Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
12
Cevap
79
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Vampyr ve Call of Cthulhu 2017 4. Çeyrekte Çıkış Yapacak

B
Bloo. Konu Sahibi
3 yıl (15683 mesaj)
 
 
   Dağıtıcılığı Focus Home Interactive tarafından yapılacak olan Vampyr ve Call of Cthulhu'nun bu yıl çıkış yapacağını biliyorduk ancak şimdi ise çıkış aralıkları belli oldu. Resmi siteleri üzerinden yapılan güncellemeye göre de Vampyr ve Call of Cthulhu 2017 yılının dördüncü çeyreğinde çıkış yapacak. 
 
   Daha öncesinde Remember Me ve ardından Life Is Strange ile karşımıza çıkan Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen Vampyr aksiyon/rol yapma oyunu türünde sunulacak. Jonathan E. Reid adındaki karakteri kontrol edeceğimiz oyun 1918 yıllarında İngiltere'de geçecek 
 
   Cyanide Studio tarafından RPG-soruşturma, psikolojik korku ve gizlilik türünde geliştirilen Call of Cthulhu'da ise Boston'daki Darkwater adasında gizemli bir ölümü araştıran Edward Pierce'i kontrol edeceğiz. 
 
   Bu iki oyun da PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor. 

M
Mutlak.Sıfır
3 yıl (7734 mesaj)
Call of Cthulhu bari bu yaz çıksaydı arkadaş.
2
2K
3 yıl (12302 mesaj)
Life is Strange'i zaten herkes beğendi fakat Remember Me'yi de ben beğenmiştim. İncelersek bir sürü hatalı, eksik yerini bulabiliriz ama ben keyifle hem Xbox 360'da hem PC'de bitirmiştim. O yüzden Vampyr'i merakla bekliyorum. Zaten Bloodlines'dan beri adam gibi vampir oyunu oynamadık, umarım onun kadar iyi bir oyun olur.

Call of Cthulhu hakkında öyle çok şey göstermediler ama umarım diğer korku oyunları gibi yaratıktan kaç, saklan şeklinde ilerlemez. Daha öncede yazmıştım kusura bakmayın bir daha yazacağım. H.P. Lovecraft eserleri sizi konusu ile korkutmayı başaran eserler, eğer okuduktan sonra üstüne düşünürseniz gerçekten rahatsız hissediyorsunuz. Umarım oyunda bunu verebilir öyle ekrana yaratık atarak korkutmaya çalışmaz.
O
OldReview
3 yıl (9710 mesaj)
Bu firmaya ilk oyunları Remember Me'den beri inanların başında geliyorum. Bir ara kapanacak gibi oldular ama pek sevmesem de Life is Strange ile hayat buldular. Bu yapımları bayağı iyi görünüyor, ilerde çok büyük ve kaliteli bir firma olacaklarına inancım hala devam ediyor.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: Müesses Nizam

Bu mesaja 1 cevap geldi.

B
BSC Misafiri
3 yıl (160503 mesaj)
İki oyunuda bekliyorum sabırsızlıkla.
B
BSC Misafiri
3 yıl (160503 mesaj)
İkiside bomba gibi beklenti yarattı bende. Seviyorum böyle kasvetli oyunları
R
rambocuk
3 yıl (8466 mesaj)
Life Is Strange efsaneydi be
A
akabeyss
3 yıl (1545 mesaj)
Bütün yıl oyun çıkarmasın kimse, Son çeyrekte aynı anda çıkarın bütün oyunları. Yahu şu oyunları yıla yaya yaya çıkarsanız yaa.
N
Nicolae
3 yıl (3366 mesaj)
Vampyr yaz dönemi çıksa güzel olurdu merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R
R-10
3 yıl (6203 mesaj)
İki oyunuda takip ediyor ve merakla bekliyorum .Remember Me ve Life is strange ile kendisi ispatlamış bir ekibe güvenim tam .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B
Babblebabble
3 yıl (4318 mesaj)
Vampyr için başta sevindim aklıma direkt bloodlines geldi.Amma lakin, yeni grafikler 2004-2005 combat sistemiyle de olmaz o iş.Orada direkt hayalkırıklığına uğradım.Bir de daha iyisisini görüp tecrübe edince altında olanlar da oynanılmaz hale geliyor (şahsen benim için).Ayıramıyorum.TW3'ün combat'ini düşündüm hep bunları yazarken.Gerçekten, daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu olmalı.Diğerleri de aynı ya da benzer sistemi yapsalar sıkıntı olmaz.Monolith'in Mordor'da Batman benzeri combat sistemi kullandığı gibi.CoC için bişey diyemicem, gameplay görmek lazım.
I
IamxMSFT
3 yıl (871 mesaj)
Cok seviyorum dontnod entertainment i life is strange oynadigim en iyi oyunlardan biriydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


G
Guest-E87629FD5
3 yıl (1460 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Bu firmaya ilk oyunları Remember Me'den beri inanların başında geliyorum. Bir ara kapanacak gibi oldular ama pek sevmesem de Life is Strange ile hayat buldular. Bu yapımları bayağı iyi görünüyor, ilerde çok büyük ve kaliteli bir firma olacaklarına inancım hala devam ediyor.

There's always a forum, there's always a thread, there's always a troll.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.