S

Yarbay
18 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
147 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
S
8 ay
Ashes of Creation - ANA KONU 2021 -
Bu konu altında Ashes of Creation için sorular sorup birbirimize bilgi verebiliriz.
< Resime gitmek için tıklayın >


Ashes of Creation

Intrepid Studios


2017 yılında Kickstarter kampanyasında topladığı $3,271,809 bağış ile ASHES OF CREATION tüm mmorpg dünyasının ilgisini çekmeyi başardı. Steven Sharif sıkı bir MMORPG oyuncusu ve Intrepid Studios kurucusu. Stüdyo oyunun hem yapımcılığını hem dağıtımcılığını üstleniyor. Intrepid oyunu kendi bütçesini kullanarak geliştiriyor ve şirket tamamen özel. Bu sayede Ashes of Creation yapım aşamasında dışarıdan herhangi bir kötü etkiye maruz kalmıyor. Intrepid oyunun Pay to Win olmayacağını her fırsatta belirtiyor. Aylık ödeme sistemiyle oynayabileceğimiz Ashes of Creation, oyun içi mağazalarında sadece kozmetik eşyalar bulunduruyor. Halen geliştirme aşamasında olan Ashes of Creation, Kickstarter kampanyasında yakaladığı başarı ile biz MMORPG tutkunlarını da oldukça heyecanlandırdı.

Oyuna şimdiden büyük bir HYPE var. Oyunu takip ediyoruz ve ilk alpha denemelerinden gelen bilgiler gayet olumlu. Araştırmalarım okuduklarım ve gördüklerim Steven Sharif'in bu işten gerçekten anladığını gösteriyor bu da benim umutlarımı daha da yeşertiyor.

Ashes of Creation incelemem Oyungezer.com'un 166. yani geçen Ağustos sayısında yayınlandı. (Bana o şansı veren Oyungezer ailesine tekrar teşekkür ediyorum) Sayıyı oyungezer.com sitesinden dijital olarak alabiliyorsunuz. İster ücretli ister ücretsiz alabilirsiniz orası tamamen size kalmış.

Bizleri bir Sandbox MMORPG bekliyor. İzlenimlerim oyunun oldschool MMORPG tadında, o kurallara uygun olacağı yönünde. Node sistemi, mevsimleri ve kurmaya çalıştığı PVP / PVE dengesi beni bu oyuna heyecanlandırmaya yetiyor.

Daha çok soru cevap ve bilgi şeklinde yorumları doldurarak gidelim, konuyu da ona göre ufak ufak güncelleyeceğim.

Daha çok erken biliyorum fakat biz şimdiden bu oyuna büyük bir organizasyon yapmayı düşünüyoruz. Sadece Türk topluluğunun olacağı büyük bir organizasyon fikrimiz var. Bu organizasyon daha öncekiler gibi facialarla sonuçlanmaması için elimizden gelenide yapacağız zaten bizler 2011'den bu yana grup olarak MMORPG oynayan tecrübeli bir grubuz.


Manifesto Territory youtube hesabımızda mass pvp ağırlıklı videolarımızı sürekli yayınlıyoruz. Göz atmak isteyen olursa diye bıraktım.
S
geçen yıl
L2 Reborn 1x - 9vs9 PVP Turnuvası 3 Ayda nasıl TOP Party olunur !
3 Ay önce L2 Reborn'a girdik. Gördüğüm en iyi server. Hiç bir şekilde bota izin vermiyolar. Dual box açamıyorsun 2.5k civarı aktif online sayısı hiç bir şekilde DONATE yok P2W yok RMT yok. Bu ortamı Lineage oyuncularına NCSOFT 15 Yıldır sağlayamadı !

İlk PVP Turnuvasına girdik ve 12 takım arasında 9 - 0'lık çok çok üstün bi skorla 1. olarak bitirdik ! Bu skor çok ciddi bi iş. Yapılması zor. Biz Turnuvaya girdikten sonrada girmeden öncede her fırsatta kendini iyi sananları o egolu partileri çagırdık. Çogu korkusundan giremedi.


Videoyu izlemek için tıklayınız
S
geçen yıl
L2 Reborn Interlude 1x - Manifesto Spot PVP
65 - 70 Level aralıgındayız. C grade itemlerle spotumuza kimseyi yaklaştırmıyoruz.

Videoyu izlemek için tıklayınız
S
geçen yıl
L2 Reborn Interlude 1x - Manifesto
Başlayalı 3 hafta oldu 12 kişilik ekip ile 65 leveli yakaladık. Reborn'dan ilk PVP videomuz. 1 Yıllık server fakat hala dopdolu slot pvpleri var düşük levellerde bile. L2 Reborn bizi 2006 - 2008 yıllarına geri götürdü resmen.

Videoyu izlemek için tıklayınız
S
2 yıl
Warcraft 2. Film Gelebilir !
Bugün okuduğum haberlere göre Legendary Pictures'in Warcraft 2 için çalışmalara başladığını söylüyorlar. Yabancı sitelerdede haberleri yapılmış. Resmi bi açıklama yok fakat gerçekten de doğru ise beklemeye koyuldum derim.

Çünki Warcraft inanılmaz hikayesi ile zaten çok ama çok dolu. Warcraft 1 ve 2. oyunları güzel hikayeleri vardı evet, fakat Warcraft'ın olayı, Thrall, Arthas, Grom gibi karakterlerin konuya dahil olmasıyla başlamıştır. Blizzardda zaten bu karaktrlerin ekmeğini hala daha yiyebildigi kadar yiyor. Yani 1. filmin hataları her anlamda düzeltilirse, 2. filmin çok daha iyi olacağını umuyorum.
S
2 yıl
Soultaker olympiad Interlude ( c6 ) - Lineage 2
Videoyu izlemek için tıklayınız


L2 Lion'dan Soultaker olympiad videom. Yakında l2 dex'den de gelecek.
S
3 yıl
Lineage 2 Manifesto Clan - PK RUN
Organize olmak, takımca hareket etmek, plan yapmak, party setup kurabilmek, rakibi okuyup ona göre pozisyon almak, isim yapabilmek. Bunlar open world pvp / pk olan MMORPG oyunlarda mümkün olan mekanikler. Yeni videomuzda 4 arkadaş onlarda kişiye boss kestirtmiyoruz. Az çok MMORPG bilen anlar zaten videoyu.

Buyurun, iyi seyirler.

Videoyu izlemek için tıklayınız
S
3 yıl
Satılık - Necromancer 66 level NA Classic Giran 1x
Classic NA Giran'da Necromancer'ımı satmaya karar verdim.

- 66 level ( Boostları basılmamış, onlarla beraber 70 levele yaklaşır )
- Full dyes
- Önemli skillerinin hepsi alınmış
- Avadon Robe set
- Demon staff +4 ( Top C staff )
- Full C grade jewel set ( 1 tane earring B grade )
- Yaklaşık 30kk / 30m para
- Bütün skill kitapları açılmış
- Çantada Improved Enchant Weapon C var. Değeri en az 25kk

Server en dolu classic serveri, gayet aktif. Bırakma sebebim artık bana hitap etmemesi.

66 level Shillien elder box olarak almak isteyene vereceğim.

Alıcısına her türlü bilgi yardımı yapacağım. Bi kaç güne Screenshot eklerim. Yaklaşık 6 aylık emeğim var.
S
3 yıl
Boss PVP - Manifesto Clan - Lineage 2
Videoyu izlemek için tıklayınız


Burda zaman zaman soruluyor, mmorpg önerisi falan diye. Altına gelen yorumlar gerçekten acınası, ffx, wow dan başka bişey diyemez olmuş kitle. Bu ikisine bakıyoruz, özellikle ffx full PVE. wow desen şu toplu PVP görmen imkansız. Sene 2019, hala Lineage 2 de böyle dolu aktif mass pvp yapan oyuncular olarak, Manifesto clani MMORPG begenmiyor maalesef. Şu doluluğu, oyunculuğu, takım oyununu veren bir MMORPG yok piyasada. 31 Class'ı ile, Open world PVP / PK sistemi ile, Party sistemleri, skill çeşitliliği ile türünün tek örneğigir Lineage 2.

İyi seyirler. Az çok mmorpg oynayan adam anlar videoyu zaten.
S
3 yıl
Lineage 2 Lion 9 Mart - Manifesto
< Resime gitmek için tıklayın >


Merhabalar, Manifesto olarak 15 Mart Cuma günü Lineage 2 Lion'a başlayacagız. Şuanda oldukça kalabalığız. Buradanda soranlar oldu bilmeyenlerde konudan görür diye başlığı açayım dedim. Hali hazırda biz Classic Giran'da oynuyoruz fakat Lion için ara vereceğiz. L2 Lion Mid rate-Craft 50x Interlude. Her sene bu zamanlarda oynadıgımız keyifli bi server. Oynamak isteyen arkadaşlar olursa bana buradan yada Instagram hesabımızdan yazabilir. Öncesinde Discord'da toplanacağız konuşulacak nasıl başlayacagız hangi classlar party setup falan. Ayrıntıyı oynayacak arkadaşlar ile paylaşırız. Server görmek isteyen merak eden olursa Youtube kanalımızda 2 sezondanda çektigimiz oldukça dolu pvp videoları var Lion'dan. Göz atar hem server hemde bizim hakkımızda fikir sahibi olursunuz az çok.

Youtube - Manifesto Territory
Instagram - manifesto_territory

Not: Belirtmek isterim, bizimle daha önce sorun yaşamış arkadaşlar lütfen uzak dursun. Saygı herşeydir, herkes yaşını başını aldı. Yaşanılan sorunlar, sıkıntılar açısından bizden daha tecrubelisi yoktur sanırım bu piyasada, o yüzden sıkıldık artık. Lütfen takım oyununa, oynadığı gruba değer veren, verebilen insanlar buyursun.

- Edit -Buda toplantıya katılım yapan kardeşlerimiz, discorddan bir görünüm ;) Yarın giriş yapıyoruz.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.