Hmm bu şekilde sokak hayvanı muhabbetini "meşru" kıldığınızı sanıyorsunuz değil mi? Hemen karşı gibi görünen mesajlar geliyor, hemen çalışmalar başlıyor. Ne organizesiniz yav maşallah
Sokak hayvanı savunucularının hepsini engelliyorum, bu konular iyi oluyor.
Ormancı burada da kendini ele vermiş. Kedi öldürüldü, işkence edildi diye konular olunca organize oluyorsunuz diye iftira atıp, blokluyormuş. Kediye işkence edene laf edecek değil tabi bu kafa.
Sokak hayvanı savunucularının hepsini engelliyorum, bu konular iyi oluyor.