T

Teğmen
25 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
122 (Bu ay: 9)
Gönderiler Hakkında
T
2 ay
İTunes Geri Yükleme Sorunu
Merhaba, 3-4 ayda bir stabil şekilde iTunes’e yaptığım yedeklemeyi İPhone X cihazıma geri yükleme yaparken hata kodu vermeksizin yükleme işlemimi başarılı şekilde yapmıyor. iPhone bir hata oluştuğu için Taner’in iPhone’a adlı iPhone’a geri yükleyemedi hatası veriyor. Fikriniz var mıdır?

AnyTrans programı üzerinden, Kişiler, Not, Fotoğraflar gibi sekmeleri görüyorum fakat uygulama yıllık ücreti 500 lira olduğu için görmekle yetiniyorum. Bir yolu yordamı varsa rica ederim bilginizi paylaşmayı.
T
7 ay
Doğum Kapsamlı Sigorta
Merhabalar; hamilelik beklentisi içerisindeyiz. Doğum ve diğer tüm teferruatları kapsayan sigorta poliçeleri için bilgisi olan/yaptıran üstadlardan destek rica ediyorum.
Teşekkürler.
T
11 yıl
laptop da ekran sorunu. yardım lütfen!
merhabalar arkadaslar. acer marka bi laptopum var. fakat bi kaç haftadır ekranı kararıyor, çizikler oluyor ve yarı kararma gbi durumla karşılaşıyorum. garantisi yok makinanın. acaba problem neyden kaynaklıdır? yaptırsam ne kadara mâal olur? şimdiden tesekkürler yardımınız için.
T
11 yıl
bilgi istiyorum. yardım lütfen
arkadaslar elimde acer aspire serisi mobile amd sempron(tm) processor 3300+ 2.00ghz 448 mb ram özellikli makina var. bu makinanın ram ı falan yüklelirmi? kısacası bu laptopun daha verimli kullanmak için özelliklerini yükseltmem mümkün mü, mümkümse onlar nedir? yardım için tesekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.