A

Yarbay
07 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme (?)
696 (Bu ay: 52)
Gönderiler Hakkında
A
2 hafta
Pcr testi saçmalıgı
Arkadaş bana 2 doz aşı yaptılar biontech hala neyin pcr testini istiyorlar bedelli askerlik için zaten kışlaya çağırmaları saçmayken ? ben bu saçma testi yaptırmak zorunda değilim ben kendime güveniyorum.
A
4 hafta
İos 15 instagram sorunu
Merhaba arkadaşlar telefonu güncelledim instagram kamerası önceden ses kısma tuşu ile foto çekerken şimdi çekmiyor ses kısıp açıyor bunun bi ayarı varmısır ?
A
geçen ay
Göz ameliyatı ve bedelli
Beyler göz ameliyatı geçirdim 23 ekimde gidicem erteletme ihtimali nedir veya gitmeme ?
A
2 ay
Ön cama taş geldi
Merhaba dostlar taş gelmesi sonucu cam bu hale geldi camcılar değişmesi lazım diyor tamir kitleri gördüm internette işe yararmı sizce

< Resime gitmek için tıklayın >
A
3 ay
70 km hız
Hala daha rahat rahat 100-120 kaldırabilecek yollarda 70 km hız sınırı bulunuyor bu yüzden radara yakalandım neden bi değişme olmaz anlamam.
A
3 ay
Covid testi ve aşı
Arkadaşlar covid geçirmiş biri olarak 2 doz aşı oldum ekimde mamağa gidecem test istenirmi
A
4 ay
Sürekli Kilo alımı
Beyler metabolizmam sanırım cok ağır calısıyor yada keyfine göre yatıyor aşağı sürekli dengeli beslenmeye uğraşıyorum ama arada fire verdiğim zaman direk kilo olarak yansıyor normal kilodayım ama biraz daha vermek istiyorum neler yapmam lazım ? 10 bin adımdan fazla yürüyüş yapıyorum ama ne yalan söyliyim faydasını görmedim işim gereği yoğun tempoda calısıyorum banamısın demiyor.
A
4 ay
LGTV 4K HDR AYAR YARDIM
Arkadaşlar önerdiğiniz ayar varmı?
A
5 ay
Sil
sil
A
5 ay
Çanak anten paslanması
Arkdaşlar 5 senede istanbul gibi yerde çanak anten pas içinde kalmış next marka bu mümkünmü ? Ne önerirrsiniz o kötü görüntüyü boyasam yayınlar gidermi yada direk canakları değiştirdeyim ama aynı marka takıyorlar
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.