C

Binbaşı
16 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
288 (Bu ay: 7)
Gönderiler Hakkında
C
2 ay
415 bine satılmayan evi 600 bin yapmak
favorilerimde bir çift ev var. sahipleri 415 e koymuş bekliyordu. bir ay içinde bu evler 600 bin oldu . nedir bu arkadaşların motivasyonu ? zaten satamamışsın 415 e . millette bu kadar para var mı gerçekten 400 lük eve 600 verecek?
C
3 ay
xx
xxxx
C
3 ay
EV ALMAK MANTIKLI MI
bu ekonomik ortamda ev almak mantıklı mı ? 250 bin peşin 200 bin kredi kullanacağım . dolar gazlayıp duruyor. altın ve dolar bozdurup ev almak bu dönemde ne kadar mantıklı .

aradan geçen zamanda ev sahibi ile konuştum. 750 -800 bin istiyor. emlakçılara sorduğumda aşağı yukarı aynı metrekare evler 450bin deniliyor. salgın zamanı al al diye kafamı kurutan adamın götükalkmış. almaktan vazgeçtim. kıymetli evinin turşusunu kursun .
C
4 ay
GENERAL MOBILE GM 21 KULLANICI DENEYİMİ (İlk Mesaj Güncel )
Bu telefonu almak istiyorum var mı kullananı ? fiyatı gayet uygun . navigasyon,whatsapp,banka uygulaması için kullanılacak . nasıldır ? kronik sorunu falan var mı ? gb ram olması ileride sıkıntı yaratır mı ?


telefonu aldım. kullanmaya başladım. nette düzgün bir kullanıcı deneyimi yok . öncelikle,telefon oyun için alınmadı ve oyun testi gibi bi'şey olmayacak. günlük kullanım navigasyon,sosyal medya,edevlet,youtube,whatsapp için kullanılıyor.

aldığım fiyat :1400 tl

navigasyon : google maps kullandım.sadece gps uyguları ile yön buldurduk,uydulara sıkıntısız ve hızlı bağlanıyor ama isabet oranı çok iyi değil. mesela yürürken hızın bi 4 km oluyor bi 0 oluyor bi 2 oluyor.
tam nokta olarak yakalayamıyor 10 metre sapma ile yakalıyor .

ısınma,donma kasma : böyle bi'şey ile hiç karşılaşmadım. ilk gün bir defa konuşurken ekran kapandı telefon tepki vermedi, ses kısma+ kapatma ya basıp yeniden başlattım.sensörleri kalibre ettim.sonrasında sorun yok.

ekran: bence iyi.parlaklığı rahatsız etmiyor.dokunma hissi de güzel.

parmak izi okuma : hızlı ve doğru çalışıyor sorun yaşamadım.

pil: 3 gün gidiyor. internet sürekli açık. günlük 2 saat youtube açıktır.

kamera : birşeye kötü demem genelde ama bu gerçekten çok kötü . evin,odanın içinde çekilen fotoğraflar eski nokia larla çekilenlere benziyor.
C
6 ay
Philips TABH305 vs Sennheiser HD 350BT
iki kulaklık arasında kaldım . çok anladığım bir konu değildir. aradaki fiyat farkına değecek bir performans farkı var mı ?
 
C
7 ay
İlk çalışmada direkt lpg ye geçen araç
ilk çalışmada benzinle çalışıyor 10-15 saniye sonra boğuluyor gibi olup direkt lpg ye geçiyor. gün içinde başka yapmıyor. lpg regülatörü(beyin) değişti. sorun devam ediyor. lpg sigortasını çekince araç benzinde sorunsuz çalışıyor. nedir bunun derdi ?
C
8 ay
Usb Hub Tavsiye
usb 3 veya 2 farketmez . 8 tb diski sorunsuz okuyabilecek bir ürün arıyorum. bir kaç ürün aldım, maksimum 500 gb destekler yazıyordu üzerinde . bu devirde 500 gb hdd mi kaldı . mümkünse kullanıp iyi dediğiniz ürünler ve iyi marka tavsiyeleri alayım ....
C
9 ay
i9 9900k kontrol edilemeyen sıcaklık
işlemcideki sıcaklığı kontrol edemiyorum. 98-100 arası gidip geliyor. cpu %80- %100 arası yükte gidip geliyor .hız 4,65mhz -4.50 mhz gibi gidip geliyor .

5 saatte yaptığım bir işi 12 saatte yapmaya başladım. donanımsal bir sıkıntı mı var yoksa bu 100 dereceye sabitlenen sıcaklık işlemcinin gücünü mü azaltıyor?
C
9 ay
Hatalı Sübap Kapak Contası
başıma saçma bir iş geldi . kapak contasından yağ kaçırmaya başladı. bir yerden yeni aldım,değiştirdim. basit bir lastik olduğu için kalınlığını eskisi ile karşılaştırmadım. taktığımda , kapağı sıktıkça lastiğin kabak gibi açıldığını gördüm.

kapak yamuk sandım .denemek için lastiği ön-arka değiştirdim. arka taraftan açılan lastik bu seferde ön taraftan açıldı. bu açılan yere yağ doluyor ve yine yağ akıyor . ya uygun olmayan lastik sattılar yada kalitesiz.

orijinal lastiğe internette 140 lira istiyorlar. bunu denemeli mi yoksa würth gibi düzgün bir markanın silikon contasını alıp sürüp geçmeli mi ?

vidanın biri de sök tak yaparken yalama oldu, ona demir pul mu koymalı yoksa musluklara sardığımız teflon mu ? bu konuda tecrübesi olanlar bi el atsın ,üç kuruşluk lastik başıma bela oldu resmen.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
C
10 ay
Yakıt Hortum pensesi yerine ne kullanabilirim
hortum pensesi lazım oldu, bizde fiyatlar uçmuş 180-200 ler havada uçuyor . bunun yerine nasıl bir şey yapabilirim idareten ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.