H

Yarbay
08 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
677 (Bu ay: 31)
Gönderiler Hakkında
H
2 ay
samsung gear 3 tamir için tavsiye!
arkadaşlar pil değişimi icin açmış oldugum gear 3 saatimin icindeki kablolardan bir tanesi lehimlemiş noktadan koptu. tekrar o noktaya lehimlenmesi gerekiyor. saatim acılmıyor. ben bulundugum sehir kucuk bir sehir. tamir icin burda tavsiye ediceginiz bir nokta varsa oraya gönderip tamir edilmesini istiycem. yardımcı olucak arkadaş varsa cok sevinirim.
H
2 ay
2021 yılı 2019 dan ve 2020 yılından daha kötü geçmiyor mu?
hatırlarsanız 2020 yılından 2021 yılı yılbaşı aksamı herkesin 2020 yılı icin b s git dediğini hatırlarız. ancak 2021 yılı 2020 in ustune doğa nın nefreti ve kin kusması eklenince dahada kötü geçiyor.

karadeniz de sel felaketleri ,akdeniz de yangınlar , ege de marmarada musilaj. iç anadoluda ve dogu anadoluda buyuk kuraklık. + virüs + ekonomi

abicim kurban oluyum bu nedir . geriye bi zombi istilası bide uzaylıların saldırması kaldı sadece. doğa resmen kin kusuruyor öç alıyor bizden.bu nedir ya. İsrafil (a.s.) Sur'a Üflesinde bitsin bu çile artık .
H
3 ay
Akdeniz Büyük Saldırı Altında !!!
akdenizdeki bütün şehirlerde yangın var. kayseriye kadar yangınlar başladı. birilerinden emir gelmiş belli. cok organize saldırı altında. lodos un olduğu tarihte başlatıyorlar ki yangın durdurulamasın. iç anadoludan bile itfaiye gönderildi. oyun cok büyük.
H
3 ay
Türklerin Ülkede ki Suriye liler İçin Ciddi Tepki vermesi Gerekmiyor mu Artık?
bu nedir arkadaş . her yer bunlardan doldu. ben artık Türklerin azınlık olarak kaldığını düşünüyorum. grup grup halinde gezen suriye liler. her yerde bunlar var. zincir market gibi market acıyorlar ne fiş var ne fatura var. ne vergi levhası var. bunlar nasıl çalıstıra biliyorlar? bizim marketlerden daha kalabalık içleri.zenginleşenlerde var artık içlerinde. arabalar evler de almaya başladılar.

bunlar ne olucak boyle . tatil bölgelerinde haberler geliyor. kocasının yanında taciz ediyorlarmış kadınları. laf atıyorlarmış. denizler kumsallar hep onlara ait oldu. butun sehirlerdeki en guzel parklar bahceler bunların toplanma alanları oldu !

cumhurbaşkanı da cıkıyor diyorki biz onları gönderirsek orda kadınları kızları oldururler. bunlara bakmamız boynumuzun borcu. abi suriye de nerde savaş var ya.hangi bolgesinde savaş var? adam tatile suriye ye gidiyor sonra geri dönüyor boyle multecimi olur.

valla tek umudum 2023 deki seçimlerde gençlerimiz yeni isimleriyle Z Kuşağı .o savaşı verdik verdik. veremedik Turkiye icin cenaze namazı kılına bilir.
H
6 ay
Bu Yasaklar Esnaf a Ceza dan başka Bişey Değil !!!
esnaf dan başka herkes dışarda. spor yapanlar, gezenler, çoluk cocuk, arabayla dımtıs gezip takılanlar , kim evde abi? nerde polis? niye kimse kurallara uymuyor? herkes dışarda mağdem esnaf neden kapalı .yazık değilmi ya.
H
7 ay
Türkiye de Plastik Sektöründe hammadde kalmadı!
sayın tüketiciler
Türkiye de plastik ile ilgili ne üretiliyorsa büyük bir hammade krizi başladı.hammade yok.plastik hammade yönünde büyük bir kriz kapıda.şuan coğu fabrika üretimlerini durdurma kararı aldı. veya üretim yapan firmalar ürünlerini 100 de 100 zamlıyarak piyasaya öyle sürmeye başladı. esnaf arkadaşlar bilir kriz yayılmaya başladı. türkiyede ürün çeşit bulunmuyor artık. arz talep e fabrikalar yetişemiyor. ve firmalar 100 de 100 lük zam lar koymaya başladılar.

ayrıca çin de bize ihracatta onları yakalamamız ve geçmemizden korktugu icin hammade ve parça temininde ambargo uygulamaya başladı.durum cok ciddi seviyede. bilginize.
H
8 ay
ankara ,kırıkkale ,kırşehir,kayseri arası aşırı radar yoğunluğu
arkadaşlar uzun yol yapıcaklar ankaraya gelicekler cok cok dikkat etsin. 2010 yılından beri ticari aracımla gider gelirim bu yolu. hiç bukadar abartılı radar görmemiştim. abartmadan söylüyorum geçtiginiz her ilçede yada her 10 15 km de bir radar var.ceza yazmak icin gözünüzün icine bakıyorlar. polis radarından gecer gecmez arkasına 2 3 km sonra jandarma radarı koymuşlar.birinden kacarsan birine giresin diye. cok dikkat edin. cezaları felaket.
H
8 ay
Bu Nasıl Sokağa Çıkma Yasağı ya? Herkes Dışarda?
bu nedir ya. millet alışveriş icin haftasonu numu beklemiş? haftaiçinden kalabalık sokaklar! suriyeliler desen tüm sokaklar onların. onlara bu kanun işlemiyormu? spor yapanlar 3 er li 4 lerli gezenler. kime soran ekmek almaya çıktık! esnaflara yazık degilmi? millet sokakta ama esnaf dükkanı kapalı. saçma sapan bi yasak zaten. ortada polis de yok. gezen uyaranda yok. mağdem böyle esnaf da dükkanı nı açsın! vergiye gelince devlet kağıtları gonderiyor ama. esnaf evinin ihtiyacını degil devlete vergisini odemek icin calısıyor haftaiçi. az kaldı cıldırmaya.
H
9 ay
trafik cezasını nerden ödeyeceğim ben?
arkadaşlar cumartesi sabahı evime resimli kagıt geldi. cezam ı ödemek icin gib e baktım daha oraya düşmemiş? bankaların ödeme kısmından da yapamıyorum. bulundugum sehirdeki vergi dairesi de dısardan vatandaş almıyor. internetten yapın işlemlerinizi diyor. cezam daha gib e düşmemiş ne yapmam lazım arkadaşlar?
H
9 ay
Özbekistanlı Bakıcısı Tarafından Dövülen Yaşlı Teyze (İçiniz acıycak )
https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-kadikoyde-yasli-kadina-bakici-siddeti-kamerada-6408852yukardaki görüntüleri videoları izlerken içim çekildi. olay daha cok yeni.bugun videolar düşmeye başladı.konuyu üste taşıyın arkadaşlar. hepimiz yaşlanıcaz elden ayakdan düşücez. allah kimseyi bu hallere düşürmesin. bu teyzenin yerine anneniz olduğunu düşünün bi empati yapın.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.