimli hiç tarife yok..Biz baya zengin görünüyoruz galiba Türk Telekom un g&#...
Yoruma Git
Yorumun Devamı volkanadana - 10 ay +9
L
11 ay
Yarbay

109 tl lik pakete geçmeyi düşünüyorum nasıl sizce ?
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Y
11 ay
Moderatör
Konu Sahibi

Turkcell için normal bir fiyat diyelim, kabul edilir mi?

Edilir elbette.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: YokizmBu mesajda bahsedilenler: @labidu
Y
11 ay
Moderatör
Konu Sahibi

Bunlar dan benden gelsin, geçmek isteyenler veya tarife arayanlar için belki faydam olur;

Vodafone;

< Resime gitmek için tıklayın >


Vestelcell (Türk Telekom);

< Resime gitmek için tıklayın >

Turkcell;

< Resime gitmek için tıklayın >


Buda benim kendim kullandığım tarife (Vodafone);

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Yokizm

Bu mesaja 3 cevap geldi.
A
11 ay
Er

Benim de Türk telekom faturalı KONFORLU 30 tarifesi
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

T
11 ay
Yüzbaşı

limitsiz paketi şuanda 269 a sunuyor vodafone kullanıcısıyım.
Bu mesajda bahsedilenler: @Yokizm
K
11 ay
Binbaşı

Kişiye özel fiyatlandırmalar mevcut

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @tolgahan22
M
11 ay
Yarbay

Yontulmamış Kazık Versiyonu.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @kadir1003
S
11 ay
Yüzbaşı

K
11 ay
Yarbay

REZY
11 ay
Moderatör
Konu Sahibi

Herkese farklı fiyatlar dan veriliyor hocam, evdeki hatta da 5 Mbps 189₺ olarak sunuldu, hemen geçiş yaptık. Faturasız dan faturalıya geçişe özel diye sunulmuştu.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: YokizmBu mesajda bahsedilenler: @tolgahan22
Y
11 ay
Moderatör
Konu Sahibi

Evet hocam, Vestelcell şuan en uygun tarifeleri sunmaktadır.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: YokizmBu mesajda bahsedilenler: @sarkat
N
11 ay
Binbaşı

çekim kalitesi nasıldır, malum bazı operatorler heryerden cekmıyor
Bu mesajda bahsedilenler: @Yokizm
Y
11 ay
Moderatör
Konu Sahibi

Bölgeniz de Türk Telekom nasıl bir çekim gücü sunuyorsa, aynısını sunacaktır. Ne bir eksik, ne de bir fazlasını sunmaz yani hocam.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: YokizmBu mesajda bahsedilenler: @noname0056
E
11 ay
Er

Arkadaşlar maalesef ne eksik ne fazla muhabbeti yok.Fark var.Yan yana 2 cihaz koyduk aynı model.
TT 20 mbps değerlerini verirken
Vestelcell 2-3mbps değerlerini verdi.Kapsamada fark yok ama hızda çok büyük farklar var.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.
3
11 ay
Onbaşı

Kamuya Özel 15GB Tarifesi (1000 DK1000 SMS 15 GB: 49 TL)

Adalet Bakanlığı, Yargıtay, Gençlik ve Spor Bakanlığı çalışan ve yakınlarına özeldir.

Ayriyetten bulunsun belki birinin işine yarar.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-programlar/calisanlar/yeni-musteri-kamu-tarifeleri/kamuya-ozel-15gb-tarifesi
_____________________________

Eski kullanıcı adı: gnraltuntas

Bu mesaja 3 cevap geldi.
K
11 ay
Yarbay

2 side aynı istasyonda aynı band ile mi bağlıydı şebekeye peki?
Bu mesajda bahsedilenler: @efebörü
A
11 ay
Yarbay

vestelcell'deyim huzurluyumK
11 ay
Binbaşı

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >