Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
20453
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ADSL Modemde Sadece Power Işığı Yanıyor Yardım!!

A Alkaris Konu Sahibi
12 yıl (2700 mesaj)
Arkadaşlar ADSL modemimde sadece power ışığı yanıyor, internet, adsl, ethernet ışığı yanmıyor, modemde sorun vardır diye farklı bir modemle denedim ama sorun yine aynı, internet dün öğle saatlerinden sonra küt diye gitti, 2 defa TTnet i aradım ama o call center daki elemenlarından birşeyden anladıkları yok bi tek power kablosunu söküp takdırmasını biliyorlar. Bu konuda bi fikiri olan arkadaş varsa lütfen yardım etsin, şimdiden teşekkürler.
B BetterBosh
12 yıl (2831 mesaj)
Modeminin sağlam olup olmadığını anlamak için başka bir yerde dene. Büyük ihtimalle sorun modeminde değil, hattında. Hattını kontrol ettir.
Y Yas3r
12 yıl (140 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

Modeminin sağlam olup olmadığını anlamak için başka bir yerde dene. Büyük ihtimalle sorun modeminde değil, hattında. Hattını kontrol ettir.
A Alkaris Konu Sahibi
12 yıl (2700 mesaj)
Yardımlar için sağolun arkadaşlar modemin adaptörü arızalıymış hallettik sorunu
T telefoon
10 yıl (11 mesaj)
aynı problem bende de oluyor sadece power ışığı yanıyor ama başka modem takınca bu problem olmuyor , sadece power ışığı yanmasındaki sebep şu oldu ben modem e yazılım atıyordum versiyonunu yükseltiyordum o esnada böyle bir problem oluştu yardım..
A addictive
10 yıl (1189 mesaj)
Şayet modemin ayar sayfasına ulaşabiliyorsanız tekrar atın yazılımı sorun düzelecektir.

Ancak ulaşamıyorsanız ayar sayfasına, yeni bir modem bakmanız daha doğru olacaktır.
S sahibitanıdık
10 yıl (1404 mesaj)
Genelde adaptor sorunudurDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.