1. sayfa
Mülteci, sığınöacı değil, istilacı Çalıştırcak adam bulamıyorlarmış Açmasaydınız bu kadar gereksiz üni. Siz adam bulamıyorsunuz., çocuklarınızın, torunlarını... |
Mülteci, sığınöacı değil, istilacı Çalıştırcak adam bulamıyorlarmış Açmasaydınız bu kadar gereksiz üni. Siz adam bulamıyorsunuz., çocuklarınızın, torunlarınız hiç bir şey olmayacak. Dünya küreslleşmiyor Sizde var kürelik, dairelik, çemberlik |
Sanayide adam bulamama kısmı doğru. Bir kısmı keyfi, bir kısmı değil. Şöyle: Mecburi eğitim 8 yıla çıkartıldığı için çırak yetiştirilmesinin önünü ilk tıka... |
Sanayide adam bulamama kısmı doğru. Bir kısmı keyfi, bir kısmı değil. Şöyle: Mecburi eğitim 8 yıla çıkartıldığı için çırak yetiştirilmesinin önünü ilk tıkayan AKP oldu. Liseyi bitirene kadar eline tornavida, çekiç almamış birinin eline alet yakışmaz olur. Tutsa da düzgün tutamaz. Düzgün tutsa da o yaştan sonra emir altına girmek istemez. Yani liseden sonrası, çırak yetiştirmek için çok geç yaştır. İş icabı sanayiye çok gidiyorum. Bazı Suriyeli ustalar var. İnan ki bazıları işlerini çok iyi yapıyorlar. Bizim sahtekârlar gibi dalavere yapmıyorlar... |
Mülteci, sığınöacı değil, istilacı Çalıştırcak adam bulamıyorlarmış Açmasaydınız bu kadar gereksiz üni. Siz adam bulamıyorsunuz., çocuklarınızın, torunlarınız hiç bir şey olmayacak. Dünya küreslleşmiyor Sizde var kürelik, dairelik, çemberlik |
Sorun zaten vatan için kılını kıpırdatmayan tiplerin torunlarının da aynı hamurda olması. Büyük dedem sonraki kuşaklar özgür şekilde yaşasın diye savaşmış peki sonuç ne oldu? Bizlere tarih derslerinde falan yalan söylüyorlar kurtuluş savaşı ülke genelinde bir direniş değildi. Ülkenin büyük çoğunluğu İngiliz yönetmiş, fransız yönetmiş umursamıyordu. Yahu neredeyse kuva-yı milliyenin boyutu kadar isyancı birlikleriyle savaşmışlar. Kurtuluş savaşından sonra aklını kaçıran yunanlıların "sabah vurduğum adam akşam tekrar cephede savaşıyor" lafına inanıyorum çünkü bu kadar haine ,mayası bozuğa rağmen savaş kazanmanın bir mucize olmadan olması mümkün değil. |
Sanayide adam bulamama kısmı doğru. Bir kısmı keyfi, bir kısmı değil. Şöyle: Mecburi eğitim 8 yıla çıkartıldığı için çırak yetiştirilmesinin önünü ilk tıkayan AKP oldu. Liseyi bitirene kadar eline tornavida, çekiç almamış birinin eline alet yakışmaz olur. Tutsa da düzgün tutamaz. Düzgün tutsa da o yaştan sonra emir altına girmek istemez. Yani liseden sonrası, çırak yetiştirmek için çok geç yaştır. İş icabı sanayiye çok gidiyorum. Bazı Suriyeli ustalar var. İnan ki bazıları işlerini çok iyi yapıyorlar. Bizim sahtekârlar gibi dalavere yapmıyorlar... |
Ha, bu demek değil ki istila yok. Bu forumda bundan ilk bahseden kişilerden biriydim seneler evvel. Sözde koyu muhalif üyeler ve partiler ise son birkaç yıldır bahsetmeye başladılar bundan. Zafer Partisi de o açığı doldurarak oy aldı zaten. AKP’nin bu ülkeye verdiği en büyük 3 zarar - Demografik yapıyı bozması - Erkler ayrıldığını kaldırıp, hukuku öldürmeleri, yargıyı kendilerine bağlamaları - Eğitimi bozmaları Ekonomiyi batırmak ve ülkeyi yağmalamak, bunlardan bile sonra gelir. |
Yıllardır okullarda "bu vatanı atalarımızın Kanıyla kazandık" öğretildi. Şuan da bunu eğitim sisteminde öğretenler kendileri bilerek ve isteyerek "atalarımızın kanıyla" kazanılan vatanımızı satıyorlar. Göz göre göre istila altındayız. Çok üzücü bir durum. |
Çok iyi usta imiş? Uzay mekiği mi yapıyor? Ben bu yazdığına da inanmıyorum. Buyur paylaş Suriye yaptırdığın ürünlerin fotoğraflarını ve faturalarını, ben de möt olayım. Buyrun. |
sonraki aşama bu yabancıların asker ve siyasetçi olmaları... |
bu istilada sonraki aşama sığınmacı ve kaçakların asker ve siyasetçiliğe başlamaları olacak. sonra yargıya girecek ve hakim, savcı, avukat olacaklar... yasama => siyaset yürütme => asker, polis yargı => hakim, savcı devletin üç temel direği tehlikede. bunlar düştükten sonra eğitimde de kadrolaşmaları ve nesilleri manipüle etmeleri kaçınılmaz nesilleri kendi saflarına meyledebilirlerse işte o andan sonra burası T.C olmaz artık ! tarihteki yüzlerce örnekten sadece birkaçı bu videoda var: https://www.youtube.com/watch?v=_GCkvJ_lzu8 sorum şu; bunu istiyor musunuz? neden? nasıl olacak? kimlerle olacak? |
TC kazandığı bağımsızlığı üç kuruş para için vatanını satan vatandaşları yüzünden kaybedecek. |
Yarın öbür gün bu tür videolar paylaşılınca da propaganda diye içeri alınacak insanlar... |
Bilim adamı uzman doktor veya mühendis falan değilse herkes istilacıdır |
zorla oku diyenmi oldu size gitseydiniz sanayide çalışsaydınız. |
8-10 tane köpeğin arasına bir tane o bölgeden olmayan köpek bırak hemen anında paralayıp o bölgeden miktir ediyorlar. Biz ise 6-7 milyon mülteci ile yaşamaya mahkum edildik. Üstüne birde sesimizi çıkartınca da suçlu biz oluyoruz. Uzun lafın kısası sokakta ki köpek kadar olamadık. |
1. sayfa
Kaldırın oğlum askerliği Türkiye'de nasıl olsa ne kadar yabancı var alıp vatandaş yapıyor ithal cihatçı tedarik ediyorsunuz??
Kaldırın orduyu askerliği ne gerek var? Satın uçakları silahları?
Dedemin babası 6 çocuk bırakıp Çanakkale'ye gitmiş şehit olmuş yarın ahirette yakanıza yapışmayacak mi bu insanlar? Benden daha müslümansınız AKP'li olarak herhalde?
https://www.youtube.com/watch?feature=shared&v=eDPXn6HrV6o
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >