P

Yarbay
18 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
118 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
P
6 ay
Dijital Ekran Çeken Kamera
Arkadaşlar tabletten çizim yapıyorum. Bir video kamera ile tabletimi çekmek istiyorum çizim yaparken. Telefon kamerasıyla olacak iş değil çünkü tableti çekerken renk değiştiriyor ve resmi bozuyor. Go pro bunun için uygun mudur? İncelemelerde kimse digital bir ekran çekmiyor kamera ile. Hep dağ bayır çekiyorlar. Önerir misiniz?
P
geçen yıl
Bu sistem bu para eder mi?
AMD Athlon x4 860k Quad Core
8 GB RAM
Nvidia geForce 1050 ti

1500 tl

Sizce almalı mıyım? İşlemcisini yükseltsem idare eder gibi...

Fikri olan varsa yazabilir
P
4 yıl
ZBrush Wolverine Sculpt Çalışmam
Yaklaşık 5-6 gündür programla haşır neşirim. Olumlu eleştirinize açığım.

Videoyu izlemek için tıklayınız
P
4 yıl
Çavuşoğlu'nun Venezuela'yı Kardeş İlan Etmesi
"Bugünkü toplantılarda gördüm ki iki ülke arasında kardeşlik ilişkileri var ve içinden geçtiğimiz zor günlerde dayanışmamızı daha da artıracağız. Biz her şartta Venezuela devletinin ve halkının yanında olacağız." diye konuştu.

Haber

Kendi halkına fare yedirten, kan kusturan bir diktatör ile kardeşlik mi kurdu Türkiye Cumhuriyeti?

Hiç mi vicdanınız sızlamıyor? Venezüela halkı fare yiyor ulan fare. Açlıktan kırılmış. Bu Maduro denen adam halkı bu haldeyken Nusret'e gelip lüks yiyeceklerle besleniyor.

Bu açıkça bir katili, bir teröristi desteklemektir. Yazıklar olsun halkını düşünmeyip kendi midesini düşünenlere. Kimleri destek, kimleri kardeş yapıyoruz kendimize? Diyecek tüm sözler burada tıkanıyor.
P
4 yıl
İthalatçı Garantil PS4
İthalatçı garantili ps4 alınır mı? Kahraman elektronik gibi yerler vardır bilirsiniz. O tür yerlerden alan var mı?
P
4 yıl
Şarj Aleti Garantisi
Arkadaşlar şarj aleti alacağım yakın zamanda. 

Fakat Samsung bayilerinde şarj aletlerine garanti vermiyorlar. Fiyat 100 lira. 

Teknosa vatan gibi teknomarketlerde garanti var diyorlar. Fiyat 130 lira. Bu iş nasıl oluyor? Samsung garanti aksesuarlarda geçerli değil diyor. Nasıl bir tezat bu? Acaba teknosa vs. satmak için mi garanti var diyor?

Bir de şöyle bir şey yaşadım. Samsung bayiine gittim. Şarj aleti bozuk çıkarsa ne olacak dedim. Deneriz burda dediler. Tamam deneyelim dedi. Eleman da şarj aletini tezgahtan alırken yere düşürdü. Güvenemedim velhasıl
P
5 yıl
Speed ART Çalışmalarım. Photoshop Uzmanıyım.
https://www.instagram.com/batub95/

Buradan göz atın. Yapılacak işleriniz varsa yardımcı olabilirim.
P
5 yıl
Güzel Sanatlar Öğrencisiyim ve Bana Öğretilen
Koca bir sıfır. Bu ülkede üniversite okuduğuma bin pişmanım. Gsf Resim bölümünde okuyorum. Resim bölümü olmasına rağmen grafik tasarım dersleri oldu. Ben hocalardan daha çok biliyorum. Grafik derslerinde youtube u açıp bize video izletip dersi bitiren hocalar tanıdım. Hocaya ''bildiğim photoshop'u unutturdunuz'' dedim. Tepki bile veremiyor çünkü o da doğruyu biliyor. 4. sınıfa geçtim bu yaz. Grafik tasarıma her zaman ilgi duydum. Üniversite ödevlerinden kendimi geliştirmeye fırsat bulamadım. Şimdi kararlıyım. Bütün programları öğrenmek istiyorum. Etrafıma bakıyorum. Grafik alanında çalışan insanlar tanıdım. Çok bir şey yapıyor sayılmazlar. Fakat iyi para kazanıyorlar. Çoğunlukla üniversite okumayan ama işi bilen insanlar. Velhasıl ben de bu işten para kazanmak istiyorum. Kendimi geliştirip fark yaratmayı hedefliyorum. Henüz işin başındayım belki. Şurdan başlamalısın, şunu yapmalısın gibi fikirleriniz olursa çok sevinirim. Kısaca içimi döktüm.
P
5 yıl
IGP F1 [Manager] [Ana Konu]
Grand Prix Takımınıza Sahip Olun - kendi yarış ekibinizi kurun, canlı yarışlar ve gerçek zamanlı strateji ile online olarak multiplayer şampiyonalarda yarışın.

★★★★★ "Sanki kendi Formula 1 ekibinize sahipmişsiniz gibi." - AUTOSPORT

ÖZELLİKLER

Canlı Yarış Simülasyonu - Çevrimiçi, gerçek zamanlı ve etkileşimli bir yarış stratejisi içeren ilk motorsporları menajeri oyunu
Multiplayer Şampiyonalar – Kendi liginizi oluşturarak 32 kişiye kadar online olarak yarışın
Çapraz Aygıtlar Arasında Oynama Özelliği - Telefon, tablet ve masaüstü cihazlar arasında sorunsuz ve kesintisiz geçişler elde edin; canlı bir yarış sırasında bile!
Artırılmış Gerçekliğe Sahip Hava Durumu – Monako’da yarışırken mi? Parkurda ıslak lastik kullanıp kullanmayacağınızı hava durumuna bakıp anlık bir karar vererek gerçekleştirebilirsiniz

HAKKINDA

iGP Manager ilk olarak 2011 yılında tarayıcı bazlı bir oyun olarak başlatıldı. Artık bir uygulama olarak, oyunun her yönü geliştirildi ve revize edildi, hatta yeniden ve daha güçlü bir şekilde oluşturuldu.


Oyuna yeni başladım. Konularda göremedim. Şuan içi pek tanınmıyor. Çok zevkli bir oyun. F1 e merakınız varsa sizi saracak. Henüz 3 yarış yaptım. İlkinde 1. ikincisinde sonuncu üçüncüsünde 2. oldum.
P
5 yıl
Önerebileceğiniz Tarihi Romanlar
Kurgusu iyi ve bilgi alabileceğimiz tarihi roman önerileriniz var mıdır dostlar? Zamanı fark etmez. Alamut Kalesi gibi mesela...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.