N

Onbaşı
16 Ekim 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
3 yıl
Döviz bazlı ne satabilirim?
Merhaba arkadaşlar. Elimde üç beş kuruş para var. Amacım Türkiye’de ucuz Avrupa’da pahalı olan ürünleri Avrupa’ya satmak istiyorum. Ama ne satabilirim? Bütçem de o kadar çok değil 5000₺ falan. Bu konuda yardımcı olur musunuz?
N
4 yıl
İphone ekran kilidi şifremi unuttum ( acil )
iphone telefonumun ekran kilidi şifresini unuttum. şifre alfa sayısal. yanlış gire gire telefon etkin değil İtunnes'e bağlanın diyor. İtunnes şifremi de bilmiyorum. İçindeki veriler silinmeden açmanın bir yolu var mı ?
N
4 yıl
Türk hukuk sistemindeki saçmalık
Temmuz ayında bir devlet hastanesinde bir mağduriyet sonrası doktorun sekreteriyle tartışmam oldu. Bu tartışma sonrası kadın beni muayenehaneden kovdu. Herneyse de tedavi mi olamadım onun yüzünden. Daha sonra da kadını e-Devletten şikayet ettim Cimer üzerinden. Kadın hakkında yapmış olduğum şikayet zoruna gitmiş olacakki kendisi de polise gidip benim hakkımda şikayetçi olmuş. Bugün savcılıktan kovuşturmaya yer olmadığına dair karar geldi. Buraya kadar her şey normal yalnız savcılık kağıdında kadının adı soyadı babasının adı anasının adı adresi iç kapı numarasına kadar yazıyor. Benim adresim de yazıyor. Onunki bana benimkide ona gitmiş oldu. Bu durumda birbirine husumet beeleyen Ve yargı yoluyla işlemlerini çözemeyen taraflar birbirinin adresini öğrenmiş oldu. Bu kişiyi alenen ifşa etmek ve altın tepside karşı tarafa suç işlemesi için sunmak olmadı mı ?
Hani mafyatik tipler seni bulacağım oğlum dediklerinde. Adam hakkında suç duyurusunda bulunup haksız da olsa evine kağıt geldiğinde adresini savcılığın ona sunması ile mi bulmuş oluyorlar. Şu işteki saçmalığa bakar mısınız? Savcılık alenen tarafları birbirine kırdırma rolü gibi bir şey üstlenmiş olmuyor mu ?
N
4 yıl
Kasten adam yaralama
Merhabalar. Geçen gün polisle bir işim oldu. Bir karar var ve benim için şöyle yazıyor: “Kasten adam yaralama suçundan kaydı bulunan ..... ......” Ben şok oldum tabi. Hayatımda kimseyi yaralamadım. Hele kasten bunu yapacak bir birey de değilim. Polise sordum bu beyin nesi, ben kimseyi yaralamadım diye. Polis de geçmişte bi kavgaya falan karıştıysan eğer onun kaydırır dedi. Lise zamanımda bir kavgaya karışmıştım evet ama sadece kavga yani yaralama falan yok. Polis alıp götürmüştü bizi ve ifademizi alıp serbest bırakmıştı. Ondan mı bu kayıt çıkıyor acaba?
Sabıka kaydı değil bu yanlış anlaşılmasın. Arşiv kaydıymış.
Herneyse.. Şimdi ben Türkiye’nin gözde kurumlarından bir tanesine memuriyet için başvuru yapmıştım. Memuriyet için araştırma yapılıyor bildiğiniz gibi. Güvenlik soruşturması ve arşiv kaydı soruşturması yapılıyor. Eğer bu memuriyeti kazandığımda arşiv kaydı soruşturması yapılırsa ve bu saçma olay önlerine çıkarsa memurluk için problem olur mu ?
N
5 yıl
Arçelik ekran büyümesi ( deliricem )
Arkadaşlar merhaba. Dün durup dururken Arçelik hd televizyonumun ekranı genişledi. Tüm kanallar zumlanmış gibi görünüyor. Ne yaptım ne ettimse olmadı. Bi bilen var mıdır yardım edebilecek ? ? ?
N
5 yıl
Acil bu klipteki animasyon
https://youtu.be/GoDNrH250n0

Klipte çalan animasyonun tamamı acil lazım. Bilen biri var mı lütfen çok acil
N
5 yıl
YARIN SEÇİM OLSA OYUNUZU HANGİ PARTİYE VERİRSİNİZ ?
YARIN SEÇİM OLSA OYUNUZU HANGİ PARTİYE VERİRSİNİZ ?
N
5 yıl
insan hakları sloganı
merhabalar. bi proje ödevimiz var. insan hakları ile ilgili. ama slogan da arıyoruz.. sizler de aklınızdaki sloganı yazarak fikirlerinizi bizlerle paylaşmak ister misiniz ?
N
5 yıl
İtunnes fotoğraflarımı göremiyorum Acil yardım
Merhabalar arkadaşlar. İtunes e cihazımı bağladım ama eşzamanlamadım. eşzamanlamamamın nedeni eski fotoğraflarımı kaybettim. icloud dan fotoğrafları açamadım. i tunnes indirdim cihazı pc ye bağladım. fotoğraflar kısmına tıkladığım zaman hiç bir şey görünmüyor. eşzamanla yazıyır. eşzamanla yaparsam eski fotoğraflarım silinip yerine cihazdaki yeni fotolar mı gelecek <? eşzamanlamadan icloud da kayıtlı olan fotoğraflarıma nasıl erişirim. lütfen yardım edin.
N
5 yıl
İTunes fotoğraflarımı göremiyorum ACİL
itunes i açtığımda eskiden cihazım küçük bir imge olarak görünürdü üzerine basınca fotoğraflarım ve müziklerimi falan görüyordum. şimdi göremiyorum. fotoğraflarıma ulaşmam lazım. icloud da indirdim ordan da açamadım. Lütfen yardımcı olun çok acil durumM.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.