Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Doğum Kapsamlı Sigorta

T tanerakinnn Konu Sahibi
7 ay (140 mesaj)
Merhabalar; hamilelik beklentisi içerisindeyiz. Doğum ve diğer tüm teferruatları kapsayan sigorta poliçeleri için bilgisi olan/yaptıran üstadlardan destek rica ediyorum.
Teşekkürler.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


K KoNFi
4 hafta (253 mesaj)
Eğer henüz hamilelik durumu yoksa TSS yaptırılabilir, 12 ay bekleme var ama bizde karışık bir durum olmuştu diğer arkadaşlara bilgi amaçlı anlatayım.

Aksigorta'dan TSS+Doğum Primi ile sigortamızı yaptırdık, 12 ay bekleme koşulu vardı, eşim 7-8 ay sigorta geçtikten sonra güzel haberi aldık, henüz bekleme süresine 4-5 ay vardı.

Bu süreden sonra TSS doğum ile ilgili muayene ücretlerini ödemedi, ama 12 ay dolduktan ve poliçeyi yeniledikten sonra tüm haklar geri geldi ve hem muayene hemde doğumu TSS karşıladı.

Sigorta yaptıracağınız firma ile bu durumu konuşabilirsiniz, bekleme süresi içerisinde hamilelikte süreç nasıl işliyor diye.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T tanerakinnn Konu Sahibi
4 hafta (140 mesaj)
İlginiz için teşekkür ederim hocam.
7 aylık olduğumuz için bu aşamada kapsayacak tek sigorta Demir Sağlık İki Can Poliçesidir. Yaklaşık 3 aylık süreç için 8-9 bin vermek ne derece doğru olur ayrı tartışma konusu. Eşimin ayrıca TSS mevcut fakat doğum içeriğini kapsamıyor. Şimdilik süreç yönetimi bu yönde adıma olumsuz oldu. Gittiğimiz devlet hastanesi ve doktorumuz ise gayet ilgili ve memnunuz.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @KoNFi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.