Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
622
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cyberpunk 2077’nin ücretsiz 2.0 güncellemesi için tarih verildi
M
6 ay
Binbaşı
Konu Sahibi


2020 yılında oldukça problemli bir çıkış yapan Cyberpunk 2077, oyuncuların CD Projekt Red’e olan güvenini oldukça sarsmıştı. Geliştiricileri, yatırımcıları ve müşterileri ile birçok problem yaşayan stüdyo, hatalarını düzeltmek için bu süreçte yapıma birçok güncelleme vererek Cyberpunk 2077’i kaliteli bir oyuna çevirmeyi başarmıştı. Problemlerin çözümünün ardından CD Projekt Red, oyunun ilk genişleme paketi Phantom Liberty’i duyurmuştu. Ücretli olan bu genişleme paketi, beraberinde ücretsiz bir güncelleme getirecek. Oyunun bütün kimyasını baştan yaratacak olan 2.0 güncellemesi için çıkış tarihi sonunda açıklandı.Ayrıca Bkz.Final Fantasy VII Rebirth çıkış tarihi belli oldu: PS5'e geliyorCyberpunk’ı baştan yaratan güncelleme gelecek hafta çıkıyorCyberpunk’ın güncellemesi Phantom Liberty ücretli olsa da CD Projekt Red, yapım için ücretsiz bir güncellemeyi beraberinde sunuyor. 2.0 olarak adlandırılan bu güncelleme, oyundaki birçok şeyi elden geçirecek. Bu güncelleme ile oyunun polis sistemi değiştirilecek ve polisler, artık gerçek bir tehlike olacak. Oyunun yetenek sistemi de yenilenecek ve yeni özelliklere ev sahipliği yapacak. Ayrıca bu güncelleme ile oyun, araba ve motor gibi araçları kullanırken silah kullanmaya izin verecek ve hareket halinde çatışmalara ev sahipliği yapacak. Oyunun performansı, ara yüzü, boss mücadeleleri, radyo istasyonları ve crafting sistemi de elden geçirilecek.
Bunlar dışında birçok ufak iyileştirmelere ve yeniliklere sahip olacak Cyberpunk 2077 2.0, tüm Cyberpunk 2077 sahipleri için ücretsiz olarak 21 Eylül’de yayınlanacak. Güncellemenin ardından 26 Eylül’de yapımın Phantom Liberty genişleme paketi yayınlanacak. Phantom Liberty’nin ve 2.0 güncellemesinin PS4 ve Xbox One konsollarına gelmeyeceğini de belirtelim. 
Kaynak:https://www.engadget.com/cyberpunk-2077s-free-20-update-arrives-september-21-064242975.html

 Haberi Portalda Gör

Çoğu kişi 2.0 güncellemesinin DLC ile beraber geleceğini sanıyor. Yani paralı olacağını sanıyor ama ikisi farklı şeyler. Güncelleme ücretsiz. DLC öpmeli
Yoruma Git
Fhalei - 6 ay +4
F
6 ay
Çavuş

Kaç senedir bekliyoruz bu oyunu sonunda çıkıyor rahatladım.
M
6 ay
Yüzbaşı

Güncellemeyi paralı mı vereceklerde ücretsiz güncelleme başlığı var?< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
6 ay
Çavuş

Çoğu kişi 2.0 güncellemesinin DLC ile beraber geleceğini sanıyor. Yani paralı olacağını sanıyor ama ikisi farklı şeyler. Güncelleme ücretsiz. DLC öpmeli

Bu mesajda bahsedilenler: @maximus01982
W
6 ay
Yarbay

Vaybe şaka maka 3 yıl oldu çıkalı.
S
6 ay
Yarbay

Complete edition çıkınca oynarız kısmetse artık.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.