S

Yüzbaşı
26 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
332 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
11 ay
Yaz sıcaklarında soğuk ne içilir?
Serinlemek için ne içiyorsunuz,sağlıklı ve ekonomik ? Su ve çay yazanı eliyoruz
S
geçen yıl
Disney Atatürk protestosu
S
3 yıl
İstanbul Trafiği
Mümkünse acil işi olmayan evden çıkmasın. Şuan istanbul trafiğinde yaprak kıpırdamıyor. Okullar ve yağmur trafiği bitme noktasına getirdi.
S
3 yıl
Arçelik 10124D 10 KG çamaşır makinası sorunları
Arçelik 10124 d 10 kg Pro inverter Çamaşır mainası aldım. Aldım alacağıma pişmanım. 4 kez servise gitti. Makina su kaçırıyor servis çözemiyor. Parçe değiştik diyip gönderiyorlar. Yerli malına destek olsun diye aldım.Çok pişmanım. Konuda yorum yaparak ve mümkünse ekşi sözlükten destek rica ediyorum. Sorun videosu ektedir.


S
3 yıl
.
Mükerrer başlık sikinebilir
S
3 yıl
Boyun ağrısı ve geçmek bilmeyen boyun tutulmaları hk
Cerrah doktor arkadaşlar yorumlayabilir mi ?

SERVİKAL SPİNAL MR İNCELEMESİ;

İnceleme sagittal T2 FSE, sagittal T1 FSE aksiyel gradiyent (merge) kesitler ile elde olunmuştur.

?Servikal lordoz tabiidir.

?Servikal vertebra korpus köşelerinde minimal hipertrofik dejeneratif değişiklikler izlenmektedir.

?C3-4 diskinde posterior minimal protrüzyon mevcuttur.

?C4-5 diskinde posterior sol paramedian ekstrüde herniasyon mevcut olup, spinal kord sol ventral kök çıkışına bası saptanmıştır.

?C6-7 diskinde posteromedian protrüzyon, dural kese basısı, ventral subaraknoid mesafede kapanma mevcuttur.

?Spinal kanal ve intervertebral foramen genişlikleri doğal sınırlar içindedir.
S
3 yıl
Modem ayak sorunu hakkinda
Merhaba Forumdaslar,
Modemin arka ayağı koptu.Silikon tutmuyor nasıl yapistirabilirim? Başına gelen varsa yardımcı olabilir mi? < Resime gitmek için tıklayın >
S
3 yıl
Anket Cepte
Merhaba arkadaşlar can sıkıntısında evde boş vaktinizde anket doldurarak küçük miktarlarda olsa para kazanabileceginiz bir uygulama.

Genellikle ipsos firmasının anketlerini size gönderiyor. Uygulamayı yükleyip profilinizi tam doldurduğunuzda sizin profilinize uygun anketler gönderiyor.Anketlere çelişki yaratmayan doğru cevaplar vererek ilerlediğinde anket başına 3-5 TL veriyor. 25 TL'yi geçtiğimizde istediğiniz zaman paraniz hesabınıza ertesi gün EFT olarak gönderiliyor.Ayrica a101 ,migros vb hediye kodu olarak yada vakıflara bağış seklinde de kullanabilirsiniz. Pandemi döneminde evde can sıkıntısı zamanlarında değerlendirip parada kazanabilirsiniz. Aşağıya referansım olan linki paylaşıyorum. Referansım dan üye olmazsanız da canınız sağolsun .Yeterki özellikle öğrenci kardeşlerimiz en azından üç beş lira kazanarak küçük bir cep harçlığı yapsinlar. Benzer bir çok sahte anket firması var piyasada. Bu yüzden kanıt olması açısından son çektiğim paranın ekran görüntüsünde eke ekliyorum. Herkesin faydalanmasını dilerim.
https://www.anketcepte.com/invitesignup/MjU5ODU1

markette
< Resime gitmek için tıklayın >Ayrıca aynı şekilde yine para veren bir anket sitesi daha var uygulama var;" benderimki.com " bu firmada aynı şekilde güvenilir bu sayede kazanacinizi arttirabilirsiniz
S
4 yıl
Sampanya hakkinda
Rotkappchen Sekt Trocken marka 1.5 litre sampanya geldi hediye bunu nasıl nakite cevirebilirim


< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 yıl
Hergun izlediğimiz ünlü YouTube Tayfun Demir dolandırıcılıktan yakalandi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.