Bu konudaki kullanıcılar: 7 misafir, 4 mobil kullanıcı
54
Cevap
55197
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Apartman Yönetimi programı (ücretsiz) tavsiyesi (3. sayfa)

E exelsior
2 yıl (131 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Üzerinden epey zaman geçmiş, bağlantı hata veriyor. İlgilenebilir misiniz? Dosya elinizde ise paylaşır mısınız?

Alıntıları Göster
Link güncelledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M MÜŞAVİR
2 yıl (20957 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: exelsior

Link güncelledim.

Alıntıları Göster
Teşekkürler. Elinize, emeğinize sağlık hocam, elleriniz dert görmesin.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Ç çekirge1
geçen yıl (299 mesaj)
Büyük bir site yönetmiyorsanız eğer, Apsiyon Apsis işinizi kolaylıkla halleder, yeterli modüle sahip. Fiyatı da çok uygun, önce dilerseniz 1 ay ücretsiz deniyorsunuz ve satın almak isterseniz yıllık ödüyorsunuz. En iyi yanlarından biri ise size özel ve ücretsiz web sitesi hediye etmesi...
J jr1907
geçen yıl (96 mesaj)
Yıllardır Apsiyon kullanıyorum, sektörün öncü firması kendisi. Adamlar olması gereken her şeyi düşünmüşler. İşlemleri otomatik yapabiliyoruz, muhasebecimiz de çok memnun. Bizim için en büyük dert m2'ye göre eşit dağıtım yapmaktı, uğraşmadan Apsiyon ile istediğimiz dağıtım biçimine göre borçlandırma yapıyoruz. Yöneticilere özel mobil uygulaması ile de istediğimiz yerden işlerimizi takip edebiliyoruz. Site sakinlerinin aidatlarını, kiralarını ödeyebildiği mobil uygulaması da var. Yöneticilik Apsiyon kullanmayana zor bence, biz kolayca yapıyoruz işlemlerimizi.
T tr5454
12 ay (150 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Teşekkürler. Elinize, emeğinize sağlık hocam, elleriniz dert görmesin.

Alıntıları Göster
O programı kullanabildiyseniz sizi tebrik ederim :).


Ücretsiz doğru düzgün bir program tavsiye edecek var mıdır? Burası resmen şirketlerin reklam panosu haline dönmüş.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

M MÜŞAVİR
12 ay (20957 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: tr5454

O programı kullanabildiyseniz sizi tebrik ederim :).


Ücretsiz doğru düzgün bir program tavsiye edecek var mıdır? Burası resmen şirketlerin reklam panosu haline dönmüş.

Alıntıları Göster
Biraz karıştırırsanız aslında zor bir program değil. Ben de sizin gibi çok aradım ama maalesef basit bir ücretsiz apartman yönetim programı bulamadım. En iyisi yine bu alıntıladığınız mesajdaki programdı, hiç değilse ücretsiz. Kullanımı biraz meşakkatli ama öğrendiğinizde işinize yarar diye düşünüyorum.
S sadbul
12 ay (1734 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Yok mu şöyle 8 dairelik basit bir excel dosyası gelirler ve gider kalemlerinin yer aldığı basit kasa gösteren biş excel işimizi görür.
3 yıl geçmiş aradan bir tane faydalı mesaj yok hep reklam hep satış.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S serci07
11 ay (739 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

3 yıl geçmiş aradan bir tane faydalı mesaj yok hep reklam hep satış.

Alıntıları Göster
56 daireli bir bir sitenin yönetici oldum. Acaba apsis in fiyatı ne kadardır.
A alimleryolu
9 ay (2 mesaj)
Kullanmanızı tavsiye edebileceğim tek site programı var. Mutlaka deneyin bende site programı aradım ama kullanımı en kolay ve kullanışlı program bu geldi. Denemesi bedava kullanıcı kodunu gönderip lisasınızı ücretisiz uzatabiliyorsunuz. begenirseniz bir teşekkür edersiniz :)
http://www.elceyazilim.com/site-yonetim-programi/
A alimleryolu
9 ay (2 mesaj)
burdaki programı dene http://www.elceyazilim.com/site-yonetim-programi/
Bu mesajda bahsedilenler: @tr5454

P Parya.Net
4 ay (1 mesaj)
Parya Bilişim
Web tabanlı yönetim yazılımı
Profesyonel Apartman Rezidans Yönetim Ağı
E exelsior
21 sa. önce (131 mesaj)
Programın nasıl kullanıldığını soranlar oldu. O nedenle kısaca açıklıyorum.

Programla ilgili mesaj linki şurdadır:https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/113955344

Bazı arkadaşlar için program karmaşık gelmiş. Oysaki arayüzdeki herşey apartman yönetimiyle ilgili. E biraz da üzerine çalışmak gerekiyor. Yoksa bende isterim şöyle konuşarak derdimi anlatavağım ve beni dinleyerek şeyleri şeyedecek bir program olmasını...

Program açılınca sizden ilk önce bir yönetim oluşturmanızı ister. Yönetim adı vsvs bilgileri girerek kolayva oluşturabilirsiniz.


Sonrasında yönetime ait bir blok bilgisinin girilmesini ister yani apartmanınızın bilgilerini.... Birden çok bloktan oluşan bir yönetim ise her bloğu ekleyebilirsiniz.

Sonrasında aynı pencereyi kullanarak apartmanda bulunun dairelerin kapı numaralarını girmeniz gerekir.Tüm bu girişleri tamamladıktan sonra artık hazırsınız. Aidat belirleme sayfasına gidip aidatları tanımlayabilirsiniz. Isterseniz bunu da blok bazında topluca yapabilirsiniz. Bir yıl ve ay girersiniz ve topkuca o bloğun tüm daireleri için aidat tanımlarsınız. Sonrasında ise demirbaz, sarfiyatı vsvsvs hangi kalemde ne kadar aidat toplanacaksa seçerek oluşturulan aidatlara topluva ödeme turarları belirleyebilirsiniz.

Örneğin mayıs ayına 100 tl sarfiyat yani genel elektrik asansör vsden olışan gider, 150 lira da demirbaş gideri yani bir tadilat için gerekiyor olabilir, toplamda 250tl lik aidat belirleyebilirsiniz.

Birisi apartmana ödeme yaptığında ödeme bilgilerini gellirler penceresinde gireesiniz vs yapılan ödemenin nerelere ait olduğunu alttaki kısımd paylaştırabilirsiniz.

Mesela bir kişi topluca aidat yatırdı. Bu bir gelir işlemidir ve gelir penceresinden eklenir. Tutar aynı pencerede ödenmemiş aidatlar seçilerek paylaştırılır. Varsa aidat dışı bir borcu, ona da paylaştırılır. Aidatlara paylaştırılan tutar ödeme tutarına eşit olmalıdır. Bir hata var ise hesap kontrol kısmında zaten görüntülenir.

Örneğin apartmana ait bir kapıcı dairesi var ve siz burayı kurul kararı ile kiraya vermişseniz, kiracının tek seferde yatırdığı parayı hem kiraya hemde aidatına paylaştırabilirsiniz.Aidat borcu olanları blok bazında listeleyebilir, çıktı alabilirsiniz. Diğer borçlarıda aynı şekilde.

Gelişmiş hesap kontrol ve özetleme seçenekleriyle her türlü kontrolü yapabilirsiniz.

Mesela biri geldi dedi ki şu isimle yatırılan paraları göster, yada şu dairenin şu tarihler arasında yatan aidatları gibi. Giderleri de yıllık ve aylık olarak görebilirsiniz.Benim için en önemlisi ise şuydu. Gelir giderleri işletme defterine yazmak zor oluyordu. Bu program sayesinde gelir ve giderleri işletme defterinin bir sayfasına sığacak şekilde ayarlayıp elle yazılacak kısmı çıktı alabiliyorum. Bu sayfada sıra nunarasına göre herşey yazılı sayfa başında nakli toplam altta da devir toplamı yazılı oluyor. Bu çok önemli, çünkü bunları hesaplamak zor ve karışabiliyor. Bu şekilde kuruşu kuruşuna tutuyor. Aldığım çıktıları işaretleri yerlerden kesip noter tasdikli işletme defterinin yazı yazma kısmına yapıştırıyor, alt ve üst sınırları üzerine yarısı işletme defteri sayfasında yarısı yapıştırdığım kağıt üzerinde kalavak şekilde mühür vurup, imzalıyorum ki bir değişiklik yapılamasın.

İşletme defteri farklı şekilde basılabilir ama sorun değil, çıktı şekli buna göre ayarlanabilir. İsterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Zamanının, vaktiniz ve naktiniz size kalır.

Firmalara verilerinizi emanet ederek sürekli onlarla çalışmak zorunda kalmazsınız. Tüm verilerininiz kendi bilgisayarınızda yada onedrive, google drive gibi bulut depolama alanında durur. İstediğiniz yerden erişirsiniz. Yıllarca kayıt yapsanız dahi ufak bir dosya boyutu tutar.Saygılarla. Mantıklı istek ve taleplerinize açığım. Whatsapp, telegram vs gibi yollardan yazarak ulaşmanız tercihimdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.