Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 5 misafir, 1 mobil kullanıcı
7170
Cevap
400945
Tıklama
85
Öne Çıkarma
Cevap: [ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi (368. sayfa)
T
3 gün
Yarbay

Merhaba, adres bilginizi ve GigaFiber hizmetimizin aktif olduğu bina numarasını PM üzerinden konu linki ile birlikte iletebilir misiniz?
Bu mesajda bahsedilenler: @frost35
P
3 gün
Çavuş

Yeni binalara getirmek hepsinin işine geliyor, ancak ana sağlayıcı olduklarından ve bizim bölgede aşırı derecede kentsel dönüşüm olduğundan 2025 sonuna kadar tüm Tuzla Fiber dönüşüm bölgesine çevrilmiş. Bunu da Pendik Genel Müdürlükte defalarca başvuru yaptığımdan biliyorum :) 3 kere red yedik. Sonuncuda dönüşüm bölgesi oldu orası sen gelsen de gelmesen de benim ekibim oraya elbet gelecek dendi. Artık durum öyle ki gitmiyorum arıyorum altyapı sorumlusunu, haftaya yine yanlarına uğrayacağım son durumu öğrenince sizinle de paylaşırım.


Düzeltme olarak 2024 sonuna kadar projeler 2025 sonuna kadar bağlantılar bitecek manasında söyledim yukarıdaki mesajı ama TT bu karar değiştirmeleri olası bir firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patron12 -- 11 Temmuz 2024; 9:52:31 >


Bu mesajda bahsedilenler: @sniper23
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.