Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
293
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Selamlar arkadaşlar...

E eddyy_law Konu Sahibi
13 yıl (178 mesaj)
Merhabalar DH WoW team. Arkadaşlar Acc mi froozen etmiştim. actif hale getirdim tekrar. şimdi arkadaşlar benim sizlere biraz sorum olacak. benim burning legionda 15 lvl bir roguem vardı. ben yeni bir karaktermi açayım yoksa bu rogueyle yola tam gaz devammı edeyim. ilk sorum buydu. ikinci bir sorum şu şimdi ben her ay wowun sitesindenmi ödeme yapmam gerekiyor yoksa otomatikmi çekiliyor hesabımdan aylık bedel. üçüncü sorum ise karakter yapılandırmayla ilgili. bir kaç site gezdim dolaştım, vay kimisi diyor rogue şöyle iyi böyle kötü kimisi diyor hiç bi raidde yer bulamazsın, kimisi diyor sen başka karakter aç kafam allk bullak oldu valla. bana bu roguenin avantajlarını söylerseniz çok sevinirim. birde roguemi neyin üzerinde yoğunlaştırayım. PvE mi PvP mi. bana bu konudada bilgi werirseniz mutlu olacağım. şimdiden tümcevaplarınız için tyeşekkür ederim. İyi oyunlar dilerim...
W Werner Heisenberg
13 yıl (4904 mesaj)
Kimseye aldırış etme. İstediğini yani sana en yakın geleni en iyi zevk alacağın şekilde aç kas. Bulursun yer her zaman merak etme.
Kredi kartından her ay kendisi çekiyor diye hatırlıyorum. Rogue içinde başlarda çok zor kasılır solo ama ilerde hem yer bulursun hemde zevkli olur. Çok taktik ve teknik bir class. Talentları bir arkadaş şöyle vermiş. PvE ağırlıklı talent dağılımı.http://www.wowhead.com/?talent=fhxb0xZMgVb0Vxoru0gRtx


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K Krothu
13 yıl (2603 mesaj)
Rogue oynaması zordur, kombo sistemi felan zevklidir ama. Zehirleri vardır, stun atar, trap bozar. Leveling için combat ağacını kullan. Peter da talent dizilimini vermiş zaten. Aşağı yukarı aynı zaten hepsi. Öncelikle leveling kas, ama fast level derken oyundan alacağın zevki minimuma indirmemeye bak. Rogue sayısı çoktur, raidlere sık girmez ama bu canını sıkmasın, elbet girersin.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E eddyy_law Konu Sahibi
13 yıl (178 mesaj)
arkadaşlar benim için aydınlatıcı bilgi oldu. çok teşekkür ederim... iyi oyunlar dilerim...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.