Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
67
Cevap
72154
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: USB Bellek Multiboot Hazırlama (Win7, Rescue) - SARDU Programı (Anlatım) (4. sayfa)
A
11 yıl
Çavuş

Arkadaşlar fat32 4 gb uyarısı verdiği için kullanamadım. Toplam atacağım veri 12 gb bunu nasıl çözebilirim bilgisi olan varmı ?E
11 yıl
Çavuş

ben yumi yeni versiyonu ile denedim. hirens bootta sorun çıkarmadı ama yumi XIAOPAN'ı görmüyor. şurda tarif etmiş ama ismini tinycore.iso yaptım o şekilde ancak gördü.

http://xiaopan.co/forums/downloads/yumi-pendrive.98/reviews

yine de çalışmadı. sardu da XIAOPAN'ı nasıl eklerim onu da bilemedim. yardımcı olabilir misiniz? tşkS
10 yıl
Yüzbaşı

Yapamayanlar için bir video hazırladım.Bu videoda windows 8 .isosu atıyorum.Ama siz bu mantıkla diğer işletim sistemlerini de atabilirsiniz.

Ayrıca videonun sonunda da belirttiğim gibi eğer hata alırsanız.NTFS yerine FAT olarak biçimlendirin ve NTFS support desteğini kapatın ve işlemleri tekrar yapın.

Videoyu izlemek için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starex_01 -- 12 Mart 2014; 1:38:17 >

U
10 yıl
Yüzbaşı

Benim istediğim tam olarak,

Windows 8.1 (Tüm Sürümler)
Windows 7 (Tüm Sürümler)
Windows Xp (Sata Entegreli)

Tek İso halinde toplamak... Yardım edebilecek var mı?K
10 yıl
Er

E
9 yıl
Yüzbaşı

arkadaşlar iyi akşamlar..!

konuyu tekrar hortlatmış gibi olucam ama Sardu Kadar düzgün olanını Görmedigim için Bu programı kullanmak istiyorum ama Söyle bi sorun var..!

Sardunun Ayarları
< Resime gitmek için tıklayın >

Buda Yazdırırken olan Sorunum..!
< Resime gitmek için tıklayın >

Şimdi gelelim Sorunuma..! Flash belleği ntfs dönüştürmek zorundayım 7 ve 8 güncellemeli bulmak zor oluyor fat32 için.

daha önce kullanabiliyordum ama artık ne yaptıysam ayarlarda mı bişi yaptık yoksa daha önce yaptımda simdi unuttum bulamadım.

Xp yi içine Yükleyemiyorum..! Bilen bi arkadaş varsa Yardımcı olursa sevinirim.

iyi aksamlar.

Flash bellek 16gb Kurtarıyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
N
9 yıl
Onbaşı

Arkadaşlar uzun zamandır bu sistemi kullanmaktayım. Elimde iki adet USB belleğim vardı birisi XP diğeri Win7. Geçenlerde yeni bir USB bellek ile XP ve Win7'yi aynı USB belleğe attım. Hiçbir sorun olmadan sardu tüm işlemleri yaptı. Sorun kurulum aşamasında daha önce kullandığım imaj ile aynı imajı kullanmama rağmen kurulum esnasında sabit diski işletim sistemi görmüyor ve raid sürücüsü yüklemem gerekiyor. Bu imaj dosyasını CD yada DVD'ye atıp denediğimde sıkıntı yok krulum yapabiliyorum. Arkadaşlardan birisi nlite ile işlem yaptığınız işletim sistemini kullanmayın demiş. Diğer USB belleğimdeki tek olan XP nlite ile driver entegresi yapılmış bir xp idi ve uzun yıllar kullandım. Şimdi ise USB hazırlarken sıkıntı yok ama yükleme işleminde harddik görmüyor işletim sistemleri. XP ve Win7 ikisi de harddisk görmüyor bir türlü.E
8 yıl
Yüzbaşı

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.