Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
10
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Valorant'ın 2. bölümü bugün başlıyor

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
3 ay (4709 mesaj)Yayıncılığını ve geliştiricliğini Riot Games'in yaptığı birinci şahıs bakış açısına sahip çevrimiçi rekabetçi oyun Valorant'ın ikinci bölümü bugün başlıyor. İkinci bölüm ile birlikte de oyuna büyük bir güncelleme geliyor.Ayrıca Bkz.Mass Effect Legendary Edition'ın çıkış tarihi sızdırıldıPopüler çevrimiçi rekabetçi oyun Valorant'ın ikinci bölümünde oyuna birçok yenilik ve birçok düzeltme geliyor. Oyuna gelen en büyük yenilik, oyunun yeni karakteri Yoru. Düellocu rolü ile gelen Yoru'ya dair tüm ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz. Yoru'nun oyuna eklenmesi dışında Brimstone ve Omen karakterlerine de bazı düzenlemeler getirildi. Viper'ın düzenlemesi de yakın bir zamanda gelecek.Karakter güncellemeleri dışında oyuna ayrıca silah güncellemeleri, rekabet güncellemeri ve sosyal güncellemeler de geliyor. Bunun dışında birçok hata da ikinci bölüm ile gideriliyor. Buraya tıklayarak oyunun ikinci bölümünde gelen tüm güncellemelere detaylı bir şekilde bakabilirsiniz.Son olarak da Valorant ekibi, silahların önizleme videolarında an itibarıyla ses olmadığının farkında. Bu sorun yalnızca Mağaza ve Koleksiyon bölümünde yaşanıyor. Oyun içerisinde böyle bir sorun yaşanmıyor. Sorunun farkında olan Valorant ekibi kısa bir süre içerisinde sorunu çözmeyi planlıyor.

 Haberi Portalda Gör

tek kusuru bedava olması. önüne gelen küfür ediyor. 1 m'den kill alamaz 4e1 kalmışsın dümdüz söver. çoluk çocuk dolu
Yoruma Git
termomuk - 3 ay +5

İ isakoc
3 ay (396 mesaj)
Aşırı janjanlı bir oyun, tabi kitlesi kendine has
B BekirTemel
3 ay (20677 mesaj)
Güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T termomuk
3 ay (1149 mesaj)
tek kusuru bedava olması. önüne gelen küfür ediyor. 1 m'den kill alamaz 4e1 kalmışsın dümdüz söver. çoluk çocuk dolu


Bu mesaja 2 cevap geldi.

U ugurr999
3 ay (942 mesaj)
Yanlış anlaşılacak belki ama oyun 100 lira üzeri olsa alır oynardım. Oyuncu kitlesini görünce silmek zorunda kaldım.
Bu mesajda bahsedilenler: @termomuk

B BekirHan
3 ay (2726 mesaj)
Şu oyun nedense itici geliyor bana. Apex' ten sonra ısınamadım kendisine.
D DH Misafiri
3 ay (70972 mesaj)
tanıtım videosu efsane olmuş. biliyorlar bu işi...
K keremec
3 ay (3987 mesaj)
İnsanlar çoluk çocuk dolu derken ne kadar olabilir diyordum ama kendim de oynayınca hak verdim. Resmen 10-12 yaşındakilerle oynuyorsun oyunu :(
Bu mesajda bahsedilenler: @termomuk

T theJuDGe_41
3 ay (6070 mesaj)
Rekabetçi girmiyorum ama güzel oyun.

CS GO'dan beri hoşuma giden nadir FPS'lerden biri.

Sadece adam vurmaya dayalı olmaması, heroların özellikleri falan iyi. Oyunun hızı da güzel. İlk 3 gün oyun çok karışık geliyor ama sonra yağ gibi akıyor...
T The Hollow
3 ay (3881 mesaj)
İlk çıktığında merak edip yüklemiştim, sadece 1 maç dayanabilmiştim. Anaokulu gibi bir ortamı vardı, şu anki durumu düşünemiyorum bile.
W winkleast
3 ay (51 mesaj)
Buradaki anaokulu yada diğer çocuk oyunu bildirimlerine katılmıyorum ki keza rütbeleri demir ve bronz üstüne çıkmadığı için galiba hep yaş küçük denk gelmiş. Radyant ve İmmortal'a çıkında çocuk var mı yok mu görün. Sunucu seçme imkanı da var TR beğenmeyen Frankurt 1 'e gidebilir. Bahanelerin değil gerçeğin arkasına sığının.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.