Almak istediğim dersler bunlar < Resime gitmek için tıklayın > |
Up |
Donanım olayına o kadar takılmayın. Dell inspiron n5110 hangi yılın modelidir bilmem ancak bende 2008 model Lenovo var onunla her bir işi bitirebiliyorum, 2. el degeri 1000TL altında. Donald Knuth'un sözüdür: Programlar insanlarca okunmak arasıra bilgisayarda çalıştırmak içindir. Bilgisayar modeli gibi Udemy gibi online eğitimlerin de fazla esprisi yok. |
Online eğitim dışında ne önerirsiniz? |
Tam olarak ne için yazılım öğrenmek istiyorsunuz? |
Finans/banka uygulamalarında geliştirici çözüm bulma vs |
Bankalarda genellikle C# ya da Java kullanılıyor. Yazılım geliştirme sürecinde yer alacaksanız bu dillere yönelmeniz daha mantıklı olabilir. Data kısmıyla ilgilenecekseniz(Data science, Machine Learning) Python daha mantıklı olur. |
Bu bilgisayar yeterli olur |
@Jacob Robbins teşekkür ederim. Chrome da bile kasmalar mevcut baktım gerçekten ilerleyebiliyorum değiştiririm artık :D @Litityum Teşekkür ederim. Python ile başlayıp C# yönelmek en mantıklısı gibi duruyor benim için |
iki kursu da tavsiye etmiyorum |
Hangi kursu önerirsiniz? |
Udemy kursları giriş seviyesinde öğretiyor ama daha ilerisi için ne yazık ki yeterli değil. Daha ilerisi için kitaplara boğulmak gerekiyor. |
yeminim var udemy kurslarını korurum. udemy'me sataşanı çeker vururum. hiç şakam yok sözümde de dururum. bize görünmeyen sevdalı derler![]() |
şaka mı, gerçek mi ayırtedemedim fakat şaka dahi olsa eğitim kuruluşlarının fanboyluğunu yapmak tuhaf. |
yok hocam ciddiye alınmaması gereken bir yazıydı o. siz de ciddiye almayın lütfen :D |
😂😂😂 udemy kredimi yabancı dile kullandım yazılımdansa |
dil alanında öncü çalışmaları olan, yeryüzündeki birçok değişik dilleri inceleyip çözümlemiş Noam Chomsky bir röportajında kısaca "dil öğrenilmez" diyor. kurs, ders, kitap, hoca ile dil öğrenilemez demek istiyor. Kursta dil öğreniyorum dediğin için ileteyim dedim :) |
İngilizce b1+ seviyesindeydim en son. Ne kadar kendimi geliştirirsem o kadar iyi. Kurs bu öğrenmem lazım gözüyle bakınca zaten öğrenilmezsen ekstra ilgi ve merak istiyor 👌 |
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >