C

Yarbay
09 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
2776 (Bu ay: 14)
Gönderiler Hakkında
C
4 gün
Eskiden DH yaz akşamları güzeldi
Ne bileyim böyle 2005-2006 larda falan çok güzel geliyordu, belki internet yeni yeni yaygınlaştığından da olabilir ama. Böyle eğlenceli değişik konular vardı. Aklıma gelmiyor ama, niyeyse o zaman çok güzeldi. Şimdi bakıyorum paso yok kızlar niye bakmıyor bilmem ne. O zamanlar niyeyse böyle konular çok azdı.
C
4 gün
DH\u0027ye üye olduğumdan beri 17 yıl geçmiş
Bana abi diyceksiniz huleyn. Dh konu aç diye bildirim atmış konu açiyim dedim. Napıyonuz gençler
C
geçen ay
DDNS kullanan var mı? Türktelekomda yasaklı mı?
Neden olmuyor bir türlü ya dünden beri uğraşıyorum, olmuyor?no-ip.com dan beleş DDNS aldım ama.
C
geçen ay
Turbolinea Alman olsaydı nasıl konu açardı?
Stuttgartta eczanem var, kızlar bakmıyor. Almanya kötü, Polonya iyi. Polonya'da kızlar bakıyor. Polonya sınırına gidiyorum karıya gidiyorum.

Yılda 50 bin€ veriyorum kimse eczanemde çalışmıyor. 12 saat çalışacak Türk arıyorum bulamıyorum. Almanlar çok kötü.
C
2 ay
Gigafiber bufferbloat sonuçlarınız nedir?
Atın bi görelim. Bu bendeki türktelekom 1000 mbit ama gigafiberde merak ediyorum. Çünkü 1000mbit internette genelde QOS ayarı yapamıyorsunuz, birçok router izin vermiyor. Ki zaten hem 1000mbit hem QOS aşırı güçlü CPU gerektiriyor.
Hiç ayar yapmadım şu halinde. Evde tivibu IPTV falan da var. ASUS DSL-AC68U freshtomato firmware yüklü. Zaten hardware acceleration(CTF) açınca QOS falan izin vermiyor. Ama gayet iyi şu anda gördüğünüz gibi zaten gerek yok.

Şuradan yapabilirsiniz:
https://www.waveform.com/tools/bufferbloat< Resime gitmek için tıklayın >
C
2 ay
1000Mbps bufferbloat sonuçlarınız?
Atın bi görelim. Bu bendeki. Hiç ayar yapmadım normal ayar. Evde tivibu falan da var. ASUS DSL-AC68U freshtomato yüklü. Zaten hardware acceleration QOS falan izin vermiyor. Ama gayet iyi şu anda gördüğünüz gibi zaten gerek yok.

Şuradan yapabilirsiniz:
https://www.waveform.com/tools/bufferbloat


< Resime gitmek için tıklayın >
C
2 ay
Togg T10X Nürburgring\u0027de yarış pistinde yağmurlu yolda test sürüşü yapıldı
Adamlar yapmış, videosunu da çekmiş çok eğlenceli omg. Resmen ralli videosu gibi. 1.4 milyon TL ye bu güçte ve yol tutuşunda bir araba söyler misiniz? Ceylan gibi sekiyor araba resmen. Porscheleri bile tokatlıyor. Yeme de yanında yat. Hala bazı insanlar kötülüyor. O pistte böyle performans sergileyen araba kötü olamaz.

Yok fiyatı pahalıymış. 1.4 milyon TL ye megane bile yok 2024 model, zaten Megane dan ucuz arabaya da binilmez. Zaten adamlar ucuz olsun diye üretmiyor ki? Büyük marka olsunlar gelişsinler diye üretiyor. AKP CHP den bağımsız bu ve bunun gibi markalar tutarsa gelişmiş devlet oluruz. Yoksa Ahmet gelmiş Mehmet gitmiş Cemal yolsuzluk yapmış, böyle ülke kalkınmaz. 1930 larda değiliz ticaret aşırı önemli artık.

Adam diyor ki yok Tesla daha ucuzmuş, ya en ucuz Tesla 2.6 milyon TL omg Adamlar matematik de bilmiyor

https://www.youtube.com/watch?v=-kdLAPaxvCU
C
2 ay
2007li yıllarda büyük bir flash oyun konusu vardı o nereye gitti?
Böyle 350 sayfa falandı çok genişti. Oradan böyle koridor, recwar gibi böyle küçük demo oyunlar indirdiğimi hatırlıyorum. Küçük ama eğlenceli oyunlar vardı.
C
2 ay
Turktelekom 1000mbit steam indirme hızları nasıl?
Kablolu kullanıyorum üstelik. Yahu bende steam bir türlü 120mbps yi geçmiyor. Adam akıllı indiremiyorum bir şey. İndirme cache ini sildim. Mesela Wow indiriyorum onda 500-600Mbps ye çıkıyor hız. Veya android studio indiriyorum 950mbps ile indiriyor.
C
2 ay
Superonline 1000mbit vs Turktelekom 1000mbit hangisi?
Hangisinin fiyatı daha uygun acaba? Turktelekom bana 650TL ilk 9 ayda teklif etti mesela. Superonline nasıl?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.