Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
6
Cevap
265
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Elmorelab 1x / c1 - 30 Eylül - Manifesto Territory
S
7 ay
Yarbay
Konu Sahibi

L2 Elmorelab 1x / c1 sürümü ile 30 Eylül Cuma günü açılıyor. Her 3 - 4 Ayda bir sürüm atlayıp c2 c3 c4 c5 şeklinde devam edecek. Manifesto buraya şimdiden bir ön hazırlık yapıyor. Ulaşmam gerekenlere ulaştım ve heyecanı olan kişilerin listesi hazır :) 30 Eylül'e kadar zaman var, serveri daha önce bir çok kez yaptığımız gibi keyifli, dostça, başarıyı hedefleyen ve birbirine bağlı bir ekiple oynamayı hedefliyoruz. Bu ekip tamamen Türk olacak ve çoğunluğu daha önce bizimle oynayan isimler olacak. Sizler; bu proje için heyecanlı iseniz, bir grubun parçası olmaktan keyif alıyorsanız, grup için bir şeyler yapmak ve bunun meyvelerini sonradan toplamak bu mantığa uymak sizin için keyifli ise ve hepsinden öte L2 seviyorsanız bize ulaşıp ekibe katılabilirsiniz. Bizlerin de öyle çok çok bol zamanı yok eskisi gibi. Kendimize bir oynama planı belirleyip bu serverde oynamak istiyoruz. Zaten c1 Farm ve Craft odaklı oynanışa sahip. Asıl olaylar c3 de başlıyor diyebilirim. O zaman kadar yer edinmek, hazırlanmak ve tabii nostaljiyi yaşamak istiyoruz. Herkese iyi oyunlar.


Kendi discord adresim Stormfang #3001

Manifesto discord adresi
https://discord.com/invite/mMYgUhtSBizler bir server açılacağı zaman, planlarımızı ve kendimize duyurabileceğimiz her Türk'e ulaşmaya çalışıyoruz. Burası ne kadar ölü olsa da buraya elimizden geldiği kadar yazıyoruz ki arayan, heyecanı olan var ise bize ulaşsın diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stormfang -- 22 Eylül 2022; 0:22:47 >

S
5 ay
Yarbay
Konu Sahibi

E
5 ay
Binbaşı

Oklu Destro efsanesi geri dönmüş
Çok zevkli gerçekten. Bin bir zorlukla, bazen SS ve potion almaya para yetiremeden, yarım yamalak bulabildiğin itemlerle kasmaya çalışmak... Lineage'nin en güzel mahrumiyet yılları. Şimdi bu kadar uğraşmalara girebilecek ne zaman ne de azim kaldı maalesef...A
5 ay
Çavuş

Clan Ally kurun bende gelmek isterim. Cp işi sıkıntılı iş.
Siz kemik bir kadro olusturmussunuz. Yeni gelenler size uyum sağlamakta zorlanıyor.
Ama bir clan Ally açsanız daha çok Türk oyuncu katılır size.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

V
5 ay
Yüzbaşı

S
2 ay
Yarbay
Konu Sahibi

S
2 ay
Yarbay
Konu Sahibi

https://www.youtube.com/watch?v=EOm04a4dzS8


https://www.youtube.com/watch?v=ZiteXfQrk-c&t
Yayınladığımız 3 pvp videosunuda paylaşmak istedim. Server 4 Şubatta chronicle 2 oluyor. 2 hafta sonra siegelere gitmeye başlayacağız. Bu videoları buraya atıyorum ki, hala kenarda köşede l2 hayranları varsa bizim aktif olduğumuzu bilsinler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.