S

Yarbay
24 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
45 üye
Görüntülenme (?)
2489 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
10 ay
Alexa.com alternatifi var mı (ücretsiz)?
Merhaba, arkadaşlar. Alexa.com bildiğiniz üzere kapandı, epeydir ihtiyaç yoktu gerçi. Ama ihtiyaç doğdu. Şimdi bakıyorum etraf paralı olanlar ile dolu, bedava olupta gözden kaçan var mı?
S
geçen yıl
120 Gün süre ve Yurtdışına çıkış
Merhaba, arkadaşlar. 120 gün boyunca kayıtsız telefonu kullanabiliyoruz ve sonra kapanıyor. Benim merak ettiğim şu, yurtdışına çıkınca bu sıfırlanıyor mu? Yani 120 gün sonunda yurtdışına çıkıp ve sonra gelince tekrardan bir 120 gün daha kullanabiliyor muyuz?
S
geçen yıl
E-sime geçince fiziksel SIM deaktif oluyor mu yoksa gene kullanılabiliyor mu?
Başlıktaki gibi. Esim dönüşümü paralı, fiziksel SIMe para ödemiştim ama esim lazım oldu. Esime geçtim diyelim, ama telefon bozuldu ve esim desteklemeyen telefona geçmek zorunda kaldım. Fiziksel eski SIM gene çalışıyor mu? Yoksa pert mi oluyor?
S
geçen yıl
Asrock X670e Taichi Türkiye\u0027de var mı?
Türkiye'ye bu kartlar geldi mi?
S
geçen yıl
Gigafiber GELDİ (Güncelleme)
Merhaba, arkadaşlar. Sonunda ben de Türknet mağduru oldum gibi görünüyor. Eylül ayında fiber kablo (dolaba bağlanan) kablolar geldi ve beyaz eve giden kablo geldi. Başka bir şey gelmedi. Sokakta kablo için konulan borular duruyor ve dolap yok hala.

Arapçeşme, Gebze'de olan bir durum.

Bu arada @AMC dostuma saygılar.

Güncelleme: 7 ay uğraştıktan sonra getirtmeyi başardım. Muhtara selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum.< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
S
geçen yıl
Servisi iyi olan Televizyon şirketi var mı?
Yeni televizyon almayı düşünüyorum, ama bu servis olayından millet sürekli şikayet ediyor. O kadar para bastıktan sonra para ile rezil olmak istemiyorum. O yüzden servisi genel olarak iyi şirket var mı diye sormak istiyorum.
S
geçen yıl
TÜRKNET GİGAFİBER GEBZE KULÜBÜ
Merhaba, arkadaşlar. Bildiğiniz gibi ilk adım olarak Gebze, Arapçeşme'de Gigafiber kurulmaya başlandı. Bazı yerlerde aktifleşmeye başladığını gördüm. Buraya deneyimlerinizi yazabilirsiniz.
S
geçen yıl
Birden fazla partner ile alakalı Türk araştırmasını bulamıyorum?
Merhaba, arkadaşlar. Anasayfa haberlerinde bu vardı hatta yorum yazmıştım ama haber silinmiş galiba. Bu araştırmanın linkini atabilecek var mı?
S
geçen yıl
Türkiye\u0027de OLED monitör var mı?
Alienware OLED monitör epeydir piyasada ama Türkiye'de yok galiba?
S
2 yıl
Steam\u0027de Elder Scrolls Online ve bazı diğer oyunların fiyatlarının uçması
Bilmiyorum fark ettiniz mi ama bazı oyunlarda fiyatlar ikiye kadar katlamış.

Özellikle ESO'da bu oldu. Burada haberi olduktan sonra fiyatı iki kat arttı. Aylık ücretler bile arttı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.