Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
262
Cevap
5905
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Zidoo Z9X Pro,Z20 Pro,Z2000 Pro,Z2600,UHD5000 4K UHD Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1619BPD ) (14. sayfa)
P
geçen hafta
Yarbay
Konu Sahibi

Gözünüzdeki gözlükten kastınız sadece yakın gözlüğü ise bu gayet normal 50'li yaşlarda.Doktorum yıllar önce 3-4 sene içerisinde yaştan dolayı yakını görme sorunu başlayabilir demişti ve başladı da.Ve artık yakın gözlüğüm olmadan telefonumdaki mesajları zor okuyorum.

Ama yeter ki sağlık konusundaki tek derdimiz bu olsun.Ben cihazları, kullanım klavuzlarını, pikselleri v.s gözlükle inceleyip okumaya razıyım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 20 Eylül 2023; 9:24:8 >

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @coyote
C
geçen hafta
Binbaşı

Yakın gözlüğü ihtiyacı bende 45 civarında başladı. Yaklaşık 4 yıl önce 0,5 ile başlayan yakın gözlük maceram şuan 3 numara ile devam ediyor. Aslında canımı sıkan, bu yıl içinde başlayan, 3 - 4 metre ötedeki tv ekranını da net görmemi engelleyen "uzak" problemi. Dün göz doktorundaydım, artık resmen sağ/sol 1/1,25'lik uzak gözlüğüm de var. "Resmen" diyorum, çünkü zaten bir süredir eşimin 1 numara yakın gözlüğüne, uzak gözlüğü olarak el koymuştum. Ama dediğiniz gibi, tek derdimiz bu olsun.

Zidoo başlığını yaşlılar yurduna çevirdiysem kusuruma bakmayın. Pazartesi günü benim Z9X Pro da geliyor, o zaman daha konuyla alakalı paylaşımlar yaparım :)
Bu mesajda bahsedilenler: @Papirus
S
geçen hafta
Yarbay

kulak gözden de kötü gözü gözlükle düzeltiyorsun ama kulak belli hzlerin altını duymuyor artık youtubeda testler varDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.