Direk öyle yazmak istemezdim ama eskiden %90 Hepsiburada kullanırken son 5hatta 10 alışverişinde Hepsiburada hiç yok trendyol 1. Sırada sonra n11 hatta pttavm bile kullandım
Alacağın ürünün fiyatını bilmiyorsan ve bu indirim adı altındaki sahtekarlık günlerinde alışveriş yaptıysan kerizsindir ya da paran fazla geldiği için nereye harcayacağını şaşırmışsındır
İndirim yapmıycak adamlar bu gidişle ceza kesiyorsunuz dönüyor dolaşıyor vatandaştan çıkıyor o para böyle büyük firmalar değil asıl tehlikeli küçük firmalar
İyi olmuş daha da fazla ceza yesinler hepsi denetlensin neredeydi unuttum ama 15k olan philips latte go 5447/90 modeli efsane kasım indirimlerinde 15k dan 18k ya düştü 3k zindirim oldu. Ve tek fark ettiğim bu değil gerçekten indirim olan şeylere baktım 100 200 lira indirim olmuş diğerleri hep zamlanmış gözümle gördüğümü fark ettiğimi ve izlediklerimi söylüyorum
herkes de eleştirmiş ama bu yerlerden alışveriş etmeye de devam dimi arkadaşlar? aynen aynen... firmalar tühh kaka ama herkesin elinde devamlı sipariş eden telefonlar. kimse de demiyor ki kendimce bende tepkimi koyayım beni kandırmasın dolandırmasın. bize müstehak arkadaş müstehakkk. firmalar ı siz yerel secimden sonra görün siz daha.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @wkend