Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
9
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Qualcomm taşınabilir oyun konsolunu piyasaya sürmek üzere

U ugur7seven Konu Sahibi
6 ay (4059 mesaj)Birkaç ay önce, Qualcomm'un bir el tipi konsoluyla ilgili sızıntılar ortaya çıkmıştı ve cihaz Nintendo Switch'e benzer olarak tanımlanıyordu. Şimdi, yaklaşan yeni ürünle ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.Ayrıca Bkz.Twitter'ın 2.99 dolarlık Twitter Blue aylık aboneliği hakkında yeni detaylar ortaya çıktıTeknoloji uzmanı ve güvenilir sızıntı kaynaklarından Roland Kuandt'a göre, çip üreticisinin gelecekteki oyun konsolunun 4G veya 5G modem almayacağını yazıyor. Aynı zamanda daha önceki bilgilerin aksine cihaz SM8350 yongası yani Snapdragon 888 tabanlı da olmayacak.https://twitter.com/rquandt/status/1397893773481414657Epic Game Store yüklü gelecekBunun yerine, üreticinin konsolu Snapdragon 888'e olabildiğince benzeyen, ancak ağa bağlanmak için yalnızca bir Wi-Fi modülüne sahip olan APQ8350 yongasıyla donatmaya karar verdiği ortaya çıktı.Halihazırda mevcut olan verilere bakıldığında, Qualcomm'un yeni ürününün çıkarılabilir kontrolcü, hızlı şarj desteği olan 6000 mAh pil, bir USB-C bağlantı noktası ve önceden yüklenmiş bir Epic Game Store ile Android 12 işletim sistemine sahip olacağı belirtiliyor.
Kaynak:https://www.gizmochina.com/2021/05/27/qualcomms-upcoming-handheld-game-console-wont-have-a-4g-5g-modem/

 Haberi Portalda Gör

Android ve oyun konsolu ? Sonu ouya olur
Yoruma Git
4S14N_HUNT3R - 6 ay +6

4 4S14N_HUNT3R
6 ay (1747 mesaj)
Android ve oyun konsolu ? Sonu ouya olur< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


A Abdülhak Hamit Tarhan
6 ay (1392 mesaj)
Android, epic games yüklü? Fortnite falan mı oynatacak acaba< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

C ciftkazmali
6 ay (207 mesaj)
pubg oynansa yok satar

M mahsur kalan adam
6 ay (3165 mesaj)
6 ayda bir donanım yenileyenler konsol mu çıkaracak
bunu da mı 6 ayda bir güncelleyeceksiniz!
G gidi
6 ay (241 mesaj)
beklentiye girmeye gerek yok. Fiyatı uçuk olur ve oyun için pil kapasitesi az bence

İ interwap
6 ay (6061 mesaj)
Android tabanlı telefon, tablet, TV, TV box vs. den sonra taşınabilir konsol. Oyunlar hazır, Epic Store hazır. Alın size konsol.

N nathandrake0677
6 ay (435 mesaj)
Fiyatı orta seviyeye çekmezler çekselerde herkes kullansa keşke< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


K kbere
6 ay (345 mesaj)
Aynen. Abd'de fortnite apple kavgasından önce telefona fortnite yüklemiş kişilerin telefonu 2-3 katına sattığını okumuştum. En basitinden iphone sahibi fortnite sevenlere satarlar.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Abdülhak Hamit Tarhan

A aknctn
2 ay (548 mesaj)
Bu tip konsolları almak için daha erken olduğunu düşünüyorum akıllı telefonlardan korkup portable konsolları durduran firmalar tekrardan bu işe soyunacaklar daha ne konsollar gelir. Önemli olan hangi platformdan oyun alınabileceği. Şuanlık favorim steam deck.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.