Arkaşlar malum sakaryadan ayrılan bolumlerle sakarya uygulamalı bılımler acıldı benım puanım 120k bu unıde teknolojı fakultesı ınsaat.elektrık elektronık,ve bilgisayara yetıyor sanırım sakaryadan baktıgım kadarıyla.Her neyse sızce bu unıversıtede okunur mu yenı acıldı hem bırde anadolu mezunuyum bunu ıstememın sebebı kocaelıde oturdugyor ama ben sakarya ıstıyorum.um ıcın yakın olması yoksa bolu manısa falan tutuyor.
uygulamalı bilimler fakültesi arifiye'ye taşınacaktı en son öyle duymuştum. arifiye de sakaryanın bi ilçesi önermem yani. taşındı mı taşınmadı mı hiçbir bilgim yok onu araştırırsan yorum yapabilirim
hocam benım ıcın o sıkıntı degıl aslında yurt önemlı ulasım onemlı max 15 dk ve egıtım de onemlı sımdı bu teknolojı fakultesı oldugu ıcın bıraz kuskularım var bılıyorum ımza yetkısı falan hersey muhendıs gıbı ancak ne bıleyım bu bolumlere daha cok meslek lısesı mezunları gelıyor gıbı.Ben anadolu mezunuyum.Ama kocaelıye yakın olması cok ıyı oluyor ıste.Acaba burda 1 sene okuyup daha sonra sakarya muhendıslık yatay gecıs yapsam olur mu ?
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @musa2541