Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
213
Cevap
0
Tıklama
364
Öne Çıkarma
Cevap: TEHDİT EDİLDİM BU ÜLKE YETTİ ARTIK (12. sayfa)

E examinator
3 ay (77 mesaj)
Trafikte değil ücra bir benzinlikte oldu olay ben yıkama sırasında beklememe rağmen kuş serisi kullanan iki keko önüme atladi biz burda kaç saattir bekliyoruz diye halbuki sırada bile degillerdi pompanın yanındalardi ben de hakkımı yedirmeyi asla sevmem ne kendinin ne başkasının ,usteleyince üstüme yürüyüp biri silah biri bıçak çekti bilmiyorum kuru sıkı miydi benzinlik görevlileri araya girdi polis çağırdık tutanak vs derken hiçbir şey çıkmadı .Ben bu ülkede kendimi ne güvende hissediyorum.ne de maddi açıdan yeterli kimse kimseye masal anlatmasin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @gtx295

C claisdozan
3 ay (4861 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

baştan kaybetmişiniz abicim. bunlara ev falan kiralamaycaksın. ben gönenliyim. gönenli denk gelir belki ama , eskiden 10 numara yerdi. yeşil gönendi. şimdi anasını bellediler. hırsızlık,uyuşturucu ,kavga,pislik hep bunlarda. eskiden kapımızı bile kitlemezdik.
Ev kiralamasan nolacak evi yapan onlar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C crow in cornfield
3 ay (1388 mesaj)
boykot edeceksin almaycaksın. ben esnafından alışveriş etmiyorum . her şey bireyselde başlar.

iş vermeyeceksin. bigada işvermediler. ev vermediler. gelen 3-5 keko da düğünde kürtçe müzik çalınca gençler verdi odunu. jandarma gledi bunları kurtarmaya onlara da verdiler .şimdi sulh oldular.
Bu mesajda bahsedilenler: @claisdozan
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.