2

Çavuş
30 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
274 (Bu ay: 11)
Gönderiler Hakkında
2
2 ay
sıralamam bilmem ne hukuk'a yetiyormuş ama yazmamışım cart curt
ya baba oturup zırlayın yani ne yapalım? biz demedik mi gırla sayısalcı var önünüzde? sürpriz olabilir, yerleştirmeler çok iyi gelecek demedik mi? oturup kader kısmet diyeceğinize gidin mantıklı araştrıma yapın. sayısal verilere bakın. sonra böyle yanarsınız işte. puanı istanbula yetip yıldırım beyazıta yerleşen adam gelip "şans işte nerden bilebilirdik kısmet kader" diyor ya kısmetine kaderine başlatma şimdi adam gibi tercih yapsaydın. okuldaki rehberlik hocama (şehrimin en yüksek puanlı en başarılı anadolu lisesinin rehberlik hocasına) yerleştirmeler nasıl olur diyorum hukukta 2020 diyor neymiş değeri artan bir şey düşmezmiş. 70 binden hukuk yazan adamlara helal olsun diğer herkesin mantığına boydan.
2
2 ay
DEÜ Hukuk Fakültesi 2021 Girişliler
DonanımHaber dayanışması toplaşın.
2
2 ay
ALLAH AŞKINA SON ANKET OLSUN
çember daraldı daraldı malum delik gibi oldu. lütfen bu son anket olsun...
2
2 ay
yarın da yok ulan ne zaman geliyor bu yerleştirmeler
salı kesin diyebilir miyiz bari?
< Resime gitmek için tıklayın >
2
2 ay
kyk yurdu neye göre çıkıyor
tek çocuğum. babam öğretmen annem memur 10 bin civarı bir gelir var ev yok araba var. babamın öğretmen olması nasıl etkiler? kişi başı gelirin yüksek olması nasıl etkiler?
2
2 ay
yıldırım beyazıt'ta okuyan düşebilir mi?
üç beş sorum olacak zor değil. teşekkür ederim.
2
2 ay
hukuk sıralamalarına nokta atışı tahminim
yaklaşık üç saattir deli gibi analiz ve hesap yapıyorum. adımı kenara yazın rez alın ve bekleyin zaten yakında açıklanacak görürsünüz ne oranda tutturduğumu. beni ilgilendiren ünileri hesapladım sadece.
< Resime gitmek için tıklayın >
2
2 ay
.
.
2
2 ay
ÇEMBER DARALIYOR (anket içerir) 26 da aramızdan ayrıldı!!!!!
çember yavaş yavaş daralıyor. önce duygusal olarak düşündüğümüz 24 bizi yüz üstü bıraktı şimdi de mantıksal bütün olguların gösterdiği 25 listeden elendi. 28'i hala yarışmanın favorisi ama gün geçtikçe 30 ve 31 gibi turnuva öncesi bahis şirketlerinin şans tanımadığı yarışmacılar şans kazanıyor ve finişe yaklaşıyor. yarışmanın kalanında kim kazanacak?

https://www.youtube.com/watch?v=oc3Cq89P97Y&ab_channel=ClintMansell-Topic
2
2 ay
son bir yerleştirme tahmini alalım EA 16.135
< Resime gitmek için tıklayın >
galatasaray'dan başlayıp kıbrıs tam burslu hukuklara kadar indim. en en fazla bu aralıkta olabileceği için oraları atmama gerek yok diye düşünüyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.