Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sigorta ücreti hakkında bilgi (Tahmini kaç para öderim)

T TheAssgardian Konu Sahibi
11 ay (440 mesaj)
90 model Bmw 316i aracım var, yeni aldım ve ilk aracım. İnternet üzerinde araştırdım hatta teklif almak için sigorta şirketine (internet üzerinden) başvuru yaptım. Beni aradıklarında 15 yaş altına fiyatlandırma yapamadıklarını söylediler. Sizce tahmini ne kadar öderim?
N nacker
11 ay (8070 mesaj)
Ben 2001 model araca hemen teklif alabiliyorum. O da 15 yaş altı, ilginç.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T TheAssgardian Konu Sahibi
11 ay (440 mesaj)
İnan Internet üzerinden numaramı verdim aradılar arabayı söyleyince 15 yaş altına teklif veremiyoruz dediler.
Bu mesajda bahsedilenler: @nacker

B batoo
11 ay (74 mesaj)
15 yaş üstü araçlar kasko poliçesi kapsamında teminat altına alınmıyor. Ama tamamlayıcı trafik sigortası yaptırarak trafik sigortanızın karşılamadığı durumlar için ek teminat satın alabilirsiniz (5.000TL ya da 10.000 TL'ye kadar onarım, 50.000 TL ihtiyari mali mesuliyet gibi). Bazı sigorta şirketleri tamamlayıcı trafik sigortalarını dar kasko, ekonomik kasko vs. isimler altında satabiliyorlar. Tamamlayıcı trafik sigortası için teklif almak isterseniz www.sibasigorta.com.tr web sitemiz üzerinden form doldurabilirsiniz...
S SigortaTower
11 ay (301 mesaj)
15 yaş üstü araçlara kasko yapan şirketler mevcuttur, iletişime geçmeniz halinde yardımcı olabiliriz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.