Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
8
Cevap
193
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Warner Bros: Suicide Squad oyunu beklentilerin altında kaldı
M
4 ay
Binbaşı
Konu Sahibi

Warner Bros: Suicide Squad oyunu beklentilerin altında kaldı
Batman Arkham serisi, aradan yıllar geçmesine rağmen hala oyun dünyasının en başarılı çizgi roman adaptasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Bu başarılı serinin arkasındaki isim olan Rocksteady Studios, Suicide Squad: Kill the Justice League ile 8 yılın ardından oyun dünyasına geri döndü. Yapım, çıkışında büyük eleştirilere maruz kaldı ve sosyal medyada tartışma konusu oldu. Peki Rocksteady’nin sahibi Warner Bros yapım hakkında ne düşünüyor?Ayrıca Bkz.Hi-Fi Rush’ın Nintendo Switch 2’ye geleceği iddia ediliyorSuicide Squad beklenen başarıyı gösteremediSuicide Squad: Kill the Justice League, hikâye odaklı bir oyun olmasına rağmen canlı servis yapımı olarak satışa sunuldu. Çevrimiçi problemler, oyun içi kozmetik satışları ve hikâyenin süresi nedeniyle oyun ciddi eleştirilere maruz kaldı. Steam verilerine göre stüdyonun 2015 yılında çıkardığı Batman: Arkham Knight, aktif oyuncu sayısı olarak Suicide Squad’ı geçiyor. Yapımın düşük oyuncu sayısı ve satışlarının ardından Warner Bros ilk kez bir açıklama yaptı.Warner Bros Discovery’nin bilanço sunumu sırasında şirketin CFO’su Gunnar Wiedenfels, Suicide Squad hakkında konuştu. Gunnar, “2024'ün ana oyunu çıkışlarımızdan biri olan Suicide Squad: Kill the Justice League, yayımlanmasından bu yana beklentilerimizin altında kaldı” dedi ve oyun sektöründe zorlu bir yıl geçirebileceklerini belirtti. Tüm bunlara rağmen Warner Bros, 2023’ün en çok satan oyunu olan Hogwarts Legacy’den oldukça memnun. Bakalım firma yakında canlı servis oyunlarından vazgeçip tek kişilik oyunlara odaklanacak mı? 

 
Kaynak:https://wccftech.com/suicide-squad-fallen-short-of-expectations-warner-bros/

 Haberi Portalda Gör

Hay allah niye acaba
Yoruma Git
petitcoeur - 4 ay +8
E
4 ay
Yüzbaşı

Açgözlü olursan normal dayı< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

P
4 ay
Yüzbaşı

Hay allah niye acaba
S
4 ay
Yarbay

Hogwarts legacy yüzünden para kazandılar umarım paranın nerede olduğunu anlarlar
D
4 ay
Binbaşı

Bir yönetici şu zırva oyunumsudan herhangi bir beklentiye neden girer

Hadi beklentiye girecek kadar garipsin diyelim. Çıkıp beklentilerin altında diye neden açıklama yaparBütün batı şirketlerini, saçı 9 renge boyalı wokewalker sanat yokediciler ele geçirdi arkadaş :)
C
4 ay
Yüzbaşı

Beklentilerin altında mı kaldı? zaten beklenen buydu.
1
4 ay
Yarbay

Şanslarını servis oyunu Harry Potter ile denemeyi düşünüyorlardır eminim ..
D
4 ay
Yarbay

. Mortal Kombat 1 oyununu ps4 için çıkarmadılar. Biz Ps4 kullanıcılarını üzdüler. Bu oyunu da ps4 için çıkarmadılar. Boynumuzu büktüler.Bizim ahımızı aldılar. Onların cezasını çekiyorlar
W
3 hafta
Yüzbaşı

Bu oyunları çıkarmadan önce, tüketicisi olur mu diye araştırmak kimsenin aklına gelmiyor mu ? Milyonlar akıtıyorsun, dandirirk bir oyun yapıyorsun, sonra da aa satmadı diyorsun. Bunlar nasıl hala ayaktalar aklım almıyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.