Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
22
Cevap
0
Tıklama
25
Öne Çıkarma
Cevap: Ünide tek ev tutmak gibisi yokmuş (2. sayfa)

C
CSB yazmayan adam
6 gün (4046 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Wizarrd

Hangi parayla yapıyorsunuz bunları öğrenciyken?
Yazin biraz calistim babama para verdim. Dedim bari sen de bi guzellik yapiver bana ok dedi. Lisede olsaydim yazlari da calisirdim para biriktirirdim ama iste..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


E
elektrikji
6 gün (1 mesaj)
aga sen şimdi o evde yalnız yalnız takılırken, bazı kafelerde müşteri bekleyen eskort ablalar var. havalar soğuyo ekime geldik.

ben senin yerinde olsam, sırf iyi niyet ve vücud-ü biçareyi keyhüsrev ırmaklarında vecd ile yerle yeksan edip berhüdar etme uğruna akçeleri tahvil eylerdim, iş bu ahval ve şeraidte fırsatları iyi kullanmak mübaşereyi tevazühden şart olup takkesiz münakaşalardan sakınmak büyük ehemmiyed gösterir.
M
ManyetikRenozans
6 gün (3654 mesaj)
Sen sıkılırsın yalnız zor diyene bakma hacı ahmet ile aynı evde kalsan nolacak nedir bu insanların yalnızlık korkusu anlamadım,başkasının dırdırını gırgırını çekme en melek gibi adam bile çekilmez.

Bak ben 2 kişiyle aynı evde kaldım hemde samimi oldugum arkadaşlardı,zamanla anlaşamadık ve tek kalmaya başladım inan bana hayatımın en güzel yıllarını yaşadım sorun karı kız değil abi her konuda kafan rahat kendine ait bi dünya var ya.

okul bitti işe girdim halen yalnız yaşıyorum:)) Kıymetini bil yalnızlığın insanlar elde edemediği için yaf yalnız yaşanırmı diyip duruyorlar onlar başkalarının derdini bi ömür çekip ölüp gidecekler sende keyfine baka baka yaşayacaksın o yüzden rahat ol
T
TITAN291
6 gün (3012 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

6 kişilik KYK kaldimi yav

Alıntıları Göster
Benim kaldığım oda 12 kişilikti. Bildiğin asker koğuşu gibi =)=)=)
İ
İmam Bayıldı
6 gün (708 mesaj)
öğrenciyken nasip olmadı yurtlarda harcanıyoruz atanınca bu keyfi yaşamak isterim :)
G
GARDIROP FUAT
6 gün (129 mesaj)
en iyisi aöf kimseyle muhattap olmuyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >