S

Yarbay
28 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
4 Gün Cezalı
1 gün 20 s. 32 dk.
Gönderiler Hakkında
S
7 gün
En büyük bankotuyla Big King dahi alınamayan ülke
Ülke gibi ülkedir. Türkiyedir.< Resime gitmek için tıklayın >
S
geçen hafta
Moto Kurye\u0027den sonra bir VAHŞET haberi de Bursa\u0027dan. Benzincide çalışan pompacı defalarca BIÇAKLANDI
Bursa'da, geçen yıl eylül ayında, garson olarak çalıştığı restoranda, yemeği geç getirdiği gerekçesiyle tartıştığı müşteriler tarafından dövülen Murat Tepe (24), olayın etkisinden kurtulamayınca işinden ayrılıp benzin istasyonunda, pompa görevlisi olarak çalışmaya başladı. Tepe, önceki gece mesai sonrası evine giderken kendisinden para isteyen K.N (26) tarafından 7 yerinden bıçaklandı. Ağır yaralanan Tepe hastanede tedaviye alınırken, uyuşturucu kullanmak ve hırsızlık suçlarından birçok kaydı bulunan Nergiz gözaltına alınıp, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.https://www.bursadabugun.com/haber/bursa-da-calistigi-benzin-istasyonu-cikisinda-bicaklandi-1714742.html
S
2 hafta
El Salvador\u0027da bir çete 2 kişiyi öldürdükten sonra, o bölge 5000 tane asker tarafindan kuşatildi.
https://twitter.com/nayibbukele/status/1772112678476988548?t=Z1d3w-wpX-NrNSJBMYTj8A
Bölgede 2 adet cinayet işleniyor. Başkan Nayib Bukele, aninda olaya 5000 tane asker yigiyor bölgeye. Tüm çetenin leşi çıkana kadar bölgede taş taş üstünde birakmayacaklarini açikliyor.
S
2 hafta
Damadını bakan olarak atayan Erdogan, CHP\u0027yi \"eş dost atamasi\" sebebiyle eleştirdi.
S
2 hafta
Eşkiyaların, çetelerin, insanlıktan çıkmış katillerin NET çözümü El Salvador\u0027da bulundu.
. Bunlar sadece basına yansıyanı. İçerde neler dönüyordur hayal gücünüze kalmış. İster basit yaralama olsun, ister ölümlü cinayet, buraya giren suçlu ASLA çıkamıyor. 80 kişinin kaldıgı koguşlarda yatak bulunmuyor. Demir üzerinde yatiyorlar. ABD'deki gibi avlu yok. 7/24 bu koguşlarda tutuluyorlar. Eger ülkede suç oranı düşmezse, mahkumların hiç birine pirinç tanesi dahi verilmeyecegi ve açlıktan ne kadar sürede öleceklerinin deneyinin yapilacagini söyledi devlet başkanları. 2022'de geçirilen kanun ile polislerin tipini begenmedigini yoldan çevirip hapise yollayabiliyor. Sadece 1 sene içerisinde yani 2023'te ülke Kanada kadar güvenli bir yer haline geliyor. Daha uzatmaya gerek yok. Fotograflar konuşsun.< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


Bu da bizim ülkemizten bir haber:


https://www.iha.com.tr/haber-yas-17-suc-kaydi-70-1068622
S
2 hafta
3 tarafı denizlerle çevrili, tarım ve hayvancılık cenneti ülkede gıda enflasyonu sizce neden böyle?
3 tarafı denizlerle çevrili, tarım ve hayvancılık kralı, verimli toprakları olan bir ülkede dünyada rekor seviyede gıda enflasyonu olabilmesi, kırmızı etin lüks tüketime girmesi, kırmızı et tüketiminin, baldırı çıplak gezen Afrika kabile ülkelerinden bile daha alta düşmesi için sizce yöneticiler neler yapıyordur? Cevapları alalım.


< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 hafta
Macaristan kendini Çin\u0027e satti. Ülkeyi Çin polisleri denetleyecek.
Diktator Orban kendisini ve milleti Çin'e pazarladı. Sokaklarda artık Çin polisleri görev yapacak. Merak ettigim Çin parayı nasıl bıraktı acaba. Komodin üzerine mi?https://hungarytoday.hu/chinese-police-officers-soon-on-patrol-in-hungary/
S
3 hafta
Kredi Kartlarının PATLAMASI. İcralara YETİŞİLEMİYOR
Bireysel kredi kartı borcundan dolayı yasal takibe intikal etmiş kişi sayısı 2024 yılı Ocak-Mart döneminde bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 67,4 oranında artarak 323 bine yükseldi.
Bireysel kredi ve kredi kartı borcunu ödememiş gerçek kişilerden borcu devam etmekte olan kişi sayısı, Mart 2024 itibarıyla 3 milyon 735 bin 531 oldu.


https://www.sozcu.com.tr/kredi-kartinda-takibe-dusenlerin-sayisinda-hizli-artis-p46258
S
4 hafta
Türkiye enflasyonda Venezuelayı\u0027da geçti. Enflasyon\u0027da DÜNYA 4.\u0027sü oldu. Bu gurur hepimizin.
S
4 hafta
Devlet... Devlet bazen bakkal işletir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.