Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Yöneticiler aynen böyle devam!

V Veronicaa Konu Sahibi
geçen yıl (932 mesaj)
Herkes "hakaret" içeren konular açıyor o konular belki günlerce duruyor ama ben doğru yere ve hakaret vb hiçbir şey içermeden bir konu açtığımda sırf işine gelmediği veya belki beni sevmediği için konumu siliyor. Hangi yöneticidir bilemem ama birazcık insanlık birazcık düşünme yetisi birazcık da Dh'ye saygıya sahipse buna devam etmesin!

Bu forumda insanlar konular açabilir, bir mevzu hakkında fikirlerini beyan edebilir, bilgi alabilir ve bilgi verebilir ama siz böyle sebepsiz yere insanların konularını silerseniz insanları bu forumdan soğutursunuz. Yapmayın gözünüzü seveyim. Eminim ki benim durumumda olan tonla üye vardır şu koca forumda. Eğer siz de bu konudan muzdaripseniz lütfen destekleyin.

Silinen konunun ekran görüntüsünü atacaktım ama yine silmesinler diye atmadım. Konu hakkında söyleyebileceğim tek şey kurallara uygun olduğudur ve hakaret vb içermediğidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A Automatic Gun Fire
geçen yıl (195 mesaj)
ooolum burası DEHE
V Veronicaa Konu Sahibi
geçen yıl (932 mesaj)
Videoyu izlemek için tıklayınız
Destekleyin benii destek istiyorum sizden
E Elk.de
geçen yıl (353 mesaj)
Premium üyeliğin yoksa,adminler seni çok ciddiye almaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


P PONRO
geçen yıl (164 mesaj)
adam haklı adminler dağılsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.