Modül rahatlık ve keyif dir |
Vallahi yazık abi bizim ülkemizin insanına hiçbir şeyi layık görmüyorlar bence.Dün aksam sky sport uhd de dortmund Bayern maçını izledim adamlar bide hdr veriyorlar ma... |
Vallahi yazık abi bizim ülkemizin insanına hiçbir şeyi layık görmüyorlar bence.Dün aksam sky sport uhd de dortmund Bayern maçını izledim adamlar bide hdr veriyorlar maçı.Kafayı yersin. Umarım bein bu sene defolur giderde değişimle beraber biraz olsun belki bazı şeyler düzelir... |
İmkansiz. Yaparsan kart bloke olur. |
Müşteri hizmetlerine yeni cihaz aldım deyip eşletemezmiyim? |
Digiturk modül üyeliği yoktur kardeşim yapamazsın modül çöp durumunda anlayacağın. |
Bunlar yanlış hatırlamıyorsam normal uydu receiverlarına takılıyordu. Digiturk'ün yolladığı kartı turksat uydularından kanal tarama ile Lig Tv'yi bulup izleyebiliyorduk. Ama arkadaşın da dediği gibi modüllerin kullanımı bitti diye biliyorum bende. Bende de var bir tane nostalji niyetine eski receiverda saklıyorum. |
uzun zaman once bıttı |
O bahsettiğiniz cryptoworks kartlarda oluyordu 2012/2013 gibi bu modülü değitirip irdeto 2 ye geçti. |
Eğer gelen servis ve aradığı birim kabul ederse kullanabilirsin. Genelde bu aktivasyonu yapmıyorlar. Üzerinde zaten kart tanımlıysa iş baya zorlaşıyor. Onu deaktif et, sistemden düş diğerini aktif et vs. bir sürü tantanası oluyor. |
Modüllü üyelik bir ara televizyonlar ile verildi şuanda böyle bir üyelik tipi yok. |
|
Digiturk Modüllü üyelik başlatıyor fakat maç yayınları dahil olmayabilir. |
Hadi göZümüz aydın fiyatlar falan belirlendi mi |
Umarım öyle birşey olmaz bi iş yapıyorsan tam yapıcaksınki üyelerin sadık kalsın platforma. |
Aynen öyle. İnşallah tüm yayınları dahil olur. |
Bilgilendirme : Diğer forumdan aldığım bilgiye göre modül satışları 3 şubattan sonra başlayacak. Evin yıldızı paketi için kampanya olacakmış sanırım detaylı bilgi alınca paylaşacağım. Edit :Şuan için spor paketi dahil olmayacak deniliyor. |
|
Evet söylentiler arasında. Ayrıca türksat kanallarının hd olacağı da söyleniyor. Fakat sadece söylenti kesin değil bilginiz olsun... |
Gelirse hemen kutudan kurtulup geçerim çok mutluyum şu an ![]() Bu arada merak ettiğim bir şey var cevabını bilen varsa cevaplarsa sevinirim, bu digiturk kutusundan bağlandığımız bein connect'e CI+ modül ilede bağlanılabiliyor değil mi? |
Merhaba arkadaşlar digitürk modülü buldum kartı yok fakat kendi üyeliğimin kartını bu modül ile eşleyebilirmiyim?
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >