Başıboş ailelerin başıboş çocukları işte. Bunları tutup o yavru kedi gibi yere çalmak lazım bir silkelenip kendilerine gelmeliler.
Sokaklar hakikaten bu hayvanlar için güvenli değil. Ya araba eziyor ya ruh hastası birileri tarafından işkence görüyorlar ya tecavüze uğruyorlar ya da böyle başıboş insanlar tarafından eziyetle öldürülüyorlar.
Başıboş ailelerin başıboş çocukları işte. Bunları tutup o yavru kedi gibi yere çalmak lazım bir silkelenip kendilerine gelmeliler.
Sokaklar hakikaten bu hayvanlar için güvenli değil. Ya araba eziyor ya ruh hastası birileri tarafından işkence görüyorlar ya tecavüze uğruyorlar ya da böyle başıboş insanlar tarafından eziyetle öldürülüyorlar.
çocuğun ciddi sorunları var. ailesinden şiddet görüyor olabilir. yarın öbürgün insan öldürmemesi için psikolojik destek alması lazım.
aklı kedi köpek kadar olmayan varlıklar için ise : ruh hastasımısınız nesiniz? kedi köpek ile İnsan doğasını bir tutuyorlar. cidden bipolar dengesizlik gösteriyorlar :)
çocuk belki akıldan geri. eee o zaman ne diyeceksiniz ruhsal sorunlular? çocuk belli ki sizden daha fazla ruhsal sorunlu değil.
Evet medya ve devletin hedef gösterdiği sokak hayvanlarına şiddet artmış Bundan sonrası nedir? İnsanın insana yapacağı şiddet mi? Türkiye hatta Türk devletleri tarihinin yüz karası bu seneler bana göre insla der alırız bir daha ki seçimde
her çocuk oyun oynarken cılkını çıkarta biliyor bende saf çocuk kafasıyla çatıdan atmıştım bir yavru kediyi acaba filmlerdeki doğrumu diye? bacak kadar çocuğa birşeymi yapıcan?
yetişkin olmayan,saldırgan olmayan köpekler uyutulmuycak zaten yavru kedi köpekleri kimse öldürmüycekki yazık günah çete gibi dolananlar insanlara zarar verenler toplancak. insan yavrusunu israil gibi öldürellimi diyon yani çocuğun yaptığı kötü birşey ama aklı yeterli değil çocuklar kendi öz kardeşlerini bile öldürebiliyor kıskanıp.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Haziran 2024; 23:7:25 >
Kedi köpek olayından rahatsızım ama cocukken bizim mahallede 1 tane cocuk vardı kedi öldüren. O çocuk yıllar sonra birinin canına kıydı şimdi hapiste. Bu tarz olaylar hafife alınmamalı
Bu çocuklar da toplatılıp rehabilitasyona götürülsün, normal değil. Bu çocuk büyüyüp rasgele bir kuryeyi bıçaklayıp öldürebilir. Belli ki ailesi normal yetiştiremiyor. Aile içi şiddet ve kavga, fakirlikle büyüyen çocuklar katil olmaya yatkın.
Sokaklar hakikaten bu hayvanlar için güve...
Sokaklar hakikaten bu hayvanlar için güvenli değil. Ya araba eziyor ya ruh hastası birileri tarafından işkence görüyorlar ya tecavüze uğruyorlar ya da böyle başıboş insanlar tarafından eziyetle öldürülüyorlar.
Sokaklar hakikaten bu hayvanlar için güvenli değil. Ya araba eziyor ya ruh hastası birileri tarafından işkence görüyorlar ya tecavüze uğruyorlar ya da böyle başıboş insanlar tarafından eziyetle öldürülüyorlar.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
aklı kedi köpek kadar olmayan varlıklar için ise : ruh hastasımısınız nesiniz? kedi köpek ile İnsan doğasını bir tutuyorlar. cidden bipolar dengesizlik gösteriyorlar :)
çocuk belki akıldan geri. eee o zaman ne diyeceksiniz ruhsal sorunlular? çocuk belli ki sizden daha fazla ruhsal sorunlu değil.
Bundan sonrası nedir? İnsanın insana yapacağı şiddet mi?
Türkiye hatta Türk devletleri tarihinin yüz karası bu seneler bana göre insla der alırız bir daha ki seçimde
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Satoshi.
bacak kadar çocuğa birşeymi yapıcan?
Yani katil oluyor.
Kedi öldürünce, olayı hafifletip çocuhhh yaaa mı diyeceğiz.
Böyle düşünen varsa o da sıkıntılıdır.
Çocuk mocuk denmeyerek
Ne gerekiyorsa yapılmaldır.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
insan yavrusunu israil gibi öldürellimi diyon yani
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Haziran 2024; 23:7:25 >
Bu mesajda bahsedilenler: @buradan bir taytlı geçti
Bu tarz olaylar hafife alınmamalı
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Cem_Alim
Belli ki ailesi normal yetiştiremiyor. Aile içi şiddet ve kavga, fakirlikle büyüyen çocuklar katil olmaya yatkın.