Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
401
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sol Bacaktan Sol Testise Doğru Giden Ağrı
O
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Bir süredir yolda yürürken sol bacağımın üst kısmında bir ağrı ve acı oluşuyor. Bu durum sol testisime de sıçradı ve bir süredir sol testisimde bir acı mevcut. Testisimde gözle görülür ve elle hissedilir bir değişiklik yok ama oturduğum zaman bacağımın üst kısmıyla testisimin alt kısmı (popodan testise uzanan kısım) bazen can yakıcı şekilde ağrıyor. Henüz doktora gitmedim bu sebepten ötürü. Sizce ne olabilir?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

P
3 yıl
Yüzbaşı

Ayni sorun bendede vardi ayakta kaldikca,yurudukce hareket ettikce agrisi artar sol karin alt bolgemden testisime uzanirdi ağri bazen cekilmez olurdu.
Varikoselden suphelendim fakat doktora gittigimde
Varikoselin %95 sag taraftan oldugu (acip muayenede etti tabi doktor) cekilen film sonucu haberimin olmadigi 2 tane bobrek tasim cikti biri kanalda oldugu icinde o sekilde bir agri veriyormus.
Doktora gorunmeni tavsiye ederim.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

S
3 yıl
Yüzbaşı

Bende benzer durum vardı hhocam kasık fıtığı olabilir< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

N
3 yıl
Onbaşı

varikosel olabilirsin. genelde solda olur.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.