Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
103
Cevap
3239
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Sıralamaya göre bölüm tavsiye ediyorum (6. sayfa)
H
geçen hafta
Yüzbaşı

İyi bölümdür de ilgi önemli. Robotiğe kayılır ama robotiğin asıl para eden kısmı elektronik temelli. Kontrol varken makineden kaymak mantıklı olmaz< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Infernix
I
geçen hafta
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Hocam araştırdığım kadarı ile dünya üzerindeki en yüksek teknoloji bu çipler, anakartlar vs. Tam adını unuttum şimdi, bunları da üreten birkaç firma var. İtü kontrol bitirince gidip intel’de argeci mi olacak? Aselsan’da bile onu kendimiz üretmiyoruz. Uç örnekleri düşünüp bölüm seçmek mantıklı değil. CTIS’i de bu yüzden kötülüyorlar ama sektörün realitesine göre en mantıklı eğitimi veriyor. Millet cs okuyup open.ai’de chatgpt’yi geliştireceğini sanıyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @hvl00
H
geçen hafta
Yüzbaşı

Sen çok değişik bir yönden bakıyorsun. Evet isteyen çoktur ama kimse direk öyle yerlerde çalışacağını düşünmüyor emin olabilirsin. Onun için bir çok faktörün bir araya gelmesi lazım. Üniversite tercihi bunun ilk basamağı. Kişi hedefine ilgisine göre tercihini yapar ve cabalar. Eğer şartlarda uygun bir şekilde gelişirse iyi yerlere gelir. Yoksa da en azından yine elle tutulur bir şeyler elde eder.

Ha benim mesajımla bunun ilgisi yoktu ama yine de cevap vereyim dedim.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Infernix
Z
geçen hafta
Er

20k’e daha yakin olursun.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Loky19
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.