Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
59
Cevap
107175
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Apartman Yönetimi programı (ücretsiz) tavsiyesi (3. sayfa)
E
4 yıl
Teğmen

quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Üzerinden epey zaman geçmiş, bağlantı hata veriyor. İlgilenebilir misiniz? Dosya elinizde ise paylaşır mısınız?

Alıntıları Göster
Link güncelledim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.
M
4 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: exelsior

Link güncelledim.

Alıntıları Göster
Teşekkürler. Elinize, emeğinize sağlık hocam, elleriniz dert görmesin.


Bu mesaja 2 cevap geldi.
Ç
3 yıl
Yüzbaşı

Büyük bir site yönetmiyorsanız eğer, Apsiyon Apsis işinizi kolaylıkla halleder, yeterli modüle sahip. Fiyatı da çok uygun, önce dilerseniz 1 ay ücretsiz deniyorsunuz ve satın almak isterseniz yıllık ödüyorsunuz. En iyi yanlarından biri ise size özel ve ücretsiz web sitesi hediye etmesi...J
3 yıl
Teğmen

Yıllardır Apsiyon kullanıyorum, sektörün öncü firması kendisi. Adamlar olması gereken her şeyi düşünmüşler. İşlemleri otomatik yapabiliyoruz, muhasebecimiz de çok memnun. Bizim için en büyük dert m2'ye göre eşit dağıtım yapmaktı, uğraşmadan Apsiyon ile istediğimiz dağıtım biçimine göre borçlandırma yapıyoruz. Yöneticilere özel mobil uygulaması ile de istediğimiz yerden işlerimizi takip edebiliyoruz. Site sakinlerinin aidatlarını, kiralarını ödeyebildiği mobil uygulaması da var. Yöneticilik Apsiyon kullanmayana zor bence, biz kolayca yapıyoruz işlemlerimizi.T
3 yıl
Teğmen

quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Teşekkürler. Elinize, emeğinize sağlık hocam, elleriniz dert görmesin.

Alıntıları Göster
O programı kullanabildiyseniz sizi tebrik ederim :).


Ücretsiz doğru düzgün bir program tavsiye edecek var mıdır? Burası resmen şirketlerin reklam panosu haline dönmüş.


Bu mesaja 3 cevap geldi.
M
3 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: tr5454

O programı kullanabildiyseniz sizi tebrik ederim :).


Ücretsiz doğru düzgün bir program tavsiye edecek var mıdır? Burası resmen şirketlerin reklam panosu haline dönmüş.

Alıntıları Göster
Biraz karıştırırsanız aslında zor bir program değil. Ben de sizin gibi çok aradım ama maalesef basit bir ücretsiz apartman yönetim programı bulamadım. En iyisi yine bu alıntıladığınız mesajdaki programdı, hiç değilse ücretsiz. Kullanımı biraz meşakkatli ama öğrendiğinizde işinize yarar diye düşünüyorum.S
3 yıl
Binbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Yok mu şöyle 8 dairelik basit bir excel dosyası gelirler ve gider kalemlerinin yer aldığı basit kasa gösteren biş excel işimizi görür.
3 yıl geçmiş aradan bir tane faydalı mesaj yok hep reklam hep satış.


Bu mesaja 2 cevap geldi.
S
3 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

3 yıl geçmiş aradan bir tane faydalı mesaj yok hep reklam hep satış.

Alıntıları Göster
56 daireli bir bir sitenin yönetici oldum. Acaba apsis in fiyatı ne kadardır.A
3 yıl
Er

Kullanmanızı tavsiye edebileceğim tek site programı var. Mutlaka deneyin bende site programı aradım ama kullanımı en kolay ve kullanışlı program bu geldi. Denemesi bedava kullanıcı kodunu gönderip lisasınızı ücretisiz uzatabiliyorsunuz. begenirseniz bir teşekkür edersiniz :)
http://www.elceyazilim.com/site-yonetim-programi/A
3 yıl
Er

burdaki programı dene http://www.elceyazilim.com/site-yonetim-programi/
Bu mesajda bahsedilenler: @tr5454
P
2 yıl
Er

Parya Bilişim
Web tabanlı yönetim yazılımı
Profesyonel Apartman Rezidans Yönetim AğıE
2 yıl
Teğmen

Programın nasıl kullanıldığını soranlar oldu. O nedenle kısaca açıklıyorum.

Programla ilgili mesaj linki şurdadır:https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/113955344

Bazı arkadaşlar için program karmaşık gelmiş. Oysaki arayüzdeki herşey apartman yönetimiyle ilgili. E biraz da üzerine çalışmak gerekiyor. Yoksa bende isterim şöyle konuşarak derdimi anlatavağım ve beni dinleyerek şeyleri şeyedecek bir program olmasını...

Program açılınca sizden ilk önce bir yönetim oluşturmanızı ister. Yönetim adı vsvs bilgileri girerek kolayva oluşturabilirsiniz.


Sonrasında yönetime ait bir blok bilgisinin girilmesini ister yani apartmanınızın bilgilerini.... Birden çok bloktan oluşan bir yönetim ise her bloğu ekleyebilirsiniz.

Sonrasında aynı pencereyi kullanarak apartmanda bulunun dairelerin kapı numaralarını girmeniz gerekir.Tüm bu girişleri tamamladıktan sonra artık hazırsınız. Aidat belirleme sayfasına gidip aidatları tanımlayabilirsiniz. Isterseniz bunu da blok bazında topluca yapabilirsiniz. Bir yıl ve ay girersiniz ve topkuca o bloğun tüm daireleri için aidat tanımlarsınız. Sonrasında ise demirbaz, sarfiyatı vsvsvs hangi kalemde ne kadar aidat toplanacaksa seçerek oluşturulan aidatlara topluva ödeme turarları belirleyebilirsiniz.

Örneğin mayıs ayına 100 tl sarfiyat yani genel elektrik asansör vsden olışan gider, 150 lira da demirbaş gideri yani bir tadilat için gerekiyor olabilir, toplamda 250tl lik aidat belirleyebilirsiniz.

Birisi apartmana ödeme yaptığında ödeme bilgilerini gellirler penceresinde gireesiniz vs yapılan ödemenin nerelere ait olduğunu alttaki kısımd paylaştırabilirsiniz.

Mesela bir kişi topluca aidat yatırdı. Bu bir gelir işlemidir ve gelir penceresinden eklenir. Tutar aynı pencerede ödenmemiş aidatlar seçilerek paylaştırılır. Varsa aidat dışı bir borcu, ona da paylaştırılır. Aidatlara paylaştırılan tutar ödeme tutarına eşit olmalıdır. Bir hata var ise hesap kontrol kısmında zaten görüntülenir.

Örneğin apartmana ait bir kapıcı dairesi var ve siz burayı kurul kararı ile kiraya vermişseniz, kiracının tek seferde yatırdığı parayı hem kiraya hemde aidatına paylaştırabilirsiniz.Aidat borcu olanları blok bazında listeleyebilir, çıktı alabilirsiniz. Diğer borçlarıda aynı şekilde.

Gelişmiş hesap kontrol ve özetleme seçenekleriyle her türlü kontrolü yapabilirsiniz.

Mesela biri geldi dedi ki şu isimle yatırılan paraları göster, yada şu dairenin şu tarihler arasında yatan aidatları gibi. Giderleri de yıllık ve aylık olarak görebilirsiniz.Benim için en önemlisi ise şuydu. Gelir giderleri işletme defterine yazmak zor oluyordu. Bu program sayesinde gelir ve giderleri işletme defterinin bir sayfasına sığacak şekilde ayarlayıp elle yazılacak kısmı çıktı alabiliyorum. Bu sayfada sıra nunarasına göre herşey yazılı sayfa başında nakli toplam altta da devir toplamı yazılı oluyor. Bu çok önemli, çünkü bunları hesaplamak zor ve karışabiliyor. Bu şekilde kuruşu kuruşuna tutuyor. Aldığım çıktıları işaretleri yerlerden kesip noter tasdikli işletme defterinin yazı yazma kısmına yapıştırıyor, alt ve üst sınırları üzerine yarısı işletme defteri sayfasında yarısı yapıştırdığım kağıt üzerinde kalavak şekilde mühür vurup, imzalıyorum ki bir değişiklik yapılamasın.

İşletme defteri farklı şekilde basılabilir ama sorun değil, çıktı şekli buna göre ayarlanabilir. İsterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Zamanının, vaktiniz ve naktiniz size kalır.

Firmalara verilerinizi emanet ederek sürekli onlarla çalışmak zorunda kalmazsınız. Tüm verilerininiz kendi bilgisayarınızda yada onedrive, google drive gibi bulut depolama alanında durur. İstediğiniz yerden erişirsiniz. Yıllarca kayıt yapsanız dahi ufak bir dosya boyutu tutar.Saygılarla. Mantıklı istek ve taleplerinize açığım. Whatsapp, telegram vs gibi yollardan yazarak ulaşmanız tercihimdir.


Yeni konu başlığı açıyorum artık burdan yazmayacağım. Her yer reklamcılarla dolu:
https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/147494389

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelsior -- 17 Ocak 2021; 15:52:31 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

V
2 yıl
Er

arkadaşlar kendi yaptığım apartman site programı https://dosya.co/s3m53488vjx7/apartman.rar.htmlM
2 yıl
Er

Arkadaşlar biz de yaklaşık 1 ay önce bir program arayışı içerisindeydik sitemize. Ve konsiyon uygulamasıyla karşılaştık gittik bankaya sanal pos aldık konsiyona entegre ettik artık kat üyelerinden tahsilatlarımızı mobil uygulama üzerinden alıyoruz. Ayrıca gelir gider kalemlerimizi insanlara şeffaf bir şekilde gösterebiliyoruz. Yazılım bizce bu alanın en kolay kafa karıştırmayan uygulaması. Artı araştırdığımız ücretsiz uygulamaların hiçbirinde mobil uygulamaları yok ve çoğu sıkıntılı ve ihtiyaçları karşılamıyor. Ayrıca her probleminizde anında gideren bir ekip var ben konsiyonu tavsiye ederim. Linkinide bırakıyorum.
https://konsiyon.comG
geçen yıl
Er

Arkadaşlar merhaba. Apartman programı yapıyorum. Yönetici veya bu işle uğraşan arkadaşlara programı ücretsiz şekilde verebilirim. Şuan geliştirme aşamasında ve Ortalama %77 bitmiş durumda. Geliştirme konusunda bana fikir verebilecek arkadaşlara ücretsiz vereceğim. Ortalama aşağıdaki özellikler mevcuttur. Programı ücretsiz indirmek için mail atabilirsiniz. gunde2kere@gmail.com

  • Blok ve Daireleri kendinizce tanıtabilirsiniz
  • Tek kalemde Tüm üyelere aidat veya borç girme
  • Üyelerden gelen ödemeyi girme
  • Diğer gelir bilgisi girebilme(Apartmana ait mülkiyet kirasından gelen para veya hurda satımı vs )
  • Üyelerin veya apartmanın taksitleri varsa bunları sistemden takip edilebilme ve uyarı vermesi
  • Gider ekranı
  • Üyelerin borçlarını tek sayfada yada blok bazlı sayfalarda raporlanması
  • Üye Listesini tek sayfada yada blok bazlı sayfalarda raporlanması
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunde2kere -- 29 Temmuz 2021; 21:3:1 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
T
10 ay
Yüzbaşı

Güncel kullanan var mı ?

Yönetici olduk


Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
10 ay
Çavuş

Merhaba bu programı paylaşmanız mümkün mü? Bizim apartman için ücretsiz basit bir program arıyoruz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @gunde2kere
İ
3 ay
Yarbay

özelden yazarsanız biraz araştırma yaptım tavsiye edebilirim program vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 4 Eylül 2022; 21:24:30 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Trebuchet55
İ
3 ay
Yarbay

Ücretsiz birşey olmaz...Biyos var ücret yok ama bazı özellikler için ÜYE olmak ister...
Fazla beklentiniz yoksa Excelde yazın gelir gider kalan devreden..
Ama Hesp tutsun vs o işler çok karışık zaten Programların vereceği çıktılar kanunen gecerlimidir tartışılır..
SMS yollayan program veya SME yollama programalrı alabilirsiniz..Daire sakinlerine SİTE isimi ile mesaj gider..Ama bazı programlar bu Borçu kendi çekip Daire sakinine yolluyor..
Programlar atla deve para değil..Daire başı 6 aylık program 25 tl gibi (Kendi apartmanızmız için konuşuyorum 21 daire dükkanlarla)
Toplu sms de 1000 tanesi 40 Tl civarı...
..uzun iş merakınız varsa özelden anlatayım birkaç firma demosuna baktım vatanyönetim güzel, demo var girin kullanın takıldığınız yerde size wassptan yardımcı oluyorlar ama Muhasebeci değilseniz bunlar karışık gelebilir..Ben sadecce Bor. giriş, ödeme,gider vs.. Borç kalanlara mesaj yollama amaçlı denicem..Henüz kullanmadım komple..
Bunların Banka entegrasyonu var ama bankaya bulaşmayın..bazı bankalar Apartman hesabına Ortak Alan sigortası!! gibi bir sigorta kesip hesaptan para kesiyormuş..Bankalar sıkıntı..Çıkınca da başkası o hesaba erişemiyor vs vs vs
Bu mesajda bahsedilenler: @by_carisma33
T
3 ay
Yüzbaşı

Merhaba. Şu şekilde bir Excel dosyası yaptım. Hazır birşey bulamamıştım. Uzun süredir bunu kullanıyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @istanbul_s
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.