T

Firma Yetkilisi
13 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34161 (Bu ay: 169)
Gönderiler Hakkında
T
2 ay
FIRST® Robotics Competition Türkiye 2023 İletişim Destekçisi TurkNet!
Liseli gençleri başarı, eğitim, kariyer, eşitlik ve özgürlük ile buluşturan FIRST® Robotics Competition’ın İletişim Destekçisi olmaktan gururlu ve mutluyuz. Sizi de yarışmaları izlemek, gençlerimizi desteklemek ve heyecanlarına ortak olmak için Volkswagen Arena’ya devet ediyoruz!

Volkswagen Arena’da #TurkNetHızındayız
24 – 26 Mart 2023 İstanbul Regional #frc2023istanbul
27 – 29 Mart 2023 Bosphorus Regional #frc2023bosphorus
31 Mart – 02 Nisan 2023 Haliç Regional #frc2023haliç

2023 Sezonu FIRST® Robotics Competition turnuvaları 120’den fazla takımın katılımı ile Türkiye dahil 9 ülkenin ev sahipliğinde gerçekleşecek. Öğrenciler rekabeti ön planda tutmadan, “Duyarlı Profesyonellik” çerçevesinde zaman zaman birbirlerine ittifak olup zaman zaman ise karşı takımlarda fikir üretecekler. Her şeyden önemlisi ise eğlenirken geleceğin teknolojilerini keşfedecekler.

TurkNet ve Fikret Yüksel Vakfı hesaplarından detayları takip edebilir, heyecana uzaktan da ortak olabilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >

Etkinliği takip etmek için sosyal medya hesaplarımız:

Instagram:https://www.instagram.com/turknet/
Twitter:https://twitter.com/TurkNet
LinkedIn:https://www.linkedin.com/company/turk...
Facebook:https://www.facebook.com/turknet/
Discord:https://discord.com/invite/turknet

Tanıtım Videosu;
https://www.youtube.com/watch?v=W2Dp3rQwdFw
T
3 ay
TurkNet’ten Öğrencilere Tam Destek – 1 Ay Ücretsiz İnternet
İnternetin özgürleştirici doğasına inanıyoruz! Gençlerimizin de internete en rahat ve kolay şekilde ulaşmasını istiyor ve kurulduğumuz ilk günden bugüne çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Genç beyinlerimize olan güvenimizle tüm bu çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza devam edeceğiz. Çünkü dünya standartlarındaki internetin, bir gencin elinde bilime, ilime ve aydınlığa dönüşeceğini çok iyi biliyoruz.

Bu yüzden TurkNet’li olan öğrencilere 1 ay ücretsiz internet desteği başlattık!

Yüksek Hızlı, Özgür İnternet Deneyimi

Öğrencilerin düşük hızlarla, bilgiye ulaşması ve dünyaya açılması çok zor. Biz de herkese yüksek hız sunma tutkusu ile çıktığımız bu yolda, öğrencilerimizi el üstünde tutuyoruz. Neler yapıyoruz derseniz; işte birkaçı:

• Paket karmaşasını ortadan kaldırıyor, fiyat listeleri sunmuyoruz.
• Tek fiyat politikamız ile yüksek hız sunuyoruz.
• Sürekli altyapı çalışmaları yapıyor, TurkNet GigaFiber ile 1.000 Mbps hızında interneti milyonlara ulaştırmak istiyoruz.
• Hem download hem de upload hızında sunduğumuz 1.000 Mbps ile en gelişmiş ülkelerdeki altyapılarla yarışıyoruz. Zaten TurkNet’lilerin hızı Speedtest gibi bağımsız platformalar tarafından tescillendi. Speedtest tarafından sunulan verilere göre TurkNet’lilerden daha hızlısı yok!

İyi internet deneyimi için sadece yüksek hız da yeterli değil. Yaptığımız yatırımlarla hem dünyanın en çok kullanılan Netflix, Steam gibi platformlarına bağlantıda zirveyi koruyor; hem de hız dalgalanmalarının önüne geçerek daha stabil internet deneyimi sunuyoruz.

1 Ay Ücretsiz İnternet Fırsatını Kaçırmayın!

TurkNet’li olan öğrencilere sunduğumuz 1 ay ücretsiz internet için hemen öğrenci internet kampanyası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. “Benim taahhüdüm var” diyenler için de başka operatörden geçişlerde 1000 TL’ye kadar cayma bedelini biz karşılıyoruz. Siz yeter ki TurkNet’li olmak isteyin 😊

Tüm gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz!
T
3 ay
Hotspot Ağımız ile Deprem Dayanışmasında #Birlikteyiz
< Resime gitmek için tıklayın >

Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen deprem nedeniyle derin bir üzüntü içindeyiz. Sizin ve ailenizin sağlıklı ve güvende olduğunu umuyor; hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet; yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bu zor günleri destekle, dayanışmayla atlatabilmek için var gücümüzle çalışmaya, vatandaşlarımızın bölgedeki en önemli ihtiyaçlarından olan internete kolay erişmesi için gerekli adımları atmaya devam ediyoruz.

Adana ve İskenderun'da, depremden etkilenen vatandaşlarımızın toplandığı bölgelerde Hotspot Wi-Fi ağlarımız herhangi bir kısıtlama olmadan kullanılabilir durumda. Adana Çukurova Üniversitesi kongre merkezi ve spor salonu ile İskenderun Teknik Üniversitesi içindeki afet koordinasyon merkezi, spor salonu, üniversite ana kapısı karşısındaki çadırkentte bulunanlar ağımıza bağlanarak interneti kullanabilirler.

Ağ Adı: #Birlikteyiz

Deprem bölgesindeki yoğunluk analizine göre çadırkent, toplanma alanı, üniversite kampüsleri, aşevleri gibi özel alanlarda da Hotspot Wİ-Fi ağları oluşturmaya başladık ve bölgede iletişimin sürmesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Yaralarımızı sarmak için biz de sizinleyiz, #Birlikteyiz…

Saygılarımızla,
TurkNet
T
5 ay
2023'te "Daha Hızlısı Yok" Diyoruz!

2022 yılına başlarken “Hızımızı artırıyoruz” demiştik. Biz sözümüzü tuttuk 😊TurkNet GigaFiber’i tam 1 milyon hanede kullanılabilir durumda. Yeni yılda ise hedeflerimiz daha da büyük. 2023’te “Daha Hızlısı Yok” diyoruz ve koymuş olduğumuz hedeflerimizi sizlerle birlikte gerçekleştirmek için heyecanlıyız! 👷

2022 yılında yayınladığımız filmimiz ile kullanıcıların internet ile ilgili yaşadığı sorunlarda onların sesi olduk ve “O-NAY-LA-MI-YO-RUM!” dedik. Yeni yılda da buna devam ederek dünya standartlarındaki internetimizi ülkemizin dört bir yanına götürmeye kararlıyız. Çünkü 1000 Mbps eşit download ve upload’a sahip bir internet herkesin hakkı!

Çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte yürümenin bizim için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istesek kelimeler yetmez. Mutlu, huzurlu, sağlıklı, hızlı ve UMUTLU yarınlara... 🧡💙💜

UMUT Filmimizi izlemek için tıklayın.
T
7 ay
Yine Zirvedeyiz!
Speedtest verilerine göre yine zirvedeyiz! Bizim amacımız her zaman daha iyisini sunmak. Bu sebeple Türkiye ortalamasının üzerindeki hızları her çeyrekte biraz daha yukarı çekmeye devam ediyoruz.

Speedtest 2022 3. çeyrek verilerini geçtiğimiz günlerde duyurdu. Tabii ki sonuç alışık olduğumuz gibi 😊 Ortalama 50.94 Mbps hız ile zirvedeyiz! Aynı verilere göre ülke sıralamamızın ve ortalama hızımızın yükselmesi de umut verici. Ancak 32.04 Mbps ülke ortalaması hala yeterli değil.

Bu hızların yükselmesi ve herkesin dünya standartlarında internet kullanması için biz üzerimize düşeni yaparak fiber ağımızı durmadan genişletiyoruz. 900.000’den fazla hanede kullanılabilir durumda olan bu altyapı sayesinde hızları Gigabit seviyelerine çıkartıyoruz.

Bağlantı Kalitesi ve Gecikmede de Bizden İyisi Yok!

İnternet hızlarının yüksek olması tam anlamıyla çok iyi deneyim sunulduğu anlamına gelmiyor. Bu hızların ne kadar verimli kullanılabildiği de önemli. Özellikle gecikme değerleri ve bağlantı kalitesi kullanıcıların deneyimlerini doğrudan etkiliyor.

Biz, Speedtest verilerine göre gecikme değerlerinde ve bağlantı kalitesinde de zirvedeyiz. 1 seneyi aşkın süredir zirvedeki yerimizi koruyoruz. TurkNet kalitesini daha da yukarılara taşımak için yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza her zaman devam edeceğiz!

TurkNet GigaFiber ile birgün herkes dünya standartlarında internete sahip olacak 😊

Siz de altyapınızda alabileceğiniz maksimum hızları öğrenmek için TIKLAYINIZ!
T
7 ay
TurkNet Giga Buluşmalarına Katılmak için Son Günler!
Sevgili Donanım Haber kullanıcıları,

Sizlerle birlikte bu platformu paylaşmak bizim için her zaman çok önemli oldu. Önerilerinizi, taleplerinizi ve eleştirilerinizi her zaman kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak görüyoruz.

Özellikle TurkNet GigaFiber’in bugün geldiği noktada tüm kullanıcılarımızın payı büyük. Biz de istiyoruz ki hem TurkNet GigaFiber’i hem de diğer tüm hizmetlerimizi sizinle enine boyuna konuşalım. Her zaman olduğu gibi görüşlerinizin bizi geliştireceğine inanıyoruz. Bu yüzden sizi TurkNet Giga Buluşmaları kapsamında ofisimize davet ediyoruz

Buluşmamız 1 Kasım 2022 tarihinde saat 14:00’da Şişli’deki Genel Merkezimizde olacak. Bu buluşmalar sayesinde sizlerden yeni fikirler almak, TurkNet GigaFiber için yaptığımız çalışmaları anlatmak istiyoruz. Birbirimizi dinleyeceğimiz, çayımızı kahvemizi yudumlarken bol bol bilgi alışverişi yapacağımız bir etkinlik olacak.

Katılmak isteyen kişiler bu mesajımızın altına sadece “katılırım” yazarak taleplerini bırakabilirler. Talep bırakan kullanıcılara biz özel mesaj ile dönüp gerekli bilgileri isteyeceğiz. Katılımcı kontenjanımız kısıtlı. Bu sebeple 15 kişi dolduğunda yine buradan bilgi vereceğiz. Etkinliklerimiz devam edecek, katılamadım diye üzülmeyin

1 Kasım 2022 gününü heyecanla bekliyoruz. Şimdiden ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederiz.

TurkNet
T
2 yıl
Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!
Konu Hız ise TurkNet Hep Zirvede!

TurkNet hızı hep zirvede! Netflix’ten Steam’e, nPerf’ten Speedtest’e kadar tüm verilere göre Türkiye’nin en hızlı interneti bizde.
Yüksek hız tutkumuz ile yaptığımız yatırımlar ve çalışmalar sonucunda kullanıcılarımıza birçok farklı alanda Türkiye’nin en hızlı internet deneyimini sunduğumuz için çok mutluyuz. Bu hızları sürekli olarak iyileştirmeye ve geliştirmeye de devam ediyoruz.
Kullanıcılarımız hızdan ödün vermesin diye dünyanın en büyük şirketleri ile de peering anlaşmaları yapıyoruz. Bu anlaşmalar ile kullanıcılarımızın ana internet trafiğine girmeden, platformların sunucularına kendi altyapımız üzerinden ulaşmalarını sağlıyoruz. Tüm bu çalışmalarımız sayesinde de TurkNet’liler altyapılarının desteklediği maksimum hızı en verimli şekilde kullanabiliyor.

Speedtest’e göre de Türkiye’nin en hızlısı TurkNet

< Resime gitmek için tıklayın >

Bağımsız hız testi platformu Speedtest’in Speedtest Intelligence verilerine göre 2021 yılının 3. çeyreğinde Türkiye’nin en hızlı interneti biz olduk! Üstelik sadece en hızlı değil aynı verilere göre en tutarlı internet de TurkNet’te! Biz hız konusunda zirvelerde olmaya alıştık. Türkiye’nin en iyi internet deneyimini yaşamak için siz de hemen buradan altyapınızı sorgulayarak TurkNet’li olabilirsiniz.
Speedtest verilerini de buradan inceleyebilirsiniz.

*Yüksek hızlar her şeyden önemli olsa da, tutarlı bir deneyim aynı zamanda bir ağın kalitesinin önemli bir ölçüsüdür. Tutarlılık Puanı, tutarlı bir hizmet kalitesi sağlayan sabit geniş bant veya mobil ağları tanımlamak için kullanılan bir ölçümdür. Ağın türüne bağlı olarak, bir sağlayıcının indirme ve yükleme hızları için minimum eşikleri karşılayan veri örneklerinin yüzdesini yansıtır. Bir sağlayıcının Tutarlılık Puanı ne kadar yüksek olursa, tüketicinin kabul edilebilir internet performansı ve kalitesinden yararlanma olasılığı o kadar yüksektir.

Netflix’e Son 15 Aydır En Hızlı Bağlantı TurkNet’te!

< Resime gitmek için tıklayın >

Netflix, web sitesinde düzenli olarak dünya ve ülke bazlı, sunucularına en hızlı ulaşan operatörler listesini açıklıyor. Bu verilere göre 2021'in ilk dokuz ayıyla birlikte son on beş aydır Türkiye’den Netflix’e en hızlı bağlanan internet servis sağlayıcı TurkNet! Maksimum hızda ve sınırsız internetinizle dizilerinizi, filmlerinizi kesintisiz bir şekilde izler, kota gibi can sıkıcı konuları dert etmezsiniz.
Netflix verilerine buradan ulaşabilirsiniz!

2021 Eylül İtibariyle Steam’e Erişimde Birinciyiz!

< Resime gitmek için tıklayın >

TurkNet tüm eve yeter derken tam bunları kast ediyoruz! Sadece sınırsız, taahhütsüz ve yüksek hızlı internete sahip bir hizmet sunmuyoruz. Bizim için internet hizmeti daha kapsamlı bir deneyim. Bunun için dijital dünyaya da çok önem veriyoruz.
2018’den bu yana Steam’e bağlantı hızı konusunda ikinciydik. O hali ile bile Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir bağlantı sunuyorduk ama dedik ya konu hız ise biz hep zirveyi hedefliyoruz! Özel geliştirmeler ve çalışmalarla 2021 Eylül’den itibaren birinciliğe oturduk.
Steam verilerini ben de incelemek istiyorum diyorsanız buradan resmi sitedeki verilere ulaşabilirsiniz.

nPerf verilerinde de Türkiye’nin en hızlısı TurkNet

< Resime gitmek için tıklayın >
Bağımsız hız testi servisi nPerf’ün 2019 ve 2020 yılındaki hız testi sonuçlarına göre Türkiye’nin en hızlı ve en düşük ping’li interneti de TurkNet! Kullanıcılarımızın ortalama hızı 26.45 Mbps. Yani TurkNet’liler için 4K film/dizi izlemek, aynı anda birçok cihaz kullanmak veya online oyun indirip oynamak çok rahat.
nPerf verilerine buradan ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin en hızlı, taahhütsüz ve sınırsız internetinin keyfini çıkartmak için hemen altyapınızı sorgulayıp alabileceğiniz maksimum hızı öğrenerek aboneliğinizi başlatın! Benim zaten taahhüdüm var başka yerde diyorsanız da merak etmeyin, TurkNet’e geçiş yapmak çok kolay. Üstelik 120 TL’ye kadar cayma bedeliniz de bizden! Bambaşka bir internet deneyimi için sizi de TurkNet’e bekliyoruz.
T
2 yıl
TurkNet'ten Önemli Duyuru
TurkNet abonelerine, TurkNet’ten ulaştıklarını iddia eden aramalar yapılabiliyor ve mesajlar gönderilebiliyor. Konu ile ilgili gerekli yasal işlemler TurkNet tarafında devam ediyor.

Söz konusu mesaj:

< Resime gitmek için tıklayın >

Mesaj içerisindeki link yönlendirmesi:

< Resime gitmek için tıklayın >

TurkNet sizinle sadece aşağıdaki numaralardan iletişime geçiyor. Bu numaralar dışında gelen aramaları, mesajları ve mesaj içindeki yönlendirmeleri lütfen dikkate almayın.
TurkNet Resmi Numaraları:

(0850) 288-80-80
(0850) 288-10-10
(0212) 703-45-45
(0850) 288-80-81
(0850) 288-80-16

TurkNet KOBİ Resmi Numaraları:

0(850) 288 30 30
0(850) 288 30 40
0(850) 288 30 20
0(212) 703 13 06
T
2 yıl
Asılsız Kampanyalar Hakkında Önemli Bilgilendirme
TurkNet olarak bizim her zaman önceliğimiz kullanıcılarımıza sınırsız ve özgür internet sunmak. TV hizmeti ile ilgili şu an sunduğumuz bir hizmet veya başka bir kurumla işbirliğimiz bulunmuyor. Böyle bir kampanyamız veya hizmetimiz olduğu takdirde size resmi TurkNet kanallarından her zaman olduğu gibi bilgi verilecektir. Lütfen resmi kanallarımız dışında yapılan hiçbir iletişime itibar etmeyin.
T
2 yıl
TurkNet'te olan gelişmeleri ve hedefleri Genel Müdürümüz Cem Çelebiler, ShiftDelete.Net’e anlattı.
Genel Müdürümüz Cem Çelebiler, ShiftDelete.Net'in konuğu oldu. Bu keyifli sohbette son gelişmeleri, TurkNet’in yeni yaklaşımını ve hedeflerini tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.

TurkNet yeni yaklaşımıyla artık tüm kullanıcılarına altyapılarının desteklediği maksimum hızı tek fiyata sunuyor. Altyapınız iyileştiği takdirde de yine tek fiyattan yani fiyat farkı olmadan maksimum hızı alabileceksiniz. Herkese hak ettiği yüksek hızları sunmak için de çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Bu çalışmalarda ne durumdayız, hedeflerimiz neler tüm detaylarıyla dinlemek için videoya bekliyoruz. Keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=45sp6L36UYg
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.