T

Er
18 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
7 yıl
lg 2 totaladperformance virüsü bulaştı
telefonuma bulaşan bu virüs tarayıcımda etki gösteriyor daha doğrusu hangi tarayıcıyı kurduysam hepsinde , çözüm bulamadım telefonu sıfırlamak aklıma geldi telefonu sıfırlamama rağmen yine düzelmedi bu sorun şuna sebep veriyor internette gezinirken herhangi bir siteye girdiğimde başka siteye yönlendiriyor tabi bunlar reklam içerikli ve bolca virüs yer alan siteler bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? şimdiden teşekkürler.
T
11 yıl
Win 7 Uzak Masa Üstü Bağlantısı
Biliyorum bu konuyla ilgili birçok konu açılmış ama hepsini inceledim tam olarak bir sonuca bağlanılmamış...

Ya bu uzak masa üstü bağlantısını kullanan bilen kişiler lütfen maddeler halinde ne yapacağımızı yazarsa çok iyi olur hep ben bu konuda aydınlanmış olurum hemde ihtiyacı olanlar... LÜTFEN MADDELER HALİNDE NE YAPACAĞIMIZI YAZARMISINIZ...
T
12 yıl
İnternete Bağlanma Sorunu YARDIM?????
Arkadaşlar bilgisayarı her açtığımda internetimde sorun oluyor.Resimdeki gibi...

Bu sorunu kısa süreliğine de olsa giderebiliyorum, yerel ağ bağlantısını devredışı bırakıyorum daha sonra onar seçeneğine tıklıyorum düzeliyor, ama bilgisayarı kaptıp açtığımda yine bu sorunu yapıyor.

LÜTFEN YARDIM EDİN...< Resime gitmek için tıklayın >
T
12 yıl
DEVRE ELEMANLARI Diyot Kataloğu
Diyot Dataloğunu Eklermisiniz.
T
12 yıl
Samsung S5233A Star Fabrika Ayarlarına Dönme Parolası Ne?
Samsung S5233A Star Fabrika Ayarlarına Dönme Parolası Ne?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.