S

Yüzbaşı
03 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
85 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
Ön cam Çizilmiş Acil yardım.
Arkadaşlar 2015 jetta sahibiyim. Sanırım geçen fırtınadan dolayı ön cama birşey çarpmış. Tam sürücü baş hizamda 4-5 kılcal çizik var. Çizikler nasıl giderilir. Camı değiştirmeden giderme yöntemi varmıdır.
S
6 yıl
Aracı pert olma olmama sorunsalı.
Yaklaşık 2 ay önce şirketimize ait olan araç kaza yaptı. Park halindeki duran panelvana arkadan çarpmak sureti ile 8 hava yastığıda patladı. Aracın kasko şirketi Ak sigorta önce pert sonrada tamir yapılacak dendi. 22.000 Tl Masrafı var dendi. Alanya da orjinal servisinde yaptırmak istedik. Bize anlaşmalı oldukları Antalyada özel servise çekeceklerini söylediler. Araç antalyadaki servise çekildi ancak duyumlarımız servisin iyi olmadığı. Bizde ak sigorta merkezini arayarak aracı Antalya Başaran vw servisine çektirdik.

Ancak aklımıza takılan soru 8 hava yastığı patlamış yürürü olmayan aracın perte ayrılmaması. Aslında bi hukiki süreç başlatmak istiyoruz ancak emsal teşkil eden davalar varmıdır acaba.


< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
8 yıl
Wot Ps3 de varmı.
Ps3 e çıkma ihtimali varmı arkadaşlar.
http://www.youtube.com/watch?v=eVV6h5oew5A
S
8 yıl
Son güncellemeden sonra oyuna giremiyrum
Arkadaşlar en son güncellemeden sonra oyuna girilmiyor. Varmı acaba bir çözümü ?
S
8 yıl
Red Dead Redemption save game bozuldu. ne yapabiliriz.
arkadaşlar bir haftadır felan oynamıyordum. dün gece gireyim dedim. oyun girerken saveler hata verdi. nasıl düzelteceğiz arkadaşlar ?
S
9 yıl
wot açılmıyor. Yardım.
Arkadaşlar bayadır girmiyordum. Bu gün oynama hevesim vardi. Patchı yükledi. Oyunu açtığımda oyna sekmesine basıyorum ancak bir türlü başlamıyor. Hata da vermiyor. Anlamadım. Şimdiden teşekkürler.
S
11 yıl
iphone rehbere yeni kişi kayıt edemiyorum.
bundan 1 ay önce 2g iphonumu satıp 3g 8gb iphone aldım. 2g yi göndermeden önce rehberi iphone browserden yedekledim. 3g geldi. yedeğini almış olduğum rehberi iphone browserle ettım bir problem çıkarmadı. Ancak yeni kişi ve numara kayıt edeceğimde hiçbirşeyi kayıt edemiyorum. yeni kişi diyorum. numarasını ekliyorum. bitti diyorum. ancak kayıt etmiyor. İtunesten rehberi outloka yedeklemiyor. şöyle bir hata veriyor 'itunes could not sync contacts to iphone'' .. Sürümüm 3.1.2
S
12 yıl
Virtual Battlespace 2 JCOVE Lite - Yok böyle Bir askeri similasyon
oyun dinamikleri çok güzel. arma 2 ye çok benziyor.

Recommended system requirements:
- Pentium IV 2.5 GHz;
- 512 MB RAM;
- 256 MB DirectX 9-compatible 3D video card (level GeForse 6600 and above, except built-in graphics cards);
- DirectX 9-compatible sound card;
- 6 GB of free hard disk space;
- 8x DVD-ROM, keyboard, mouse;
- DirectX 9.0c.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Videosu
http://www.dailymotion.com/video/x3of2r_virtual-battlespace-2-presentation_videogames
S
12 yıl
windows 7 yi kurduktan sonra d yi biçimlendirme
arkadaşlar gece windows 7 yi kurdum ama d ye kurmuşum. iyiki biçimlendirmemişim. tekrar c ye kurdum. d deki klasörlerimi c ye yedekledim ve d deki kullanmak istemediğim windowsu silmek istiyorum ama yetki vermiyor. komple d yi biçimlendirmek istiyorum. bunu nasıl yapacağım bileniniz varmı acaba.
S
12 yıl
Menüyü düzenleme
arkadaşlar iphonumdaki 10 kadar kullanmadığım programı sildim. silinen bu programların menüdeki yerleri boş kaldı. nasıl hizalayabilirim bu boşlukları. şimdiden telşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.