V

Yüzbaşı
24 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
75 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
V
8 ay
Yayınlara başladım
akşamları eğlence amaçlı az gösterişli çok gameplayli yayınlar yapıyorum genede 21:00 - 00:00 arası izlemek isteyenleri beklerim.https://www.twitch.tv/veyshellmanifesto
V
geçen yıl
L2 Reborn YENİ SERVER 3x ( 4 ŞUBAT 2022 )
L2 Rebornu bilen veya bilmeyen vardır kısaca bahsetmek gerekirse oyunda Dualbox/bot/script veya RMT ( Real money trade ) yapılmayan nadir serverlardandır. Reborn 2 yıl önce 1x olarak başladığında bizde dahil bir çok insan bu serverden haberimiz yoktu işlerin buraya geleceğini kimse fark etmemişti. Ama reborn serveri herkesi şaşırtarak vaad ettiği gibi p2w ve hileyi engellediği için ve özlenen eski lineage2 gibi sadece tek karakterle oynanmasından dolayı çok fazla player çekti ve aktif 1x serverda 2000+ player mevcut durumda.

Bir çok insan serverdaki sabit playerların artık çok fazla öne geçtiği için başlamaktan korkuyolardı (çünkü kimse manifesto gibi olamaz) bilindiği üzere low rate serverlarda ne kadar zaman = o kadar gelişim demektir. Bu yüzden l2reborn serveri gemiyi kaçıranlar için çok cazip bir teklifle geldi. Yeni 3x server şubat 4te açıldıktan sonra haziran veya temmuz ayında 1x ile BİRLEŞECEK. Yani bu şu demek 2 serverdaki toplam ne kadar char varsa aynı servera transfer olacak. Daha sonraları gelecek yıl içinde kontrollü bir şekilde servera kamael update gelecek.

Tabiki bizim halihazırda charlarımız 1x serverda mevcut neden 1x i oynayıp yeni gelenleri orda kasıp beklemiyorsunuz diye soracak olursanız. Çünkü biz hiç bir meydan okumayı geri çevirmedik, çevirmeyiz.
Tahminimce 5000+ player l2rebornu bekliyor çok büyük bir rekabet yaşanacak ve tabiki fresh startın verdiği eşitlik ve low level pvp zevki çok ayrıdır. 1x serverda şuan oynayanların %90 kadarının bizden nefret ettiğini düşünecek olursak bu serverda oluşacak yeni community 1x servera yeni sidelar demek olacak çünkü şuan 1x te oynayan 2 büyük alliancenin angut playerları zamanında sonradan gelip tokat manyağı yaptığımız kişiler. Bizim alliance komple bırakınca bunlarda kendi aralarında bölünüp oynamaya başladılar sorsan düşman clanler fakat hepsi laylaylom kankiler :D ( büyük olaylar yaşanmıştı belki bilen vardır adminlerin iş bilmezliği yüzünden 150 kişilik side serveri bırakmştı bizde dahil fakat artık doğru karar verebilcek olgunluğa ulaştıklarını düşünüyorum en azından umarım öyledir )

Sonuç olarak Manifesto bir kez daha kimseye eyvallah etmeden asla geri vites yapmadan karşıdaki sayı kaç olursa olsun kaçan değil daima kovalayan 40 harami modunda ilk yapacakları questi sin eater olarak belirlemiş olarak l2reborn 3x serverda sahne alacaktır.

Sayımız ve party setupımız yeterlidir fakat katılmak isteyen arkadaşlar olursa driver olarak aramıza alabiliriz. İleşim için discord sunucumuza dahil olabilirsiniz.


https://discord.com/invite/8xSr24ZfzA
https://www.youtube.com/watch?v=mkRb75Mduos&ab_channel=ManifestoTerritory
V
2 yıl
L2DEX SEZON 5
L2DEX in 5. sezonu 30 ekim 2021 de açılıyor, server öncesi trailerımız yayında. Orada olacağız.


https://www.youtube.com/watch?v=-mwYijmMbl8&ab_channel=ManifestoTerritory
V
2 yıl
Manifesto Olympiad Montage
Bir kaç olympiad videomuzu birleştirip bir video hazırladık, iyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=pfMGKZVuG6U&ab_channel=ManifestoTerritory
V
2 yıl
veysheLL on the Titan ( Olympiad Movie ) - La2Dream
V
2 yıl
Manifesto Territory - LA2Dream Haftalık videolar
L2Reborndaki dramalardan sonra pvp serverinda kafa dağıtıyoruz. Her zamanki gibi rakiplerimiz zerg 25 party geziyorlar

Videoyu izlemek için tıklayınız


Videoyu izlemek için tıklayınız
V
2 yıl
Manifesto Territory - L2Reborn Haftalık videolar
V
2 yıl
L2 Reborn 1x Manifesto - How to Domineer 3. Video
L2Reborn 1x serverda 3. videomuz, yakın zamanda 9v9 Turnuvasının videosu gelecek
Videoyu izlemek için tıklayınız
V
3 yıl
Manifesto Territory - L2 DEX Season 2
L2 Dexin 2. sezonu bizim için geride kaldı, yaklaşık 1 ay kadar oynadık 5 hero 2 Siege ve Sayısız epic boss kazandık. Sonraki projelerde görüşmek dileğiyle.MANİFESTO G.O.A.TVideoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız


Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izlemek için tıklayınız
V
3 yıl
veysheLL the Assassin [ Tüm dagger classların olympiad montajı L2DEX ]
L2 DEX Bugün 26.09.2020 saat 19:00 da tekrar açılıyor 1 gün öncesinden düzenenlenen olympiad eventinden çektiğim videolarla yaptığım montaj videosu.

Genel olarak piyasada oynama ya değer gördüğüm serverlar arasında www.lineage2dex.com denemenizi tavsiye ederim


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.